Probleme Lumea 2

DeletedUser

Probleme logare

Acest mesaj apare doar pe lumea 2. Celelalte lumi merg perfect.

Parolã nevalabilã
Pagina principalã
 

DeletedUser

Premium..... :|

fratilor.... nu imi mere premium'ul , sper ca nu am dat 2 euro degeaba .....
 

DeletedUser

va bateti joc de mine ?

mai , pai ce joc e asta ?am dat 2 euro ptr premium , si am dat degeaba ? ca sa aveti voi ? sau cum ? fratilor faceti ceva , ca nu am chef sa ma cert cu nimeni , si nu mai stergeti msg ......... faceti ceva daca sunteti asa buni ;)
 

DeletedUser

mai , pai ce joc e asta ?am dat 2 euro ptr premium , si am dat degeaba ? ca sa aveti voi ? sau cum ? fratilor faceti ceva , ca nu am chef sa ma cert cu nimeni , si nu mai stergeti msg ......... faceti ceva daca sunteti asa buni ;)

Daca ai vreo problema legata de premium, ai optiunea de a trimite un tichet catre suport, cu o explicatie asupra a ceea ce s-a imtamplat.
Posturile de genul asta pe forum or sa-ti aduca cel mult o infractiune.
 

DeletedUser1873

probleme de conectare L2

primesc mesaj "Server not found" numai cand incerc sa ma conectez pe L2...pe celelalte nu am probleme...ce se intampla?
 

DeletedUser

pe L2 nu mai e grafica calumea... cladirile sunt imprastiate ca o poza de mai sus , culoarea maronie din jur nu mai e , a alb... :confused:
 

DeletedUser

Lumea 2 merge flawless (cel putin de la mine).

incearca sa-ti cureti cache-ul browserului.
 

DeletedUser2602

trenulet de 4 nobili

la unul din atacuri moare nobilul
la celelalte 3 nu moare nobilul

toate 4 au acelasi timp de intoarcere :eek:

e posibil asa ceva?
 

DeletedUser

bug.jpeg
 

DeletedUser

vreo 5 minute ma tinut asa...nu am putut da click in acea zona...apoi si-a revenit la normal...si sa nu uit...nu a fost prima data cand am patit asta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2602

trenulet de 4 nobili

la unul din atacuri moare nobilul
la celelalte 3 nu moare nobilul

toate 4 au acelasi timp de intoarcere :eek:

e posibil asa ceva?

nu se uita nimeni aici ?

Nu faci un efort sa citesti?

Inca o data, acest subforum si discutiile specifice fiecarei lumi sunt strict pentru anuntarea problemelor si atat. Orice comentarii in plus vor fi considerate drept off-topic si sanctionate cu avertisment.


Problema ridicata de tine nu e specifica lumii 2. Incearca la intrebari.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

probleme de "link"

am de doua zile probleme:
1. pe harta cand esti cu mouse0ul pe un sat nu-ti mai arata nimic ( denumire, etc) desi am cont premium
2. cand alegi satul din pick-list (de exemplu sa trimiti resurse sau trupe ) nu-ti mai ia automat coordonatelle satului;
3. cand dai sa faca trupe si dai pe maxim la o anumita pozitie nu-ti ia deloc nr. de trupe selectat.
care poate sa ma lamureasca de ce se intampla asa ??? si cand se remediaza aceasta situatie ?
 

DeletedUser

am de doua zile probleme:
1. pe harta cand esti cu mouse0ul pe un sat nu-ti mai arata nimic ( denumire, etc) desi am cont premium
2. cand alegi satul din pick-list (de exemplu sa trimiti resurse sau trupe ) nu-ti mai ia automat coordonatelle satului;
3. cand dai sa faca trupe si dai pe maxim la o anumita pozitie nu-ti ia deloc nr. de trupe selectat.
care poate sa ma lamureasca de ce se intampla asa ??? si cand se remediaza aceasta situatie ?

probabil ai probleme cu java ... incearca alt browser ....
 

DeletedUser

hmm Transfer intre acelasi ip

Hmm am vazut ca se lauda unu k face treansfer si nul vede nici un admin si zicea k admini sunt nubi de nul vad :| numele lui cik e TheLionPrise si face transfer cik cu acc Bl@der :| nush dak minte totusi verificati :eek:
 

DeletedUser

Hmm am vazut ca se lauda unu k face treansfer si nul vede nici un admin si zicea k admini sunt nubi de nul vad :| numele lui cik e TheLionPrise si face transfer cik cu acc Bl@der :| nush dak minte totusi verificati :eek:

Asta e o problema a serverului?!?:mad::confused::eek:
Apropo, L2 merge destul de bn
 
Sus