Primul razboi? :)

Adenauer

member
Scor reacție
105
Cam greu de spus, practic in 116 ani s-au schimbat 4-5 generatii de soldati, au murit foarte multi, atat iti pot spune :D.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
acolo ca acolo; dar dincolo?

a înnebunit b3st al nostru :D :D
 
Ultima editare:

DeletedUser523

dar nici cu tine nu mi-e rusine! :p ce te apuci tu sa faci publice razboaiele noastre:confused:
numai copii am in trib :) cred ca va dau afara :cool:
 

DeletedUser523

da ca sta cineva sa ne verifice pe noi ce sate luam? ;) :)
LE. Noi nici macar nu avem Nobili si tu vorbesti de sate luate :D
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Da' tu crezi ca forumul asta e urmarit de altcineva decat ionegunner mascota noastra inter-lumi? :))
 

DeletedUser523

dec 16
11:07 Tribul Immortals (dizolvat) a fost învins.

Am castigat razboiul doar prin faptul ca inca mai suntem pe harta! ;) Asta a fost istoria primului razboi de pe lume :)
Se poate inchide tema.
 

DeletedUser523

Multumim! ;)
E greu si sa fi in viata si asta o stie orice roman :D Incercam si noi sa traim cat mai mult ca sa ne vedem dusmanii ingropati ;)
 

DeletedUser1924

Sa fie fiert ca am amigdalele cat aveam glezna acum 2 saptamani :))))
 

DeletedUser44124

dec 16
11:07 Tribul Immortals (dizolvat) a fost învins.

Am castigat razboiul doar prin faptul ca inca mai suntem pe harta! ;) Asta a fost istoria primului razboi de pe lume :)
Se poate inchide tema.
'ai de capu' meu c mari razboinici sunteti voi:)))
 

PRADA

member
Scor reacție
6
'ai de capu' meu c mari razboinici sunteti voi:)))

vai dar vai nu vrei sa ne înveti tu tainele razboaielor?

fOct68x.png
 

DeletedUser40689

Da' tu crezi ca forumul asta e urmarit de altcineva decat ionegunner mascota noastra inter-lumi? :))

Zise unul care pe orice lume unde joaca umple forumurile de ineptiile lui si se ridica in slavi de unul singur ca sa reziste totusi maxim 3 luni :))

Cred ca in copilarie ai citit soldatul fanfaron si ti-a placut asa mult incat ai decis ca trebuie sa devii si tu la fel .

Cuvintele tale nu reprezinta nimic mai dust , sunt ca si numele tau : praf .

vai dar vai nu vrei sa ne înveti tu tainele razboaielor?
asa mai dust , ia invata tu copilasii astia cum e sa bagi o tona de pp-uri si sa pierzi toate satele intr-un timp record :))
 
Sus