Prin foc si sabie!

quz0r

member
Scor reacție
144
La fel cum prezenta originala a tribului a fost anuntata si pe 7 si pe 16,anunt prezenta tribului Potop pe aceasta lume, reperiu: Sud-Vest
Rog moderatorul acestei sectiuni sa inchida tema;Nu e nevoie de alte comentarii.
Va multumesc.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Se reformuleaza:

Se joaca simplu!
A nu se astepta de la Potop ce se asteapta de la alte adunari mixte de pe lumea a 27-a.
Tribul original a fost fondat de analist pe lumea a 7-a.
Pe 16, am reformat impreuna tribul.Activ in acest moment, rang 2 -dar fara urma de merit din partea niciunuia.Am ramas la conducere dupa plecarea lui analist, la vremea mea am inmanat numele altor veterani cunoscuti de pe servere vechi.
Actualmente, tribul este condus de aliatii vremurilor trecute.
Istoria Potop se leaga strict de activitate si coordonare intr-un numar de membri foarte restrans, diplomatie inchisa, iar pripasii cu varste apropiate de media varstei a 2-a.

Pe 27, timpul nu ne mai permite sa ne implicam asa, ca altadata.Dar, incercam sa ne tinem sus.Personal, se revine in joc dupa o mare pauza.

Scoatem in evidenta ca recrutarile sunt stricte, iar in subiect sunt incluse mai multe criterii.
Am reluat aceleasi idei de joc, avand ca avantaj viteza mica.

Potop se joaca singur politic.
Reluat astazi in 27, subliniem impreuna:
Pivot-Piciu-xxx-quz0r . analist-sahmatpe23

Ca replica potrivita pentru top 20 : Let'z plei.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Mesaj adresat celor ce inca joaca un statistic de razboi;
Celor ce stiu sa schimbe un grup, sa il castige nu sa il aleaga.
Celor ce nu asteapta sa rasara minunatiile pe continentul sau ca sa isi aleaga echipa.
In conditiile in care , esti dispus sa incepi jocul mai tarziu; Sa dai inceput nou, sau sa privesti harta in ros-albastru, sustinem:
Fiind pus la punct un sistem de colaborare -per resedinta de nucleu pe continentul 64 si stabilit sistemul de joc intre conducatori,
in Potop, se recruteaza.

1. Sud-Vest
2. Pentru criterii se asteapta mesaje private.


Esentele tari se tin intotdeauna in sticlute mici..
 
Ultima editare:

DeletedUser36524

:) Se intorc fostii nostri prieteni de pe L26 :)) ?
Salutari de la Last, deghizat pe L27 :p
 
Sus