Probleme generale triburile.ro

DeletedUser45444

Si eu cred asta, sunt mai multe dar asta este mai urata
cred ca am dat 10 ori click pe "intrerupe" si nu s-a intrerupt:))


Mai este popup-ul cu care cumperi punctele premium (+)
dau sa cumper, imi ajunge confirmarea, intru sa citesc codul si cand dau clik pe pagina din opera popup-ul dispare:))

e ciudat,stim asta
 

DeletedUser13947

pauză de tribuleţe :)))
e păcat de cei cu organizat pe ei, în rest toate bune şi frumoase :p
 

DeletedUser

Buna seara, am o problema. De fiecare data cand vreau sa intru pe triburile, imi da eroare ''invalid sid''. Am intrebat cativa oameni si mi-au spus sa curat cache si alte prostii, le-am curatat (din browser) si tot nu merge. Altii mi-au spus ca aceasta eroare apare atunci cand vreau sa intru de pe telefon, dar eu sunt pe pc. Am schimbat si browser-ul, la fel apare eroarea cu ''invalid sid''. Uitati o poza: http://i.imgur.com/BzdBLEd.png . Cine ma poate ajuta, sa lase reply.
 

DeletedUser39591

Buna seara, am o problema. De fiecare data cand vreau sa intru pe triburile, imi da eroare ''invalid sid''. Am intrebat cativa oameni si mi-au spus sa curat cache si alte prostii, le-am curatat (din browser) si tot nu merge. Altii mi-au spus ca aceasta eroare apare atunci cand vreau sa intru de pe telefon, dar eu sunt pe pc. Am schimbat si browser-ul, la fel apare eroarea cu ''invalid sid''. Uitati o poza: http://i.imgur.com/BzdBLEd.png . Cine ma poate ajuta, sa lase reply.

Am și eu aceeași problemă, uneori. Mai des o am, când intru de pe tabletă pe chrome.
 

DeletedUser42565

Nu mai merge! Nu e de la mine! De 10 minute de nu mai pot intra pe joc!
Am incercat d ela 5 calculatoare si IP-uri diferite!
Este nasols ca se intampla asta!
Bag bani in joc si cand s eintampla ma umplu de draci si imi vine sa va sparg jocu!:))
Tocmai luasem un sat de la inamici si voiam sa in sprijin!
Si ghiciti ce! Nu pot!
 

DeletedUser42349

La fel si eu am atacuri , daca pierd ceva , nu este vina mea , rezolvati problema !!!!
 

DeletedUser44123

Vezi că au dat deja la recuperare. Ghinionul tău....

@ Speed. tu aveai probleme de cand a inceput 41, nu e vina serverului.

image.png
 
Ultima editare de un moderator:

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Incercati acum, si-a revenit si n-ar trebui sa mai aveti probleme.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Unable to Connect to ssl://wallet.innogames.de:443. Error #110: Connection timed out

nu e de la mine, e de la târg. Să-mi dați înapoi resursele ce nu le pot negocia, că nu-mi mai încap argila și fierul în magazie! :)))
 
Sus