Primul Razboi Mondial!!!

  • Autor subiect invicibilul
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Cred ca suntem cu totii de acord ca G~S~K e controlat de G~E,si ca nimeni nu are timp de tribul ala
 

DeletedUser3192

Cred ca suntem cu totii de acord ca G~S~K e controlat de G~E,si ca nimeni nu are timp de tribul ala

Dimpotriva: din punctul de vedere al GE-ului cred ca GSK sunt doar un tampon care ne impiedica temporar sa ajungem langa ei si noi si noobs cu mai multe sate
 

DeletedUser20103

Cred ca suntem cu totii de acord ca G~S~K e controlat de G~E,si ca nimeni nu are timp de tribul ala

daca avem o granita usoara este meritul nostru pentru ca am stiut sa scoatem jucatorii care impulsionau tribul advers.:)daca stii cum..fa si tu asta:pdaca nu..priveste-ne si invata:rolleyes:
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
daca avem o granita usoara este meritul nostru pentru ca am stiut sa scoatem jucatorii care impulsionau tribul advers.:)daca stii cum..fa si tu asta:pdaca nu..priveste-ne si invata:rolleyes:

doar ca G~E~K/G~S~K n-a fost in stare de la inceput sa se organizeze,mari merite
 

DeletedUser

doar ca G~E~K/G~S~K n-a fost in stare de la inceput sa se organizeze,mari merite

Incepi sa te cam bagi in seama aiurea parca dorind sa demonstrezi ca sunteti mai buni decat noi.

IMMO a stiut sa isi faca o granita usoara prin simplul fapt ca mai toti jucatorii buni se trezeau cu mii de atacuri si asta chiar daca nu reusea din prima se facea si a doua oara si a treia oara daca era nevoie pana acel jucator ceda.

Si am o rugaminte nu mai incerca sa discretitezi meritele IMMO pt ca nu uita noi printre atacurile ce le dam pe granita noastra ajutam si aliatii cu nuke-uri si la fel facem si cu sprijin.
 

DeletedUser

doar ca G~E~K/G~S~K n-a fost in stare de la inceput sa se organizeze,mari merite

Probabil interlocutorii tai nu stiu cine esti tu de fapt!!! Un techea-berchea care tocmai a tradat tribul sub umbra caruia a stat multa vreme si care acum vine si-si da aere de vedeta (si-a gasit si cu cine!!!:confused:) Ne explica noua, celor care au avut si vor avea un cuvant de spus pe acest joc si nu prin mizerii, tradari si alte bazaconii!!!
 

DeletedUser

Cred ca suntem cu totii de acord ca G~S~K e controlat de G~E,si ca nimeni nu are timp de tribul ala

ieteeee brusc s-a trezit si tradatorul sa vorbeasca :D

cand te bagase amedeok si mihai vlad la innobilari interne ...plangeai pe umerii vechilor GE

...Iar acum la greu.... ma rog probabil ca te-ai gandit ca ti-ar fi greu.... hop tzop in barca adversa.


...si mai dai lectii la IMMO ... pe care noi, desi dusmani, le recunostem meritele si ii respectam.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Probabil interlocutorii tai nu stiu cine esti tu de fapt!!! Un techea-berchea care tocmai a tradat tribul sub umbra caruia a stat multa vreme si care acum vine si-si da aere de vedeta (si-a gasit si cu cine!!!:confused:) Ne explica noua, celor care au avut si vor avea un cuvant de spus pe acest joc si nu prin mizerii, tradari si alte bazaconii!!!

da,un terchea-berchea

From the last 20 days
Rang Jucător Sate cucerite
1 Alex02dsa 351
2 pomy 286
3 mondyalu09 185

Side 1:
Players: Alex02dsa
Side 2:
Tribes: G~E, G~A

Timeframe: 01/12/2010 00:00:00la19/12/2010 00:10:04

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 316
Tabăra 2: 2,395
Diferență: 2,079

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 219
Tabăra 2: 54
Diferență: 165

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,362,390
Tabăra 2: 22,553,876
Diferență: 19,191,486

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,259,590
Tabăra 2: 615,752
Diferență: 1,643,838

chart
 
Ultima editare:

DeletedUser32877

mai interesant razboiu meu :D

Side 1: Spam?
Side 2: Sate de barbari


Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 27
Tabăra 2: 24
Diferență: 3



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 270000
Tabăra 2: 23400
Diferență: 3600
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus