problema schumi. si adaescu (nu e ticket)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

fara gandul sa par penibil in fata voastra ca doar asa l-ati numit pe adaescu am o intrebare mai ciudata.puteti sa ne spune-ti si noua ce masuri sau luat in cazul contului vandut al lui schumi. (cu punct) si cine a fost banat?ca sitterul am inteles ca a fost banat din alta cauza nu din cauza ca golea satele in mod voit(avem rapoarte cum ca cei ce atacau stiau ca satele sunt goale) deci ce masuri s-au luat?
si cu ce drept faceti voi un jucator penibil?vreti sa va citesc din dex ce inseamna cuvantul asta?nu cred ca adaescu a fost penibil dar cred intradevar ca v-a facut pe voi sa va simtiti asa in urma vorbelor lui.
mai vrem cu totii sa stim dc ne luam ban pe forum cand postam intreaga poveste?unde scrie ca nu ai voie sa depui ticket pe forum?am depus un ticket pe forum cu luni in urma si nu mi-am luat ban ba mai mult topicul e si acum deschis.
de asemenea am o foarte frumoasa scrisoare gata o sa trimit la innogames cu neregulile facute de voi printre care jignirea unui jucator si apararea celor care au incalcat in mod clar regulile acestui joc care va fi semnata de cel putin jumatate din jucatorii triburilor ~nmz~ si ~ec~ si probabil si de jucatorii tribului united.
noi consideram ca va depasiti îndatoririle atunci cand faceti aceste gesturi de prost gust care lasa un gust amar.
probabil voi primi si eu ban pentru vorbele din acest topic DAR va zic sincer ca nu cred ca aveti motiv.
pana acum jumatate din tribul nmz si-a luat ban pe forum eu voi copia ce am scris aici si voi posta de pe alt cont pe forum daca ve-ti sterge si tot asa. voi trimite si la carmi un mail cu ceea ce s-a intamplat cap coada sa vedem daca apreciaza astfel de comportamente din partea voastra.
prieteniile personale nu trebuie sa va faca sa uita-ti faptul pentru care sunteti admini.va bateti joc de un joc in care se castiga chiar si zeci de mii de euro din advertising si conturi premium lunar.daca nu stiti sa va comportati si nu stiti sa tineti parte adevarului si faptelor care se intampla in jurul vostru eu consider ca nu aveti ce cauta aici.putem trimite circulare in toate triburile cu discutia dintre stil si adaescu si asa ar afla lumea adevarul fara sa stergeti voi tot ce prindeti pe forum.

atat ma intereseaza din discutia aceea ca sa nu ziceti ca deschid ticket
14.01.09 22:05
penibil...astept raspuns

ADMIN pe l clasica 14.01.09 22:09
sunteti penibil sau cum ca nu am inteles ?

http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=7081 -> acesta e un post mai vechi de al meu(ticket pe forum) pt care nu am fost banat asa ca sunt curios dc acum as fi banat.

NU mai incalcati libera exprimare.NU interziceti ceva dat prin lege.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18215

Topic sters..

Vechiul topic de ce a fost sters<cel despre Adaescu>Astept raspuns.:D
 

DeletedUser6186

da..

va rugam nu mai stergeti temel...deja toata lumea vrea sa isi dea cu parerea!! respecte!
 

DeletedUser18215

jucatori banati pe forum!!

Membrii banati pe forum:FlexuNR1;guawar..parca...si multi altii-si topic sters..urat din partea voastra..foarte urat.:confused:
 

DeletedUser6186

Domnilor

Domnilor admini,dupa cum vedeti toti membri vor sa stie daca mai putem juca triburile.ro,daca ne banati pe toti,daca ne veti sterge mesajele!!

Datine un raspuns,vom intelege,nu se vor mai deschide alte topicuri!!

RESPECTE!
 

DeletedUser18214

Are dreptate Tony. Cum sa jucam triburile daca voi nici macar nu ne lasasti sa ne spunem punctul de vedere si macar sa verificati ceea ce spunem. Voi luati masuri pripite si directe si incorecte.
 

DeletedUser18215

Corect!!

Poate facem o petitie-Si stergem conturile de pe toate L-jucatorii vechi...asa ca sa ne distram-si intram la straini fratilor..pe bune-cu voi nu se mai poate.,:(
 

DeletedUser18215

Perfect!!!

Cit mai multe..cit mai multe..doar asa ai linistim...:mad:
 

DeletedUser

majoritatea dintre noi jucam triburile pe varianta romaneasca de cel putin un an.chiar daca voi incercati sa ne inchideti gura noi o deschidem iar.suntem cu totii prieteni aici avem mentalitate de grup asa ca daca voi nu vreti noi nu va mai vrem de nici o culoare.
 

DeletedUser18214

ai dreptate jwst. De exemplu eu joc triburile de un an si ceva si am jucat pe toate lumile. Cunosc multi playeri si stiu ca sunt nemultumiti de deciziile unor admini, de limbajul lor si ne-am saturat sa inghitim si sa zicem "lasa bah, cateva sate nu-i o crima" dar la o persoana 1 sat la alta 5, la alta 10 se strang si creste nemultumirea playerilor de pe varianta romaneasca. Vrem sa luati decizii corecte, nu luate asa ca n-aveti chef sa cercetati sau faceti asta pt alt player. Ne-am saturat de tirania voastra.
 

DeletedUser

5. Pedepse

5.1. Incalcarea regulilor duce in prima faza la avertisment. Mai multe avertismente pot duce la banarea de pe forum, temporara sau definitiva.

citat din regulament.dc au primit toti ban la prima abatere?
 

DeletedUser

scz de double post pentru a evita orice dubiu.ma refer aici la un grup de admini nu numai la cel care a jignit un jucator nu ii zic pentru ca numirea directa a tuturor ar duce la inchiderea topicului.am citit regulamentu ala si nu am gasit nicaieri un mootiv in topicurile anterioare pentru ca jucatorii care au postat acolo sa isi ia ban direct.va incalcati propriile voastre reguli?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

citat din profilul tribului ~nmz~
profilul NMZ

Ai fost banat pentru următorul motiv:
ticket pe forum

Data expirării ban-ului: 01.02.2009, 23:00:00

Rusine Justice

De o ora player-ii de pe primele locuri ale ~NMZ~ care sunt pe cont au o surpriza: "sesiune depasita", desi acestia nu sunt de mult pe cont, verificari de conturi ... doar, doar or pica. RUSINE, RUSINE !!! - 19.01.2009, ora 01.10

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Regulament forum:
5. Pedepse

5.1. Incalcarea regulilor duce in prima faza la avertisment. Mai multe avertismente pot duce la banarea de pe forum, temporara sau definitiva.

Banati direct, fara avertisment, ca sa le inchida gura si sa le interzica dreptul la libera exprimare:
Casper18
Coovrig
munteanucatalin
samd
 

DeletedUser

in sfarsit, am reusit sa intru si eu pe forumul asta...

pt cei care au sters forumul: cine naiba va credeti? chiar vreti sa aveti probleme? sincer, nu am nici o intentie sa va amenint, au facut-o prietenii mei mai tineri...insa cum va permiteti sa blocati accesul la o forma de exprimare, incalcand totodata regulile forumului (pe care toti le stim)....!?!

unde e avertismentul? si mai mult decat atat, unde e RESPECTUL?

Tony are dreptate. suntem pe punctul de a ne muta pe alt server. inainte de a face asta VA PROMIT ca eu personal ajung in Germania la sediul central INNOGAMES Gmbh si veti pierde licenta, pentru comportament ne-profesionist. nu e o amenintare, repet, mi se pare cel putin "jenant" sa amenint niste copii care inca nu au un viitor bine conturat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10929

dreptate?

niciodata cat timp adminii vor juca pe clasica.
va consumati degeaba nervii, indreptatiti fiind, totusi degeaba.

nu uitati ca e un server romanesc si noi suntem romani, tare mandri de noi, dar cand colo, vai de natiunea noastra!

Rusine celor ce abuza de putere, pe joc, virtual, dar mai ales real!
 

DeletedUser

Huzy, nu cred in dreptate ...dupa un asemenea abuz. poate par hilar, am prieteni care au murit in Revolutie pentru LIBERTATEA DE EXPRIMARE. si de care pustanii astia nici macar nu au auzit. si cand colo, ce vad? un grup de prieteni irl, care se distreaza de minune pe triburile si care intretin - mai mult sau mai putin - aceasta intreprindere economica si profitul ei in Romania sunt pusi in fata faptului de a nu mai fi in posibilitatea de a vorbi liber despre ceea ce cred ei de cuviinta. Toti stim ca incalcarea bunei-cuviinte se admonesteaza. Cu totii suntem de acord cu asta. Insa se pare ca cel putin unul dintre cei care incearca sa aibe grija de acest joc online e cam ...antisocial? fan Becali ("ma p*sh io pa legile voastre de c*c*at!" citat - anul trecut l-am auzit cu urechile mele)? incapabil de rolul de "administrator"?

astept si eu, ca si ceilalti prieteni ai mei trecuti bine de 30 de ani, sa primesc 2 lucruri:

a. cel putin SCUZE exprimate liber pentru abuz.
b. cel mult o explicatie

(zic "cel mult" pentru ca la ce raspunsuri am vazut de la ei...nu prea cred ca sunt in stare sa scrie 2 paragrafe legate si logice)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus