Probleme generale triburile.ro

DeletedUser

stiu si eu am patit :)
schimba browserul.
sau ar mai fi ceva..eu inainte scriam direct triburile.ro si vad ca acum nu mai merge dar cand am scris www.triburile.ro a mers :D
 

DeletedUser2437

Dada. Incearca cu www. merge sigur. Probabil ca a fost modificat fisierul .htacces. Sau nu?
 

DeletedUser2155

Probleme de logare

Incerc sa intru pe pagina din triburile dar n-am reusit nici cu Firefox nici cu Internet Explorer. Si asta de vreo doua zile. In curand satul meu o sa fie declarat abandonat. Dar ce vina am? Google i-mi gaseste pagina cu triburile.ro dar atat nu se incarca nici de o forma. Ce se intampla:confused:
 

DeletedUser1978

satul tau o sa fie parasit dupa o perioada mai indelungta d timp*(14 zile parca)--ai insa toate sansele sa fi considerat inactiv de colegii de trib
si scuzama ca iti spun, dar in triburile varianta romana o lipsa de 2 zile poate fi fatala in 90% din cazuri :)
dar fi tu linistit....se rezolva cumva :p
 

DeletedUser

Aici puneti problemele generale, care nu se incadreaza la o lume anume. Orice alt topic facut in sectiunea asta va fi sters.

Fara offtopic sau comentarii inutile, acestea vor fi sterse.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Momentan, serverul nu este disponibil

Pagina Triburile nu este disponibilă deocamdată, vă rugăm încercaţi din nou peste câteva minute.

Vă rog nu trimiteţi intrebări către suport, ne dăm silinţa să rezolvăm problema cât mai repede posibil.
» înapoi


wtf???? :| aveam 2 atacuri cu nobil in curs pe l3 :|:mad:

fix it!
 

DeletedUser

bug

Am observat un bug la triburile:

daca trimiti de exemplu spioni cu un berbec intr-un sat fac sa zicem 8h. Daca berbecul moare si se intorc numai spionii, tot 8 ore fac desi normal ar trebui sa faca mult mai putin.

Probabil ca timpul de deplasare se calculeaza la inceput si pentru dus si pentru intors, nemaitinandu-se cont de ce o sa se intample dupa atac. Ceea ce nu mi se pare tocmai normal.
 

DeletedUser

mda

de ce numai crestem in puncte le L3 de ieri nu mai crestem si am construit mult, si altii cresc de ce?:mad:
 

DeletedUser816

Firefox

Am o problema cu site-ul in firefox. www.triburile.ro ajung acolo totul e ok.Dau click pe o lume nu mi mai apare nimic pe gaina.Ii dau open in IE tab merge foarte bine..e vreo problema cu renderingul?
 

DeletedUser

mah e a 9-a ora de knd nu merge server.. dar acum merge... scz pt deranj si pt posturile date :)
 

DeletedUser

Problema in lumea 3

Nu ma lasa sa construiesc nimic in satul Pandorria 4 , si nu stiu de ce ...
De cate ori incerc , imi apare o pagina cu Actiune nevalabila si ma trimite pe pagina principala sa ma loghez din nou , ma loghez si o iau de la capat ...
E un cerc vicios !!!
 

DeletedUser

Nu stiu daca-ti rezolva problema dar stergi-ti toate cookie-urile din browser si reincearca.
 

DeletedUser

Probleme lumea 4

Intrucat nu s-a deschis un thread special cu problemele de pe lumea 4 o sa anunt aici echipa triburile de un bug in lumea a 4-a, am dat sa construiasca taietor de lemne si mina de argila la nivelul 1 fiecare, dupa ce a trecut timpul de construire pentru taietorul de lemn am observat ca nu il construse de fapt, resursele au fost luate dar mina a ascuns-o David Copperfield sau Houdini.

Va multumesc.
 

carmi

Community Manager
Membru personal
Scor reacție
103
Am controlat contul dumneavoastrã si din câte vãd eu aveti si tãietori de lemne si minã de argilã :)!
 

DeletedUser

Am controlat contul dumneavoastrã si din câte vãd eu aveti si tãietori de lemne si minã de argilã :)!

Pentru ca am facut in continuare si nu am mai avut nici o problema.
Sper sa fie totul ok cu serverul si La cat mai putine buguri ! :)

(nu ca as mai fi gasit vre-unul in afara de asta in tot triburile).
 
Ultima editare de un moderator:
Sus