Primul Razboi Mondial!!!

  • Autor subiect invicibilul
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ultima statistica ~RoF~.

Side 1:
Tribes: ~RoF~
Side 2:
Players: puiut511

Timeframe: 15/10/2010 00:00:00la01/11/2010 15:21:37

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 95
Tabăra 2: 0
Diferență: 95

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,052,006
Tabăra 2: 0
Diferență: 1,052,006

chart


Side 1:
Tribes: ~RoF~
Side 2:
Tribes: G~E, G~S~K, G~A

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 76
Tabăra 2: 4
Diferență: 72

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 836,744
Tabăra 2: 40,626
Diferență: 796,118

chart



Chiar daca ~RoF~ a fost un trib micut, si-a atins telurile printr-o echipa unita.Fie ca am fost exclusi din statistici, am facut treaba si am atarnat balanta in favoarea Nordului.Deacum inainte vom fi inclusi in Familia IMMORTALS!

Tribul ~RoF~ ramane in amintire!Nu am fost invinsi, ne-am atins scopul.
naercis, intemeietor ~RoF~!
 

DeletedUser

Doar in academie maestre ??

De ce ??????????

academician ??:eek::confused::D

pai vezi,asta e diferenta intre Nord si Sud.Ce conteaza unde esti daca esti alaturi de prieteni? Sau preferai sa imi las colegii de 2 ani care m-au urmat peste tot in toate triburile mele,si care m-au sustinut cand voi nu ati reusit sa ma scoateti de pe harta, doar ca sa va fac impresie ca nu sunt in academie? Care e diferenta intre primul loc in academie si loc 25 in tribul mare????Niciuna.

Iar pentru ala micu cu nume de fata, ... pana cand o sa ti se implineasca dorinta sa ma vezi la innobilari interne, voi mai papa multi ca tine.;) poate o sa fi si tu intre ei, ca distanta e tot mai mica.

;)
 

DeletedUser

Atat timp cat e dorinta mea, diferenta e mica. Defapt nici nu exista..:cool:

Da bre....si bicicleta era galbena....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

opa opa....amenintari...alea alea:D:D:D
nearcis...2 cuvinte sa-ti spun.. :)

Tu...cand o sa fi in granita cu G~E ...o sa fi innobilat...cam...in...2 luni?!Prea mult?!
Nu ai avut niciodata o granita activa..nu ai fost atacat de nimeni (in ultimele 4-5 luni)...immo te-a protejat.. :)deci...te bagi General de innobilari in rtals?! :))) mai stii si altceva?! :D
Acum sa nu fi cu o statistica cu naercis vs 3 inactivi din G~S~K = 100 vs 0 ca o sa devi penibil..

Iar pentru ala micu cu nume de fata,
LOL... ori nu vezi poza bine...ori esti analfabet..ori ungur!

Papi multi ca mine?! :))))))))))) LOLLLLL lollll...si de unde incepi?! :D



pana cand o sa ti se implineasca dorinta sa ma vezi la innobilari interne, voi mai papa multi ca tine. poate o sa fi si tu intre ei, ca distanta e tot mai mica.


pai...logica de 2 necunoscute...poda...te rog sa ma corectezi daca gresesc...
naercis...daca tu aveai pe granita ta...jucatori....nu ca mine...ci doar activi...altfel statea situatia...nu crezi?! :))nu te mai laudat ca ai stat intr-o granita de inactivi mult timp...ca deja devi penibil.
Poda...daca immo avea granita cu G~E ...recunoaste ca altfel era granita...mai blindata...mai atacata...in ambele granite..
si...nercise...vezi alta data cum vorbesti...ca nu te-a jignit nimeni...si arati un mare caracter de nesimtit..sa nu zic cocalar ca ma cert iar cu alinuta :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai mai marlboro, daca asa stau lucrurile, cine e de vina ca pierdeti?Cine e de vina ca nu va reformati, ca nu va innobilati inactivii, ca ii tineti, ca nu ii mobilizati.Bineinteles ca ma laud cu statistica, atat timp cat actiunile organizate pe voi au lasat urme destul de adanci, si bineinteles ca scuza cea mai simpla e ... era inactiv, gresesti, nu era inactiv, probabil ca avea si un sitter destul de bunicel.Si pana la urma e membru al familiei voastre, deci ce conteaza cine e si cum e, conteaza ce spune statistica.:rolleyes:

Cat despre mine, stat in granita inactiva... neatacat.... pai ce, eu v-am pus sa nu ma atacati?Ar trebui sa va faceti o examinare mai atenta, toti cei pe care i-ati fraierit fug de voi ca si de raie (scuzati expresia).Si nu uita ca ati avut o actiune pe mine, cu cei 4-5 activi care intradevar m-a facut sa pierd ceva sate, sate in mijlocul vostru, dar restul...de ce v-ati oprit, sau poate v-ati dat seama ca nu are rost, ca oricum nu ma veti dobora....Cat despre granita cu G~E, maestre, o sa ajung si acolo.Am mai mers odata pana in granita cu ZARG, pe vremea in care eram in WRATH, si daca nu ma insel am fost printre primii, daca nu chiar primul, apoi i-am impulsionat si pe altii.Deci se poate, iar acum drumul e si mai usor si mai scurt, asa ca mult nu va dura pana iti vei vedea dorinta implinita de a ma vedea in granita.

Eu General la innobilari interne?!Ma faci sa rad, nu prea m-am folosit de asta, este adevarat ca am innobilat sate de la colegi, dar asta findca a fost dorinta lor, si pentru ca multi le obtinusera cu ajutorul meu, astfel se si explica ca mi le-au lasat.Asa ca domnule, vorbesti fara sa sti realitatea, sunt prea putine sate luate de la innobilari interne!

Cat despre nesimtire si nesimtit.... nu prea mai am ce zice, nu cred ca am fost nesimtit, iar daca am fost probabil ca cel fata de care am fost a meritat, si neprovocat nu cred ca am inceput.Cred ca am destul bun simt pentru cei care il merita.:cool:

Apropo, nu sunt nici orb, nici ungur, nici analfabet, si probabil la toate capitolele stau mai bine decat tine. ;)
Pe cei ca tine ii mananc fara paine si cu tot cu oase.:D
 

DeletedUser23185

Da bre....si bicicleta era galbena....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

opa opa....amenintari...alea alea:D:D:D
nearcis...2 cuvinte sa-ti spun.. :)

Tu...cand o sa fi in granita cu G~E ...o sa fi innobilat...cam...in...2 luni?!Prea mult?!
Nu ai avut niciodata o granita activa..nu ai fost atacat de nimeni (in ultimele 4-5 luni)...immo te-a protejat.. :)deci...te bagi General de innobilari in rtals?! :))) mai stii si altceva?! :D
Acum sa nu fi cu o statistica cu naercis vs 3 inactivi din G~S~K = 100 vs 0 ca o sa devi penibil..

Iar pentru ala micu cu nume de fata,
LOL... ori nu vezi poza bine...ori esti analfabet..ori ungur!

Papi multi ca mine?! :))))))))))) LOLLLLL lollll...si de unde incepi?! :D



pana cand o sa ti se implineasca dorinta sa ma vezi la innobilari interne, voi mai papa multi ca tine. poate o sa fi si tu intre ei, ca distanta e tot mai mica.


pai...logica de 2 necunoscute...poda...te rog sa ma corectezi daca gresesc...
naercis...daca tu aveai pe granita ta...jucatori....nu ca mine...ci doar activi...altfel statea situatia...nu crezi?! :))nu te mai laudat ca ai stat intr-o granita de inactivi mult timp...ca deja devi penibil.
Poda...daca immo avea granita cu G~E ...recunoaste ca altfel era granita...mai blindata...mai atacata...in ambele granite..
si...nercise...vezi alta data cum vorbesti...ca nu te-a jignit nimeni...si arati un mare caracter de nesimtit..sa nu zic cocalar ca ma cert iar cu alinuta :p

Vedeti mai?! De-asta e bine sa va trimiteti copiii la scoala :eek: ca daca ajung ca asta o sa ajungeti in dramatica postura sa ii dati la un orfelinat :(
 

DeletedUser

marlboro stai linistit ca granita noastra cu GE se va mari si atunci probabil nu vei mai fi atat de tare in gura
data viitoare te rog frumos nu te mai lega de jucatorii IMMO sau RTALS

si zanzi ca sa iti raspund si tie
nu exista absolut nici o diferenta intre jucatorii din IMMO si RTALS . Aceste 2 triburi sunt o familie si toti avem aceleasi drpturi indiferent in care te afli.

Asa ca mai lasati bascalia la adresa lui naercis si fostilor jucatori din ROF deoarece ei sunt cam singurii din fostul RF care au reusit sa faca ceva ci nu rebuturile ce voi le-ati luat de bune din RF ;)
 

DeletedUser3192

Poda...daca immo avea granita cu G~E ...recunoaste ca altfel era granita...mai blindata...mai atacata...in ambele granite..

daca IMMO avea granita cu GE probabil iarasi ziceati ca aveti inactivi, etc....stai linistit ca incet incet se mareste si granita IMMO cu G~E si atunci vom vedea daca mai vorbiti!

LE:
02.11.
00:01 naercis a refuzat invitaţia.
29.10.
21:45 naercis a fost invitat de către gykanes.


Naercis a primit invitatie in IMMO dar a fost decizia lui de a fi alaturi de colegii lui! Dorinta pe care i-am respectat-o! Asta ca sa nu mai vorbiti prostii.

O zi buna in continuare!

PS: ar trebuii sa va tineti jucatorii in frau mai bine si dupa sa vorbiti de bucataria interna a altor triburi:
Numele tribului: Nevermind
Prescurtare: ~NV~
Număr de membri: 11
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai ce crezi ca fac - acu bag repede niste nobili - sacrific pe careva din rtals si revin pe primul loc...

asta e - daca indrazneste omul sa incerce in loc sa bata taleri sa faca armata - rapid cade de pe primul loc...

:) of ce imi place cum imi poarta colegii de grija... ce m-as face vfara voi nus

p.s. am gasit motivul caderii pe locul 2 dupa aproape un an de locul 1 (de pe 2 feb cred ca sunt acolo)...
am inceput sa ma extind pe speedul de pe grepolis - si mut talerii de aici acolo sa fac puncte de cultura.... :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai mai marlboro, daca asa stau lucrurile, cine e de vina ca pierdeti?Cine e de vina ca nu va reformati, ca nu va innobilati inactivii, ca ii tineti, ca nu ii mobilizati.Bineinteles ca ma laud cu statistica, atat timp cat actiunile organizate pe voi au lasat urme destul de adanci, si bineinteles ca scuza cea mai simpla e ... era inactiv, gresesti, nu era inactiv, probabil ca avea si un sitter destul de bunicel.Si pana la urma e membru al familiei voastre, deci ce conteaza cine e si cum e, conteaza ce spune statistica.:rolleyes:

Cat despre mine, stat in granita inactiva... neatacat.... pai ce, eu v-am pus sa nu ma atacati?Ar trebui sa va faceti o examinare mai atenta, toti cei pe care i-ati fraierit fug de voi ca si de raie (scuzati expresia).Si nu uita ca ati avut o actiune pe mine, cu cei 4-5 activi care intradevar m-a facut sa pierd ceva sate, sate in mijlocul vostru, dar restul...de ce v-ati oprit, sau poate v-ati dat seama ca nu are rost, ca oricum nu ma veti dobora....Cat despre granita cu G~E, maestre, o sa ajung si acolo.Am mai mers odata pana in granita cu ZARG, pe vremea in care eram in WRATH, si daca nu ma insel am fost printre primii, daca nu chiar primul, apoi i-am impulsionat si pe altii.Deci se poate, iar acum drumul e si mai usor si mai scurt, asa ca mult nu va dura pana iti vei vedea dorinta implinita de a ma vedea in granita.

Eu General la innobilari interne?!Ma faci sa rad, nu prea m-am folosit de asta, este adevarat ca am innobilat sate de la colegi, dar asta findca a fost dorinta lor, si pentru ca multi le obtinusera cu ajutorul meu, astfel se si explica ca mi le-au lasat.Asa ca domnule, vorbesti fara sa sti realitatea, sunt prea putine sate luate de la innobilari interne!

Cat despre nesimtire si nesimtit.... nu prea mai am ce zice, nu cred ca am fost nesimtit, iar daca am fost probabil ca cel fata de care am fost a meritat, si neprovocat nu cred ca am inceput.Cred ca am destul bun simt pentru cei care il merita.:cool:

Apropo, nu sunt nici orb, nici ungur, nici analfabet, si probabil la toate capitolele stau mai bine decat tine. ;)
Pe cei ca tine ii mananc fara paine si cu tot cu oase.:D



Narcise las-o mai moale ca devii penibil.
Ti-am mai spus-o si ti-o repet, esti slab si atat. Singurele tale "realizari" sunt postarile pe extern, unde faci tot posibilul sa te faci de ras.

PS Poate ai pe noroc si ne intalnim pe harta. Din cate stiu te asteapta si sebi acum ca esti imortalist.
 

DeletedUser

Narcise las-o mai moale ca devii penibil.
Ti-am mai spus-o si ti-o repet, esti slab si atat. Singurele tale "realizari" sunt postarile pe extern, unde faci tot posibilul sa te faci de ras.

:D:D:D:D ce amuzant esti.pai de unde mi-ai sti tu realizarile, tu care nu ai avut niciuna, stimabile danvera.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus