Probleme generale triburile.ro

DeletedUser523

Cred k nimeni nu poate intra pe L1 iar altii nici pe forumul extern nu pot!
 

DeletedUser

sunt multi care sunt in joc .. si eu am CP si nu pot sa intru .. lumea trebuia inchisa la prima problema
 

DeletedUser

Eu un singur lucru nu inteleg
De ce nu se inchide lumea cu probleme imediat si sa se rezolve si sa fie tot playerii in avanataj?? Sunt curios daca problema e la toti sau doar la cei fara CP.

Nu are legatura cu CP!Eu am ...si degeaba!Asta este!Probabil veniturile administratorilor jocului au scazut!Si...de ce n-ar scadea si calitatea?
 

DeletedUser574

Sper sa nu se faca din nou un rollback ca sincer eu nu mai joc..si sunt convins ca multi or sa fie foarte iritati daca se va face asa ceva.
 

DeletedUser

Din pacate probleme exista pe toate lumile (un numar de utilizatori nu se pot loga in servere). problema a fost adusa la cunostinta tehnicienilor si se lucreaza pentru depistarea si remedierea problemelor. Nu va pot oferi o estimare privind durata, dar speram sa se rezolve in scurt timp.
Multumesc pentru intelegere.
 

DeletedUser574

Din pacate probleme exista pe toate lumile (un numar de utilizatori nu se pot loga in servere). problema a fost adusa la cunostinta tehnicienilor si se lucreaza pentru depistarea si remedierea problemelor. Nu va pot oferi o estimare privind durata, dar speram sa se rezolve in scurt timp.
Multumesc pentru intelegere.

Repet: sper ca nu se va din nou rollback.
Se va face???
 

DeletedUser

Nu cred ca va fi un rollback, problema afecteaza un numar destul de mic de utilizatori.
PS: E doar opinia personala, nu pozitia oficiala. :p
 

DeletedUser

Pe ce criterii sunt afectati numarul acela mic de utilizatori?
De ce ei su nu altii? Cati utilizatori sunt afectati?
 

DeletedUser

Pe ce criterii sunt afectati numarul acela mic de utilizatori?
De ce ei su nu altii? Cati utilizatori sunt afectati?

Din pacate detaliile tehnice si o estimare a timpului de remediere nu sunt de competenta echipei RO.
Tot ce va pot spune este ca in acest moment se lucreaza pentru rezolvarea acestei probleme.
 

DeletedUser

mai nu stiu dar eu mam chinuit oleaca si am reusit pacat ca alti nu reusesc :). dak imi dati un cont premiu va spun si voua.
 
Sus