Probleme generale triburile.ro

DeletedUser

esti sigur k ai dat construire la taietori de lemne si nu ti-a pus un lvl?

sau nu intelesei eu bine
 

DeletedUser1627

De ce când pui la simulator
Cod:
9999999999999999 lãncieri
îþi apare ca pierderi
Cod:
-1 lãncier
? =)))))))
 

DeletedUser

REferitor la pachetu grafic .. :| Cum arata la mine.. :|

96851018fm3.jpg
 

DeletedUser

Eek! a spus:
De ce când pui la simulator
Cod:
9999999999999999 lãncieri
îþi apare ca pierderi
Cod:
-1 lãncier
? =)))))))


lol ce tare acum vazui si eu:)))deci o sa iti vina acas un lancier in plus:))) da oricum 9999999999999999 e imposibil asa ca :-j
bn dak ai avea ferme ar fi posibil:))
 

DeletedUser

botiv3.jpg

E ca si cum ai zice "Apasa te rog unde nu este nici un cerc intrerupt, ha ha ha!!!!!"
CE NAIBAAAA?
 

DeletedUser

Se poate sa explice vreun admin de ce merge serverul asa de infect in ultimele zile?:confused::confused:

Stiu ca nu e de la netul meu.Si nu sunt singurul care are probleme.Vreau macar un raspuns chiar daca nu aveti o rezolvare la problema.
 

DeletedUser

Din Setari L4(banuiesc ca si pe celelalte lumi e la fel):
Modificarea adresei de email
...
Pãtrunderea în conturi strãine este ilegalã. În cazul modificãrii ilegale a unei adrese de e-mail (de exemplu prin furarea unei parole), punem posesorului de cont datele de login la dispoziþie pentru a putea depune contestatie la poliþie.

Lol? La politie?:))

Asta e de pe w4.net:

Hacking other players' accounts is forbidden. In case of an unauthorized E-Mail address change (e.g. by stolen password) we will supply the real account owner with log files, so he can press charges.

Ei aici poti spune ca se referea ca vei putea cere sa fie pedepsit:)), dar nu sa depui contestatie la politie...
 

DeletedUser

Deci... Help...
Din motive necunoscute mie de o orã tot încerc ºi nu mã pot loga nici pe una din Lumile pe care joc (Speed sau L4 ºi nici L3)... Celelalte site-uri merg bine aºa cã nu cred sã fie ceva cu PC-ul meu... Hai cã pe L4 nu se-ntâmplã nimic dar pe Speed pierd minute preþioase...

Ce sã fac... Am doar eu aceastã problemã?
 

DeletedUser1754

si la mine la fel pe l4. mai mult, nici forumul nu l-am putut accesa decat f greu...:(
 

DeletedUser4429

speed

eu azinoapte am stat pana la ora 4 am jucat am cercetat topoarele ,cavaleria spioni acuma numai am nimic cercetat .de la ora 7 incerc sa intru pe servare nu merge si alti miau dat atacuri si mau distrus pai ce facem pe uni i lasam pe alti nu? va inteleg si pe voi dar intelegetima si voi pe mine vati batut joc de orele petrecute pe speed sunteti tari felicitati:mad:
 

DeletedUser

:mad: ai dreptate ca si eu am patit la fel fac noaptea 500p iar dimineata stau 2 ore si incerc sa ma loghez ca mi so terminat modul de dormit iar cand intru:eek: vad ca astia mau atacat de miau facut satul varza iar acum sa intamplat la fel :confused: sa ne explice cineva ce se intampla
 

DeletedUser4429

a

mdea acum nici lumea speeed nu mio arat de 1 ora incerc sa intru am dat restart la calculator de mam saturat eu credeam ca e de la mine dar nu e am incercat cu mozila cu explorar si opera acelasi lucru :mad:
 
Sus