Probleme Lumea 2

DeletedUser13737

daca ti-ar fi disparut 5 sate de aparare, atac si 4 nobili cred ca guitzai si tu pe aici...am facut ticket, raspuns incurajator ca totul ar tb sa mearga dar pe mine ma intereseaza trupele pierdute pt o problema tehnica...satele de aparare se fac destul de greu..nobilii dai in masa ca invartim inelul...si uite au trecut mai bine de 12 ore si astept...astept...astept...cred degeaba..inca odata am luat teapa(ca si la promovarea L12)..
 

DeletedUser

De ce mi-a fost stearsa post-area? Nu am jignit pe nimeni si nu am fost in afara subiectului.
Din cauza unui BUG eu am pierdut sate de aparare(1 luna de zile) si ceva atac(2 sapt), hai ca ala nu era mult asa...
Mi se raspunde printr-un mesaj trimis tuturor, ca problemele s-au rezolvat, dar eu tot pagubit raman...Credeti ca e corect?
Eu inca astept ca acele trupe sa reapara...
 

DeletedUser

De ce mi-a fost stearsa post-area? Nu am jignit pe nimeni si nu am fost in afara subiectului.
Din cauza unui BUG eu am pierdut sate de aparare(1 luna de zile) si ceva atac(2 sapt), hai ca ala nu era mult asa...
Mi se raspunde printr-un mesaj trimis tuturor, ca problemele s-au rezolvat, dar eu tot pagubit raman...Credeti ca e corect?
Eu inca astept ca acele trupe sa reapara...

Pentru ca nu ai citit regulamentul , de aia , si ar fi trebuit sa iei ban direct dupa cum zice in regulament.
 

DeletedUser

scuze ca ma bag :|
regulamentul se schimba in timpul jocului (anumite puncte din el , sint de acord ) daca nu stai sa citesti pe pagina principala cind te loghezi habar nu ai de ce se intampla si te trezesti cu ban mai tarziu pt nerespectarea lui ,sustin colegii de mai sus ,la deschiderea unei lumi noi de fiecare data apar buguri care noua player-ilor ne fac probleme ,s-a uitat cind s-a inrosit forumul din cauza acelor rapoarte cu termen scadent ? mii de comenzi (atacuri ,nobili ,deff) care nu au mai ajuns ,strategii date peste cap si timp pierdut ...

din pacate timpul este al nostru ,al player-ilor si nu se reseteaza precum serverul de triburi .

si atunci s-au sters nenumarate posturi de pe forum in care fiecare dintre cei care au avut de suferit si-au spus pasul ( in termeni mai civilizati sau nu )

ceea ce vreau eu sa inteleg si astept un raspuns concret (si nu ban pe forum ) din partea admin-ilor ( cind spun admin ma refer la cei care fac parte din staff-ul tehnic al acestui joc ) : noi (player-ii) trebuie sa ne exprimam respectuos pe forum ,pe joc si sa respectam regulamentul jocului = ok

facind toate astea ( si acum vorbesc in numele meu ) de 2 ani de zile de cind joc nu am avut decit 1 avertisment pt 3 comenzi ilegale ,la ultimile deschideri de lumi am avut de suferit ( acum chiar nu am mai stat sa vad cite atacuri din 150 nu au ajuns la destinatie si au disparut pe drum ) cu ce am gresit ? ca am jucat corect 2 ani de zile ? ca am bagat bani in premium ? (stiu e optional pt noi si benefic pt innogames) de ce sa am parte de astfel de tratament ?
am mai spus odata pe forum ,chiar nu se poate anunta printr-o circulara toti player-ii ,,IN DATE DE SE DESCHIDE LUMEA X ,CA ATARE IN ZIUA X-1 ,X SI X+ 1 ,PANA REGLAM SERVERUL TOATE LUMILE SINT INCHISE " exact ca si in vacanta de craciun sau de revelion ?



astept ban-ul :)
 

DeletedUser

Ţinta are încă protecţie de începător. Ai voie să ataci de abia în data de 28.04. la ora 17:51.
Dă comanda
(566)
(0)
(0)
(0)

(0)
(0)
(0)
(119)

(0)


cel atacat are 2.000.000 puncte e vorba de juc erixon de pe L2 si aici tot noi sintem de vina ?
 

DeletedUser

am o problema cu inceputul nou
am dat sa incep din nou in centrul tribului meu si m-a dat inconjurat de 11.000 pt, un nu e nimeni din tribul meu si doar un amarat de sate pna
ce e asat?
 
Sus