Probleme cu adminii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cine imi spune si mie ce se ntampla daca esti prinsa ca intri de pe acelasi PC pe mai multe conturi....unu din ele trebuie sters dar mai este unu care nici nu este al meu...a intrat un prieten de la mine din PC fara sa-mi spuna...acuma m-am trezit ca sunt blocat....:(:(:(
 

DeletedUser

cine imi spune si mie ce se ntampla daca esti prinsa ca intri de pe acelasi PC pe mai multe conturi....unu din ele trebuie sters dar mai este unu care nici nu este al meu...a intrat un prieten de la mine din PC fara sa-mi spuna...acuma m-am trezit ca sunt blocat....:(:(:(
care imi spune...ce inseamna blocat permanent????ca trebuie sa-mi iau adio de la cont????daca da imi iau dar nici nu voi mai juca pe jocu asta...am jucat pentru a pierde timpu dar vad ca ei o iau prea in serios.....nu credeam ca se poate ajunge la certuri aprinese si chiar amenintari pentru un simplu joc...si in nici un caz nu vreau sa patesc ce a patit el comandante.....cred ca stiti cu totii ce a patit...daca nu va spun eu....intr-o seara in timp ce se certa cu un coleg de trib a facut un infarct....eu nu vreau sa patesc la fel doar din cauza ca adminii nu mai lasa de la ei din cand in cand....nu cred ca ei nu fac ceva ilegal..dar ei ne vad numai pe noi nu si pe ei......sau ii vad numai pe unii nu pe toti...sunt multe cazuri ca mine si sunt si mult mai rau ca mine care nu au patit nimic si eu care sunt la prima abatere pe aceasta lume sunt pe cale sa fiu desfiintat....chiar nu mi se pare corect.....
 

DeletedUser1195

:) n-ar fi mai bine,ca sa te feresti de grave probleme de sanatate sa respecti regulamentul?
Te-ai proteja pe tine de stres si pe noi ne-ati mai scuti de munca.:)

Si app:mie asa mi se pare ca e corect,sa respecti un regulament pe care l-ai acceptat cand ai inceput jocul.
 

DeletedUser

da e mai bine sa respecti regulile dar ce sa-i fac daca el a intrat fara sa stiu....eu eram in alta camera si el a ramas la calc...asta s-a intampplat de mai multe ori acuma imi dau seama...la mine era dat logare continua si cate odata nu mai eram logat si nu stiam de ce.....asta e s-a intamplat s-a intamplat...
 

DeletedUser

si pana la urma imi explica cineva cum e???inseamna ca am fost sters detot de pe l1???daca scrie inchis permanent???
 

DeletedUser12762

Odata ce tiau scris ca este blokat permanent contul, pai asta inseamna ca acel kont va disparia de pe aceasta lume.
cei aici greu de inteles?
se vede ca prietenul tau e un toromak ce a riscat fara sa te anunte si pe tine
 

DeletedUser

se pare ca asa este...:(i-ati adio de la cont pe aceasta lume:-s sau mai bine intra ca guest in aceasta lume si ii gasesti in k0 pe cativa admini sau depune un ticket pentru a afla motivul pentru care ti-ai luat ban
 

DeletedUser

si cum intru ca guest???sunt cam nou in triburile si nu prea stiu....
 

DeletedUser6553

nu credeam ca se poate ajunge la certuri aprinese si chiar amenintari pentru un simplu joc...si in nici un caz nu vreau sa patesc ce a patit el comandante.....cred ca stiti cu totii ce a patit...daca nu va spun eu....intr-o seara in timp ce se certa cu un coleg de trib a facut un infarct

1. nu a facut infarct din cauza ca s-a certat cu un coleg , ci din cauza ca stia ca va avea operatie in cateva zile si era foarte stresat ... atat de stresat incat s-a certat cu cel mai bun prieten fara motiv (acel coleg de trib) ... este greu cand ai o boala cronica sa nu te gandesti la ea :( ... Doamne ajuta-l sa se faca bine
2. nu folosi acest subiect cu sorin (el-comandante) ca o scuza a faptului ca tu ai trisat ... nu ai niciun drept .
3. ai face bine sa te gandesti ca este doar un joc , un joc de echipa in care joci mai mult pentru prieteni si mai putin pentru propia persoana si cel mai imp este sa-l joci corect .

bafta , si mai incet cu nervii
 

DeletedUser

si cum intru ca guest???sunt cam nou in triburile si nu prea stiu....

Lasa frate vrajeala!
Stiu cine te-a dat pe mana adminilor dar tu nu ai sa stii niciodata!
Alta data sa mai intri cu un al doilea cont sa spionezi un trib!


Oameni buni admini in acest caz nu au gresit, nu este vorba de nici un prieten, ci omul are 2 conturi (cretzu56 si cretzu55)
cretzu56 este in Nippon si cretzu55 l-a introdus in NGA sa spioneze. Un membru din conducere si-a dat seama si l-a concediat plus ca l-a dat pe mana adminilor!

Ia zii cretzule cum ti se pare forumul NGA? :mad:
 

DeletedUser5288

Nici nu-mi vine sa cred ca cineva poate fi atat de "subtil" sa isi aleaga aproximativ acelasi nume cand isi face o clona...:D
 

DeletedUser

da asa e dar mai am sunt si alte conturi blocate nu numai alea 2 si stiu cine e cel care m-a dat pe mana adminilor....este cuciureanu......mare las si fricos e si ala.....a vazut ca nu ma poate da singur jos hop m-a dat pe mana adminilor....o sa am grija sa nu o duca prea bine nici el.......
 

DeletedUser

am declarat deja acest lucru...al doilea cont era deja programat pentru stergere....cand am vazut ca am fost concediat din NGA m-am apucat de facut nobili pe unu din sate ca sa innobilez al doilea cont....
 

DeletedUser

nu fi atat de sigur ca el
de tine s-a vorbit pe forum ascuns si cand noi am vorbit de concedierea ta el doar a pus in aplicare
 

DeletedUser

Lasa frate vrajeala!
Stiu cine te-a dat pe mana adminilor dar tu nu ai sa stii niciodata!
Alta data sa mai intri cu un al doilea cont sa spionezi un trib!

deja stiu cine m-a dat pe mana adminilor....si imi pare rau ca nu ma pot duela cu el....speram sa ajung sa a lupt cu el dar vad ca a reusit sa ma dea afara fara lupta...am mai vazut lasi dar nici ca el...dar si adminii nu puteau sa stearga contu al doilea si sa-mi dea o pedeapsa pe celalalt???se vede ca cineva din cei care au dat verdictu cam tine cu cel care m-a dat pe mana voastra....altfel ma alegeam si aici ca pe clasica cu cateva sate retrase....dar cel care tine cu turnatorul a avut grija sa nu mai am deloc cont....ii era ciuda lu cuciureanu ca i-am distrus ceva trupe?????el si cu colegul care l-a luat acuma sub aripa lui sunt in stare de orice ca sa elimine un pericol....stia ca daca stau mult pe acolo ii faceam zile fripte asa ca s-a hotarat sa ma dea afara....si voi i-ati facut pe plac...chiar nu ma asteptam la o nedreptate asa mare...nu sunt singuru care a fost prins cu 2 conturi dar sunt singuru care s-a ales cu stregerea contului.....eu nu cred ca e doar o cincidenta asta.....
 

DeletedUser

am declarat deja acest lucru...al doilea cont era deja programat pentru stergere....cand am vazut ca am fost concediat din NGA m-am apucat de facut nobili pe unu din sate ca sa innobilez al doilea cont....

In mod sigur trebuia sa fii banat si pe acest forum..


O intrebare am....nu ti-e rusine?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus