Probleme cu serverul

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16614

Problema

Ce se intampla cu CONT PREMIUM ?
Am 3 puncte obtinute prin SMS,am activat pe 14 zile si banii i-a luat dar nu merge.
ASTEPT RASPUNS.

DeletedUser

Gata că m-aţi supărat... Nu mai bine facem cu rândul ?! :rolleyes:

Câte intrăm 200-300 jucători de al 21:00 la 22:00 apoi încă 200-300 jucători de la 22:00 până la 23:00 să meargă mai bine... cine va fi printre primii 300 ? :))

DeletedUser6110

Câte intrăm 200-300 jucători de al 21:00 la 22:00 apoi încă 200-300 jucători de la 22:00 până la 23:00 să meargă mai bine... cine va fi printre primii 300 ? :))[/QUO

asta e buna::))

DeletedUser

L9 va fi inchisa pentu 30 minute (speram noi)

nici speed-ul pe .ro nu merge la viteze mari ca pe .net sau .de

deocamdata inca nu sunt suficient de dezvoltate comunicatiile ca sa asigure un lag cat mai mic.

insa cand vezi ca nu poti sa te loghezi si sa dai o comanda,si astepti cu minutele,parca e enervant.dar speram ca plusurile acestei lumi sa suplineasca acest mic neajuns de inceput ( ati observat ca forumul este pus la sharing cu aliatii? :)

Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Câte intrăm 200-300 jucători de al 21:00 la 22:00 apoi încă 200-300 jucători de la 22:00 până la 23:00 să meargă mai bine... cine va fi printre primii 300 ? :))

asta e buna::))

Deci de la 22:00 până la 23:00 intrăm numai cei care suntem prezenţi pe forumul L9, ok ? :(

Albertt001, Black Leon, Booghz, chucky22, danimaxxx, despa, dracula93, eXcesiV, FlameGTH, FoH-klaudiu, GpL Xtreme, Harvester of Sorrow, Hell Pirates, iurka, mirce a, mybt, poney11, rko.d, robert s, Rock Lee 007, Sarmulita, T3ribilu, TayFun, volken, whOiSnExT

L9 va fi inchisa pentu 30 minute (speram noi)

nici speed-ul pe .ro nu merge la viteze mari ca pe .net sau .de

deocamdata inca nu sunt suficient de dezvoltate comunicatiile ca sa asigure un lag cat mai mic.

insa cand vezi ca nu poti sa te loghezi si sa dai o comanda,si astepti cu minutele,parca e enervant.dar speram ca plusurile acestei lumi sa suplineasca acest mic neajuns de inceput ( ati observat ca forumul este pus la sharing cu aliatii? :)

Abia am putut intra astăzi odată pe forumul tribului... nu am putut să văd asta, deşi mie îmi place ideea :)

DeletedUser

ma fratilor lasati o incolo de treaba de la lumea 5 incolo mereu am fost prezent exact la deschiderea lumii dar ca acum n am mai vazut mai bine lasati versiunea 5 ca vad ca nu prea ati facut nimic cu ea..o fi ea frumoasa dar mai bine ar merge jocu bine

DeletedUser

nu e corect!

cei ce s-au logat la inceput,datorita blocarilor,au mai putine puncte decat ultimii veniti,si pentru ca nu au putut face mutari care cel putin teoretic le-ar fi dat sansa sa aiba punctaj egal

deci primii logati au un handicap.

DeletedUser

deja la nemti se putea juca de mult,deci testele nu se fac aici.doar implementarile si eventual reasezarile lingvistice le-au lucrat pentru .ro.codul masina,este altceva.blocajele se datoreaza fie serverului,ori lag-ului retelei.

un admin ne poate lamuri.

DeletedUser

V-am spus sa aveti si voi rabdare. E o lume noua, in care, si din cauza noii versiuni de joc, e un aflux mai mare de jucatori inscrisi.

Topic inchis.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus