DeletedUser8950
deci frate eu trebuie sa am satele langa unu din phx ca sa cunosc pe cineva de acolo?? si sa sti is vreo 3 phx pe langa mine
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notă: This feature may not be available in some browsers.
si sa sti is vreo 3 phx pe langa mine
Esti bun de dai in rapa![]()
se scrie vorbesc punctele tale....dar acolo la tine in catun e bine si asa rau
Cum te bagi tu in seama asa ma bag si eu da?te critic cat ma tzin mainile sa scriu...Cand vezi ca gresesc ceva corecteaza-ma si tu
La ce ai scris tu nu e o eroare de scriere...e eroare a nestiintei (eroare de exprimare)