Problema NEMESIS ajunge de-a dreptu' hilara

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Buna ziua,

Pentru cei care sint in necunostiinta de cauza, cititi "Tribul Nemesis ajunge de tot risul".

NMS-ul mai are cel putin un spion printre vitejii "tribari". I-auzi-ti ce se mai lamenteaza sefu' lor suprem, musiu "urs panda":


urs panda în data de 01.05. la ora 20:23
va rog sa nu mai intrati in discutie cu acel jucator cutoff .omul va vorbi singur 2/3 zile dupa care asta este . cred ca dam prea mare amploare faptului ca un mizerabil a copiat discutiile noastre de pe forum si le-a vandut .haideti fratilor este pastele yuda este printre noi lasati omul sa se comporte asa cum stie el aruncand cu mizerie in altii fara sa se uite la mainile lui cat sunt de manjite .
multumesc


(hehehe, dragul de diavolo92 zicea ca arunca el manusha, nu ca i-a fost impus s-o arunce; ce mai pezevenchi dar, de, fiecare pasare.....)

jalnic. baietii sint afectati cu toate ca vor sa nu para asa:


uraganul Katrina în data de 30.04. la ora 13:36 Citat
http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=4515]
rusu2004 în data de 30.04. la ora 14:02 Citat
ffffff....
naspa...astia chiar trebuiesc distrusi!!!!!
ariane10 în data de 30.04. la ora 14:02 Citat
urat...ffff urat...ce putem face???
harry83 în data de 30.04. la ora 14:04 Citat
problema e din conducere, cei de sus au mare parte vina si mai mult nu vreau sa vb.
LY0n în data de 30.04. la ora 14:10 Citat
e nasol k nu stim care e tradatorul. sa punem mana de la mana sa il platim cu 10000 de topoare , cavalerie si tot ce trebuie.e greu de depistat din 550 de jucatori, da si cand aflam...
deelita în data de 30.04. la ora 16:49 Citat
ok din momentul asta propun retragerea dreptului de invitatzie am vazut k sunt invitazti juactori de la sute de ore deajuns cu invitatzie nu mai invitam orice pramatie de jucator 500 e deajuns
Prelucrarea deelita în data de 30.04. la ora 16:51
harry83 în data de 30.04. la ora 17:01 Citat
in sfrsit cineva care sune ceva concret.
LY0n în data de 30.04. la ora 17:07 Citat
inca nu pot sa cred ce am vazut , a copiat tot tot pentru resurse. poate sunt si altii , poate chiar infiltrati de alte triburi.
Sash în data de 30.04. la ora 19:42 Citat
Rămâne stabilit că mai avem un trădător în trib, anume pe cel care a "pasat" discuţiile de pe forum. Aş mai propune ca metoda de intrare în trib să rămână cea indicată acum de Urs Panda: un singur recrutor la nivel de trib, căruia să i se solicite eventualele invitaţii, şi care să primească mod de vacanţă pentru a verifica satul celui propus la invitare.


iar acu gindurile de razbunare (se pare ca astia chiar n-au inteles nika...ma doare la basca daca ataca contul "cutoff", oricum il sterg in curind; de pe acest cont secundar faceam doar recrutari):


Narcisuk în data de 30.04. la ora 21:32 Citat
ce ghinion pe baiatu asta a nimerit exact in K73 ) o sa am grija de el..

(Narcisuk dragule/draga, da de cine o sa ai tu grija fiule/fiko? de o fantoma? io cred ca-ti vine sa te zgirii rau pe ochi deoarece nu ma poti localiza, heheheh...asta-i tot haiu'....ai luat tzeapa shi inca persishti in a lua-o..tine-o tot asha)

urs panda în data de 30.04. la ora 21:50 Citat
ar fi bine sa se dezvolte sa aiba ce pierde


(asta, nici el nu a inteles nika. ii de-a dreptu' cret..)

LY0n în data de 30.04. la ora 21:52 Citat
care dintre ei ?
cobraty în data de 01.05. la ora 00:11 Citat
daca se continua asa va trebiu sa ne pregatim da razboi
dar interesant ar fi sa vedem cine este adversarul
ionut68 în data de 01.05. la ora 00:22 Citat
atentie ce fac e joaca de prost gust ca sa ne dezbine...
trebuie sa ramanem uniti si restul se rezolva


V-am salutat si va mai tin la curent cu ce discuta conducerea cea "nashparlie" a tribului NEMESIS
cutoff
 

DeletedUser

lol

..tie iti arde de tribul Nemesis si tu ai 111 puncte..`sincer nu prea gasesc ce e de ras in toata treaba asta..
 

DeletedUser1134

Daca mai deschizi inca un thread care are aceeasi idee cu altul existent, primesti avertisment!
TOPIC INCHIS!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus