Primul razboi mondial?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6553

daca bagi si E.L.F. in statistica ...

tot varza sunteti :p

Side 1: Scitii LS-AX BPR TLB

Side 2: LR LR. Die. T.D.K. PDT

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,708
Tabăra 2: 4,105
Diferență: 1,397

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 414
Tabăra 2: 157
Diferență: 257

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 23,832,557
Tabăra 2: 33,713,533
Diferență: 9,880,976

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,066,584
Tabăra 2: 1,578,931
Diferență: 2,487,653

image.php




asa ca shhhh:-$ ...
acu ce mai zici ? ;)))

daca ar fi asa .... cu e.l.f si cu burn( cele cu care mai avem razboaie) ... ar fi varza murata :)
 

DeletedUser

!!!

Am facut parte si inca fac parte atata timp cat voi juca triburile din E.L.F. dar asta nu ma impiedica sa spun ca nu prea mai avem sanse atata timp cat celelalte triburi stau si se uita: exceptand Die. restul nu prea fac mare branza! Noi in Nord suntem cam singurul trib dusman scitii si avandui si pe BPR si LS-AX impotriva noastra poate observa oricine care sunt sansele noastre atata timp cat alte triburi sunt de forma dusmani cu Scitii ei doar aparandu-se nu si atacand!
 

DeletedUser

Sunt niste acuzatii dure aduse aliatilor vostrii, drept urmare am dori sa vedem si dovada celor spuse de tine, asta daca ai ceva concret
 

DeletedUser

!!!

:)))) chiar vrei sa aflii aliati nostri? de parca nu i-ai sti deja! Si ce acuzatii am lansar oare? explica si mie poate sunt greu de cap! si nu ma referean numai la aliatii nostrii ,ziceam de triburile care sunt in razboi cu voi/1
 

DeletedUser

A spus ca aliatii tribului din care face parte nu ii ajuta...eu nu cred ca aliatii stau degeaba...ar fi trbuit sa spuna ca aliatii sunt slabi...in comparatie cu tabara Scitii, LS-AX,AXAN,TLB,BPR.
 

DeletedUser

!!!

nici sa fiu intr-un trib precum Scitii care fac alianta doar atat cat le convine dupa aia rup alianta: nu te teme tu ca in curan veti rupe si alianta cu LS-AX si AXAN! Mai mult de 2 maxim 3 luni nu va dura aceasta alianta!
 

DeletedUser2786

nici sa fiu intr-un trib precum Scitii care fac alianta doar atat cat le convine dupa aia rup alianta: nu te teme tu ca in curan veti rupe si alianta cu LS-AX si AXAN! Mai mult de 2 maxim 3 luni nu va dura aceasta alianta!

mama omida unde erai?

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nici sa fiu intr-un trib precum Scitii care fac alianta doar atat cat le convine dupa aia rup alianta: nu te teme tu ca in curan veti rupe si alianta cu LS-AX si AXAN! Mai mult de 2 maxim 3 luni nu va dura aceasta alianta!

DIE. s-a aliat cu TDK sa scoata SWAT din jok, apoi au rupt aliata ca sa se intoarca impotriva lor, acum s-au alit ca sa lupte impreuna... Nu zic ca e rau ce au facut, sau imoral, sau cum vrei tu sa zici, dar sunt convins ca era necesar. Pana la urma razboaiele nu se duc numai cu toporasii...you'll see
 

DeletedUser

indiferent ce aliante fac si desfac scitii, un lucru este cert.....stiu sa joace si merita sa fie numarul 1.:):p
 

DeletedUser

yettisor draga,:) o sa ajungem si langa voi ( granita cu LR este plictisitoare ) si ti-am mai spus sa nu uiti sampania pe care o s-o desfacem in cinstea plecarii tale spre alte zari.:p:D
 

DeletedUser

stii ce ma distreaza la voi... "granita cu LR este plictisitoare". poate ai dreptate lidia draga dar dincolo de cateva sate care mai cad eu nu vad in granita aia decat recrutare... tradare.... recrutare si atat. plus cateva conturi facute bucati mai in sud, intr-adevar, din care va scoateti statisticile :(
 

DeletedUser

Side 1: LS-AX Scitii AXAN BPR TLB

Side 2: Die. LR LR. T.D.K. PDT

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 602
Tabăra 2: 604
Diferență: 2

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 68
Tabăra 2: 9
Diferență: 59

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,151,045
Tabăra 2: 4,841,197
Diferență: 309,848

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 713,343
Tabăra 2: 95,077
Diferență: 618,266

image.php
 

DeletedUser8947

granita cu lr....e foarte dificila..si nu stiu daca o vom putea rupe vreodata...

cert este ca momentan scitii sunt pe primul loc.....

draga rosito..asta nu inseamna ca noi suntem cei mai buni..cei mai zmei..cei mai cei.....

suntem playeri normali..la fel ca si voi....poate ca in scitii sunt mai multi jucatori activi decat in die...poate astfel se explica de ce scitii sunt pe primul loc....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus