Primul razboi mondial?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1630

pai e in top 10 omu:)) si daca il cauti la inmici invinsi,e sub 50
am avut placerea sa ma atace...si,a avut placerea sa il atac:))
cam 30 sate eu,0 sate el:))
 

DeletedUser4845

Domnu' cucu alis sate moka, din cauza voastra sunt blocat pt ca mirobolanta selena mi-a facut tichet. Nu e vina mea ca nici fake-uri nu stiti sa da-ti. tu de ce nu ataci? sa-mi dai sute de atacuri la secunda? sau esti ocupat sa trimiti nobilii pe satele goale? va venii iar timpu tau si iti promit sa ai mii de atacuri:p:p:p ganditi si singuri cine va transmite complimente :):):)

nu stiu ce aveti voi cu mine.... de ce va atacati atat ca iau sate moca? vreti si voi?:D va astept cu cele cateva mii de atacuri.... spre deosebire de unii ( se stiu ei) eu nu blochez contul si nici nu parasesc tribul pt. ststistici:)
 

DeletedUser1630

pai,cu 600,700 sate moka,iti permiti sa dai 300 ferme pe un jucator o data pe saptamana
iaca eu sunt pe locul 99,tu esti pe locul 26 si sunt mai sus ca tine la agresori:
 

DeletedUser4845

intradevar iti permiti dar cand ai 80% din sate in granita cu scitii si tlb......din care 40% inconjurate de ei ce mai faci? asta e mi-am furat-o ( cu putin ghinion deoarece intrasem pe cont cand era prea tarziu} oricum satele acelea le pierdeam mai devreme sau mai tarziu :D
 

DeletedUser

pai,cu 600,700 sate moka,iti permiti sa dai 300 ferme pe un jucator o data pe saptamana
iaca eu sunt pe locul 99,tu esti pe locul 26 si sunt mai sus ca tine la agresori:

He he, nu cred ca e tocmai de lauda faptul ca ai mai putini prieteni decat mine :p Da, esti mai sus decat mine la agresori cu putin (desi cred ca dupa refresh o sa se schimbe situatia), dar eu mai am serviciu, familie, copil, gatesc, spal, calc, etc :D Deci cred ca am mai multi inamici invinsi / ora petrecuta pe triburi :p iar in prima fraza se simte putina invidie :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1630

invidie la mine?nicidecum draga diana...eu ma multumesc cu ce am

ps.cucu-bauu,ce am scris mai sus era raspuns la ce ziicea diana
 

DeletedUser

yettisor, si eu ma multumesc cu ce am, chiar nu cer eu nimic moca :) important zic eu e sa ne simtim bine jucand, indiferent ce strategie abordeaza fiecare.
 

DeletedUser

Eu nu cer moca de la dusmani, mi se pare ca m-as injosi prea mult :p Chiar ma deranjeaza cand gasesc sate dusmane fara prea multi inamici invinsi prin ele :D
 

DeletedUser1630

era o ironie:))...ca majoritatea satelor au peste 30k de trupe in ele
 

DeletedUser

stiu yetti :p
cucu, nu zic ca imi pare rau ca iau sate, imi pare rau doar cand n-au multe trupe in ele :D ca atunci nu cresc la inamici invinsi si iar aud zvonuri ca innobilez prea mult intern :p
 

DeletedUser4845

eh....si tu acum nu te mai lua dupa gura lumii.....eu acum ( in 10 min) iau de la voi 2 sate goale...) ah, trebuia sa bag sprijin in ele ca sa cresc in top-uri :p
 

DeletedUser

se ocupa free de asta, pana atunci ramaneti cu, curiozitatea :p:p:p
Dragilor, LR si DIE sunteti ....nu pot sa spun ca ma avertizeaza moderatorul......impotenti pe terenul de joaca. Daca nu sunteti capabili sa luati sate ( mai ales cei din LR ) v-ati gandit sa le distrugeti minele, cladirile principale, fermele. Foarte mare realizare, va felicit, intr-adevar va intereseaza statistica si locul in clasament, noua nu ne mai ramane altceva de facut decat sa va luam satele nu de alta dar inca nu am invatat sa le distrugem, suntem inca la capitolul schimbarii de culoare.:):):).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

lidia, ai ratat ideea - s-au gandit ca daca nu ne pot scadea punctajul prin a ne lua sate, sa ni-l scada prin a darama cladiri :D dar mai au inca vreo 70 mil de puncte de demolat :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus