Primul Razboi mondial

DeletedUser

Corect, am spus si o mai spun inca odata :
Dream Team a pierdut razboiul, NU BURN!
 

DeletedUser

silent...dute culcate...te striga mama...noi aci avem ce face tu nu stiu ce ai pierdut....poate biberonu:))
 

DeletedUser

unu' mai spammer ca altu, iote aici imi gasesc colegi de breasla cu care sa spamez, ca la mine in trib sunt numit drept "Spammerul Cubanez" :))
 

DeletedUser

bine bine lasand off-topicu la o parte mai raman triburi gen 300 k.l. si rcrd pline de jucatori mediocri si care se tin pe picioare datorita unor 2-3 jucatori dar care veti vedea la primu semn de lupta serioasa cum se injumatatesc mamutii:)
 

DeletedUser

nu am si eu in zona cativa K.L si RCRD ca tare mi-ar placea...astea sunt triburi formate din paie
 

DeletedUser2368

Ma bucur ca vad lume fericita ! :) Giulesteanu e mandru de ce a realizat, la fel ca si altii din PHX gen -XXX- care e happy ca e in top 10 dupa ce s-au lasat vreo 10-20 din fata lui ! :D In fine ce a fost a fost ! Bafta celor care au ramas ! Unii se mai si plictisesc dupa atata timp de acest joc ! :p
 

DeletedUser8950

Ma bucur ca vad lume fericita ! :) Giulesteanu e mandru de ce a realizat, la fel ca si altii din PHX gen -XXX- care e happy ca e in top 10 dupa ce s-au lasat vreo 10-20 din fata lui ! :D In fine ce a fost a fost ! Bafta celor care au ramas ! Unii se mai si plictisesc dupa atata timp de acest joc ! :p

cata dreptate poti sa ai!!:) daca nu se lasau acei jucator acei "lingai" din phx nu erau nici in top100... eu sunt un jucator micut deocamdata joc de putin timp insa am observat multe aici pe triburile:)
 

DeletedUser4932

cata dreptate poti sa ai!!:) daca nu se lasau acei jucator acei "lingai" din phx nu erau nici in top100... eu sunt un jucator micut deocamdata joc de putin timp insa am observat multe aici pe triburile:)

de unde ai mai iesit si u??
hai sa-ti zic unde e greseala PHX
obligarea familie sa incheie PNA cu BURN
 

DeletedUser2368

Nu fac ma giulestene ca slabesc ! Oricum cel mai sadisfacut e Masters de departe ! Care e fericit pe primu loc dupa ce a mai primit o pomana de la cioaca ionutz si poate acum si sate barbare si parasite ! Ce zeitate tribala ! Mare jucator !

Si sorin eu am fost in PHX ! Trebuie sa recunosc ca sunt si jucatori care isi merita locul si care chiar stiu cum merge treaba si si-o fac bine ! Dar altii sunt de departe varza si nu stiu de ce tot intra zi de zi pe acest site ! Asta e ! :D Si nu ma refer doar la PHX, ci la toti pomanagii si "lingaii" din frunte ! Pentru ceilalti tot respectu ! ;)
 

DeletedUser8950

ai dreptate tunder si eu cunosc in phx multi baieti de treaba tot respectul pt ei.... insa is si multi "lingai" "pupincuristi" si toate acestea fiecare are probleme de genul acesta intr-un trib mare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2368

Giulestene eu stiu baieti de pe L1 unde numai joc de 1 an :D Cunosc baieti din RO de pe .net unde numai joc de peste 7-8 luni ! ;) Omu acelasi e oriunde dai peste el ! :p
 
Sus