Probleme generale triburile.ro

Scor reacție
209
drtfgjgjhj.jpg

Mai trimit si eu o data la farm inainte sa ma culc? :confused: De jumatate de ora tot astept sa mi se intoarca macar 5 cai acasa :)).
 

DeletedUser

Lucrări de întreţinere

Din cauza unor lucrări de întreţinere, pagina Triburile nu este disponibilă deocamdată. Ne scuzăm pentru neplăcerile produse, vă rugăm încercaţi din nou peste câteva minute.

şi acum să aştept să curgă atacurile, că şi aşa pe joc nu mă pot loga
foarte tare!
 

DeletedUser40036

This webpage is not available

Opera's connection attempt to triburile.ro was rejected. The website may be down, or your network may not be properly configured.
Check your internet connection.

Check any cables and reboot any routers, modems, or other network devices you may be using.
Allow Opera to access the network in your firewall or antivirus settings.

If it is already listed as a program allowed to access the network, try removing it from the list and adding it again.
If you use a proxy server...

Check your proxy settings or contact your network administrator to make sure the proxy server is working. If you don't believe you should be using a proxy server: Go to the Opera menu > Settings > Change proxy settings... > LAN Settings and deselect "Use a proxy server for your LAN".

e o problema cu serverul sau e o problema de la mine?am patit-o si ieri dar si-a revenit ulterior fara sa fac ceva
 

DeletedUser42505

E o problema de la furnizorul tau de internet.Nu stiu exact in ce consta,dar aceeasi problema am avut-o si eu acum 4-5 ani.Am sunat la ei si le-am explicat ca am unele site-uri restrictionate,iar ei au remediat problema in 48h.
 

DeletedUser

se incarca foarte greu o pagina... 20-30 de secunde pana se incarca o pagina pe L42...

in schimb pe celelalte lumi merge ca tunul.... .-)
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
N-are nicio legatura cu serverul, sterge css-ul de la setari si o sa iti mearga bine.


Pentru steaguri poti pune asta in locul celui actual: https://dl.dropboxusercontent.com/s/193wo6x7auqyn9j/upgradeFlagSize.css

insa, tine cont ca la un moment dat, conform ultimului update, se va renunta complet la optiunile respective pentru pachete grafice/fisiere css din pagina de setari. Bineinteles, vei putea obtine acelasi lucru la nivel de browser.
 
Ultima editare:

DeletedUser44682

Probleme harta L 44

Buna ziua !

Am problem cu afisarea hartii pe Lumea 44 de mai bine de o saptamana!
Va multumesc !
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Depinde la ce anume te referi. Daca este vorba de imposibilitatea de a "misca" harta, mergi in pagina de setari si debifeaza optiunea "Dezactivați tragerea hărții și ferestrele pop-up".

Daca este vorba de imagini care nu se afiseaza cum trebuie, incearca o curatare cookies/history la nivel de browser.
 

DeletedUser44682

buna!
am problem mari cu incarcarea paginii pe lumea 45
merge foarte greu
sunt ceva problem ?
de 2-3 zile

multumesc de intelegere
 

DeletedUser

Twstats este un site paralel care nu apartine Innogames, pemtru orice problema aparuta cu functionalitatea sa incercati sa luati legatura cu cei ce il detin. Noi nu va putem ajuta.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
As vrea sa mai adaug ca problemele pe care le intampina twstats nu au niciun fel de legatura cu problemele intampinate de maps astazi si in ultimele zile. Maps functioneaza normal acum.
 
Sus