Probabile razboaie

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ar fi un razboi frumos.mai ales ca doar un singur trib trebuie sa domine zona aia
 

DeletedUser30374

Schimburi de sate.... noi le dam 3, ei ne dau 5. Schimb pe schimb. Detinem prea multe sate si cum a spus si colegul meu Toxxic, a intervenit monotonia asa ca diversificam.
 

DeletedUser22307

caut si eu un trib sa imi dea o invitatie care dupa deschiderea l29 o sa mai am cu cine juca pe l28
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
Probabil ca da,probabil ca nu..iar iti dai cu presupusul.Acelasi spam-er pe toate lumile..baga tare pe 29,poate e mai bine acolo.
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
Decat spam,altceva nu stii.
Uite mai sus postare la ione.gunner,alta mentalitate,mult diferita fata de a ta.
 

DeletedUser

future

Likan vs Arieni

acest razboi spun ca va izbucni odata ce ambele triburi vor ajunge pe undeva pe la 2 mil pct,si cred asta pentru ca atunci se va inghesui zona

vom vedea daca ma insel ori ba:p
 

DeletedUser

In termenul prognozat s-a declansat prigoana Arieni contra LND.
M-am inselat insa cu izbucnirea razboiului, asa e. O parte face plata si alta incaseaza fara viceversa.
Mai fac atunci inca o prognoza: in maxim 10 zile LND pica sub locul 40.

Mai taie din locul ala :)
 

DeletedUser

da , poate sa taie ..doi papagali ( mari conducatori de trib ) samasca si cu florynel 85( sau drq stie cat ) , au considerat ca e mult mai bine sa ii lase pe astia din lnd cu ochii in soare ( dupa de in prealabil le cerusera sitter sa vada ce pot lua ) ... apoi fuguta , fuguta au plecat la arieni ....:)))))
era normal sa se intample chestia asta , e ca si in viata , fiecare isi apara satele sau viata chiar daca sunt discpusi sa faca si un incest pentru asta . eu pot pune un pariu pe o cola pe tava , si anume ca dupa finalizarea treburilor cu cei din lnd si stabilirea unor granite faine ( max 3 luni ) samasca si florynel asta cor ceda satele ( benevol sau obligati ) la maretii arieni . cinste voua , jegurilor !!!!!!!!! ati reusit sa le beliti mintile si uno copii care inca mai credeau in dude , sunteti doar niste amatori de viata simpla , atat si nimic mai mult !
 

DeletedUser

in primul rand , indicele bubor , apoi influenta gandirii schpenhauriene asupra dialectismului freudian iarr in cel-de-al treilea rand ( si nu ultimul ) jegurile astea doua ( samasca si florynel:D) multunit , imparate ?????
 

DeletedUser

scuze ca mai pap cate o litera, am avut concurs de selectie la cel mai bun bautor de bere ... se explica , nu ?:p
 

DeletedUser41984

eu şi tribul meu o să vă facem pe toţi în război.nu are rost să mai faceţi preziceri,presupuneri ..etc.
 

DeletedUser

:))

:)) asta era ,daca nu venea un narcisit pe aici nu era treaba frumoasa:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus