Probleme generale triburile.ro

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
O sa va rog sa anuntati aici daca mai apar probleme pe lumi, de preferat cat mai detaliat ( se incarca greu, nu construieste...etc ), este important pentru a sti exact ce sa anunt.
Problemele ar trebui sa fie rezolvate acum.
 

anomaly23

member
Scor reacție
0
aveam o chestie la harta(cea din dreapta) nu vedeam nimic era o pata mare alba,daca o sa mai apara am sa fac un print screen .
 

DeletedUser45166

Salut de cand s-a restartat serverul Beta logarea pe orice lume Triburile.ro si nu numai a devenit un lucru care necesita putin mai mult calm si rabdare...Cu alte cuvinte este pacat ca progresul intr-un anumit punct trebuie sa sacrifice experienta de pana acum cu care ne-am obisnuit...Inainte eram obisnuit cu anunturi prompte cand ceva nu merge. ESTE A DOUA ZI. Poate gresesc eu nu am fost si poate nu voi fi niciodata vreun expert in domeniu. Va multumesc.
 

DeletedUser

acel ceva care nu merge cred ca e doar la tine si are legatura cu browserul tau
 

carmi

Community Manager
Membru personal
Scor reacție
104
Restartarea serverului Beta nu are nicio legatura cu triburile.ro. La noi functioneaza totul corect, problema este probabil locala, la dumneavoastra.
 

DeletedUser45166

Va multumesc la amandoi pt raspunsurile prompte. Cred ca intelegeti ca trebuia sa postez si eu undeva problema asta...M-au ajutat si colegii din trib dar a fost greu pana am intrat. Lasand palavrageala multa la o parte am inlocuit browserul (firefox->chrome) si aia e. Inca o data multumesc si o jumatate de week-end placut!( atat a mai ramas).
 

DeletedUser8678

salve, de cateva zile nu pot intra pe acest forum la

Lumea 1

Sub-forumuri:
Politică şi propagandă Lumea 1
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
E un site/tool independent de noi. Au propriul suport, dar din cate vad e picat si site-ul respectiv.

LE: Si-a revenit.


PS: ca si alternativa cand nu merge twstats, puteti folosi urmatorul site:

http://ro.twplus.org/area/
 
Ultima editare:

DeletedUser44200

Sunt singurul care găsește chestia asta confuză? Mai sunt astfel de traduceri prost făcute care induc în eroare.

dnet5y.png
 

DeletedUser39777

Si cand te loghezi pe cont si e sitter, la fel scrie "Doresti sa intrerupi modul de vacanta" si variante "Confirma" si "Intrerupe".
Ar trebui schimbat acel buton.
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
Sunt singurul care găsește chestia asta confuză? Mai sunt astfel de traduceri prost făcute care induc în eroare.

dnet5y.png

Si eu cred asta, sunt mai multe dar asta este mai urata
cred ca am dat 10 ori click pe "intrerupe" si nu s-a intrerupt:))


Mai este popup-ul cu care cumperi punctele premium (+)
dau sa cumper, imi ajunge confirmarea, intru sa citesc codul si cand dau clik pe pagina din opera popup-ul dispare:))
 
Sus