Primul razboi mondial..

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Daca o sa continui aceasta statistica eu iti transmit felicitarile mele! :D
 

DeletedUser787

300War a pierdut f mult datorita recrutarilor facute de catre alt trib ;) ... se stie el care ii
 

DeletedUser

300War a pierdut f mult datorita recrutarilor facute de catre alt trib ;) ... se stie el care ii

Nici eu nu sunt de acord cu recrutarile pe timp de razboi totusi,
cine vine cu dorinta de schimba tribul? Crezi ca 3ooWAR daca avea oportunitatea
sa fie rugati de un jucator de 2-300.000 sa lupte alaturi de e l-ar refuza?

Nu mai improscati cu "noroi" aiurea inainte sa puneti lucrurile in balanta,toti vad numai paiul din ochiul TLD si nu stiu cum reusesc sa omita "barna" din ochii lor.

Este un razboi intr-adevar,dar trebuie sa ne obinuim cu ideea ca sunt oameni
care nu l-au dorit si acum si-au schimbat pozititia.

Am vazut multi rautaciosi(ca sa nu fol. alt termen) cu comentarii aiurea,de multe ori fara sens,nu uitati
ca sunt "oi negre" peste tot.

Sa luptam unii contra altora si sa ramanem amici e o mare realizare,sa apreciem
si sa recunoastem calitatile unor jucatori,cu toate ca sunt din tabara inamica de asemenea,acest mesaj este off-topic si sper sa fie ultimul in cadrul acestei teme.

Cred ca tema asta se poate inchide si sa aibe acces numai Vietnam,la cerere,pentru
ca sunt multi care au inceput cu off-topic-ul si este imposibil sa nu le dai un
raspuns.

Mult spor Vietnam in culegerea datelor.
 

DeletedUser

Incepand din data de 18.10.2007 ora 08:00 s-a format coalitia anti-TLD foarmata din:
NWO 300WAR ELITE EMPIRE GD RoD CD ~PAS~


Dat fiind faptul ca de atunci s-au mai schimbat niste lucruri poate ar fi bine sa se updateze taberele acestui razboi mondial.
NWO 300WAR ELITE EMPIRE GD RoD CD ~PAS~ HA
vs
TLD Avalon Leon Diabl0 RIP
Daca mai sunt si alte triburi implicate, va rog mentionati.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu primul razboi mondial ci : ....

Razboiul unor ambitii prostesti !!!! asa il numesc eu care nu am legaura cu cele 2 parti.

Singurele informatii prieteni foarte multi de o parte si alta.
 

DeletedUser2590

..dap

ca sa nu il supar pe Dave, am zis sa scriu aici despre statisticile realizate de mine ... in ideea ca putem sa continuam linistiti aici discutiile :) sau pe blogul site-ului cu statistici ... asa dar .. voi ce credeti ca ar trebui implementat in continuare ... ca e o decizie grea ce-i drept :) ...

ah.. era sa uit, link-ul e in semnatura ...
 

DeletedUser

incearca sa realizezi un top al satelor cucerite pe o perioada anumita de timp (saptamana\luna) de la ora x data x pana la data x ora x.:D
Incepand din data de 18.10.2007 ora 08:00 daca se poate :D
 

DeletedUser2590

hmmm...

ce a fost... nu merge.. :( ... eu am inceput sa strang informatiile de acum 3-4 zile :) ... doar de atunci pot sa ofer ceva statistici :D
 

DeletedUser2590

news !

Am lansat un update .. :) in bine sper .. am impresia ca satele pierdute au o buba pe undeva :D
.. cum o gasesc o si repar :D... revin ... stiri .. aici
 

DeletedUser2590

news...

Anunt ca ... in cursul zilei de astazi vor fi probleme :) .. urmeaza sa mut aplicatia pe un domeniu propriu :)
 

DeletedUser1969

oricum mie imi place de NWO atat galagie au facut cu coalitia lor fantoma anti-TLD si acum is pe 6 lasa ca e bine decat pe locu 2 mai bine pe 6 nuh?:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser2590

..

.. sincer nu stiu ce legatura are asta cu ceea ce ar trebui sa spuna topicul, rog un moderator sa stearga post-ul anterior si post-ul acesta...
 

DeletedUser

pai e vorba de o consecinta a primului razboi mondial. dar ai dreptate, postul e inexact si ar trebui sters, NWO e pe 7 si pare decis sa cedeze si acest loc.

LE. sunt deja pe 8. la mai mare.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus