problema

DeletedUser

salut am si eu o mica intrebare nu am vazut si nu ma gasit detalii despre cum pot sa construiesc grajd si atelier ce k nu le am acum de loc si nu imi apar k sa le construiesc.multumesc anticipat
 

DeletedUser

Pentru a construi grajdul si atelierul ai nevoie de anumite nivele la alte cladiri. Tu da click pe cladirea principala , apoi scroll down pana la sfarsitul paginii si bifezi:

Arată toate clădirile.

O sa iti arate de ce ai nevoie pentru a construi cladirile pe care le doresti ( si nu le ai ).

Adica:

Grajd Necesar: Cazarmă (Nivelul 5) Fierărie (Nivelul 5) Clădirea principală (Nivelul 10)
Atelier Necesar: Clădirea principală (Nivelul 10) Fierărie (Nivelul 10)
 

pirates406

member
Scor reacție
0
pe scurt e la cladirea principala jos o chestie cu ,,Arată toate clădirile.`` dupa cum zicea dark shield bifezi aia si te descurci de acolo

succes
 

DeletedUser

Sau mai poti da click pe cladirea principala Ajutor pentru cladiri, si gasesti acolo pentru toate cladirile
 

DeletedUser7708

pe scurt e la cladirea principala jos o chestie cu ,,Arată toate clădirile.`` dupa cum zicea dark shield bifezi aia si te descurci de acolo

succes

Şi dacă răspunsul s-a dat, de ce trebuie să fii papagal? :rolleyes:

Ţi-am urmărit posturile, sunt numai cu "susţin ideea" la propuneri şi repetări are răspunsurilor, neverificate de cele mai multe ori şi eronate.

Abţine-te!
 

DeletedUser

un moderator inchideti Thread'u ca se face spam. Raspuns la intrebare a primit
 

DeletedUser

Am observat si eu ca pirates face post-hunt,ca sa obtina titlul de Senior Member...pe alte forumuri,ar fi fost banat in secunda 2 :D
 
Sus