Probabile razboaie

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41984

:) ce pot să spun, toţi comentează pentru că au mândria lor de jucători mari,nu?
 

DeletedUser

In nici un caz cat o avem pe aia de a reaminti triburilor unde le este locul. :p
 

DeletedUser41984

tu nu poţi face asta din păcate :p..şi nici măcar toxxic şi chevyx care au experienţă de joc..destul de multă spre deosebire de tine :)





P.S. aştept încă să-ţi văd trenuleţul care îţi va recupera satul de la mine.
 

DeletedUser

Nu mi`ai luat tu satul ca sa il recuperezi. Ai rabdare nepoate, nu mai fi asa grabit ca fetelor nu le plac baietii care termina repede. :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ah, ma asteptam sa nu intelegi aluzia. Inca o data iti scriu ca tu nu mi'ai luat nici un sat si inca o data postezi cum ca mi`ai luat. :)
.
CE? ..a,Have Fun! (426|609) K64 2,681 Barbar WhaT does MeaN? [C!RCUS] 2012-04-02 22:30:12
 

DeletedUser41984

Ah, ma asteptam sa nu intelegi aluzia. Inca o data iti scriu ca tu nu mi'ai luat nici un sat si inca o data postezi cum ca mi`ai luat. :)
.
CE? ..a,Have Fun! (426|609) K64 2,681 Barbar WhaT does MeaN? [C!RCUS] 2012-04-02 22:30:12

eh..faptul că nu ai avut demnitate să rezişti să fii cucerit şi ai dat început nou..asta nu înseamnă că am luat un sat barbar :p
 

DeletedUser

Atunci daca eu am visat ca sunt batman, asta nu inseamna ca nu exista, right? Damn, de acum nu o sa mai cred ce vad.
 

DeletedUser41984

crezi că-mi pasă că nu recunoşti :)) eu te-am etichetat deja.nu-mi pasă dacă ceilalţi care nu cunosc situaţia nu vor crede :).
 

DeletedUser

Pai deobicei lumea crede ce vede. Intreaba cati cred in zana maseluta si cati nu. Si ca sa "recunosc", da am dat inceput nou ca mi`am pus in cap un trib de top dupa ce au tras niste sfori la tribul aliat, ori ma da pe mine afara, ori rupe alianta. Ca deh, eram un pericol prea mare pentru voi ca sa ma eliminati jucand corect. :)
 

DeletedUser41984

tribul în care erai în trecut,era considerat ca aliat bun de durată. doar 2 ore am întrat la voi să văd ce mai faceţi..şi s-a stricat totul.

ai fost dat afară pe drept din cauza faptului că nu ai cei 7 ani de acasă. ai vorbit urât,nu aveai nici-un drept să te iei de jucători şi să-i faci în tot felul..un jucător cu experienţă nu dă din gură/degete degeaba ci face treabă. tu erai mare şi tare că faci circusul să plângă..ai făcut în altă viaţă.până la urmă ai avut noroc că nu ai fost fărmat pentru că aproape de început când aveai undeva la 800-1000 pct,nu mai ştiu exact..urma să fii fărmat, un coleg de-al meu vecin cu tine (AlexPinguin) vroia să te fărmeze şi mi-a cerut ajutor. Nu l-am ajutat pentru faptul că atunci când l-am solicitat s-a purtat ca un noob individualist şi între timp ai intrat la aliaţii noştri. (istoria ta prin ochii vecinilor tăi )

..ai crescut pentru că ai fost înconjurat de colegi şi aliaţi..în rest..n-ai făcut nimic memorabil :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da mi`ai analizat bine istoria, nu gluma. Uite inca un motiv pentru care o sa tremurati cand o sa ajung langa voi :). Deja strumful a dat stergere, chit ca o sa zici ca din cauza timpului. Stim noi ca nu se suporta pe el insusi si n`a mai rezistat pshic. Pinguinul nici n`a reusit sa ma spioneze, dapoi sa ma farmeze. Doar de strumf ma luam pe forumul comun (nu ca eram singurul), si eram foarte elevat in postarile mele fata de ale lui in care numai atacuri la persoana si injuraturi stia. Eu cel putin ma luam de faptul cum jucati, nu de faptul ca ce si cu cine face mamele voastre in pat. Prin postul ala iti autocaracterizezi tribul.

Ca tu aveai harta rosie cred. Acum va bateti cu barbarele la cate fuziuni si academii ati facut(5 sau 6 aveti?). Macar eu nu ma chinui ca tine 4 zile ajutat de 5 oameni sa iau un barbar cu 2 nobili.
 

DeletedUser41984

eşti amuzant ..cât de mult poţi face din purice armăsar :))

P.S. eu vorbeam de forumul vostru intern,nu aici,cel extern. stiu ca aici s-a luat de tine vorbind mai caterincos insa pe forumul intern al fostului tau trib aveai un comportament care nu-si avea rostul.
 

DeletedUser

Ah, da, vroiam sa scriu si despre ala, ca tot m`ai intrebat. Acolo mi`am spus parerea la fel ca si ceilalti cat o sa rezistati voi pe harta. Nicidecum va injuram cum facea si strumful cu cei care nu erau deacord cu el. Culmea ca intemeietorul ne lasa, ba chiar ne incuraja sa vorbim despre viitorul vostru. Cu el de ce nu ati facut o cheta si l`ati dat afara? Era ceva normal pentru el. Pentru voi nu, ati luat`o ca pe un sabotaj/complot impotriva voastra. Tare v`a fost mirarea cand ati vazut ca poate sa existe cineva care sa nu va pupe in fund.
 

DeletedUser9858

:D:D:D:D:D:Dtinad ca sunt in aceas formatie ca pe alte lumi ,zic ca arienii o sa kilereasca lykani
 

DeletedUser

zi sa mori tu si te cred ! .. mai copile , arienii sunt un vant de ploaie ce se termina odata cu "." curcubeul ......is curios , dupa ce or sa intre admini in ei ( pentru multi account si scripturi ilegale ) pe cine mai ridici in slavi ???? sau sa-ti dau o caruta de lut ,sa faci o statuie ???
tb s comilezi doar atat , copile ( pot sa-ti spun copil , am 42 de primaveri ) , lykan va avea si prieteni pe acilea :)))))))
 

DeletedUser

zi sa mori tu si te cred ! .. mai copile , arienii sunt un vant de ploaie ce se termina odata cu "." curcubeul ......is curios , dupa ce or sa intre admini in ei ( pentru multi account si scripturi ilegale ) pe cine mai ridici in slavi ???? sau sa-ti dau o caruta de lut ,sa faci o statuie ???
tb s comilezi doar atat , copile ( pot sa-ti spun copil , am 42 de primaveri ) , lykan va avea si prieteni pe acilea :)))))))

Pe fiecare lume cand apare cate un trib bun .. trebuie sa existe un tip/a ce se consuma si isi baga unghia in gat de ciuda ..

sincer , nu inteleg de ce te tot agiti asa , daca ai face parte din trib si ai vedea cum se colaboreaza nu ai mai folosi astfel de cuvinte jignitoare la adresa arienilor
 

DeletedUser

e logic sa fie ofticat, probabil a fost dat afara de cineva din arieni. Pana acum prea multi au pus "placa" asta trisatul.
@Micuta sirena... daca ai mai multe detalii... de ce nu le scrii aici? scrie jucator, ce script ilegal a folosit, care au mai multe conturi etc.
Apropo replica ta cu "mai copile" e cam penibila. Daca vrei respect la varsta ta, probabil ca ar trebui sa arati si altora .... ca doar ai 42 de primaveri.
 

DeletedUser

Acum nu stiu daca o sa se intample, dar e probabil sa se intample lucrul pe care il asteapta cu totii sa se intample.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus