Probleme Lumea 2

DeletedUser

Pagina Triburile nu este disponibilă deocamdată, vă rugăm încercaţi din nou peste câteva minute.

Vă rog nu trimiteţi intrebări către suport, ne dăm silinţa să rezolvăm problema cât mai repede posibil.
 

DeletedUser

Pagina Triburile nu este disponibilă deocamdată, vă rugăm încercaţi din nou peste câteva minute.

Vă rog nu trimiteţi intrebări către suport, ne dăm silinţa să rezolvăm problema cât mai repede posibil.

e pe toate lumile...e din cauza L5 cred:mad:
 

DeletedUser

Prietenul meu smeq3rit nu poate intra de vreo 2 zile pe cont pentru ca nu ii recunoaste parola. A raportat la admini, dar se pare ca nu a primit raspuns (nici eu nu am primit un raspuns pe tema asta de la administratori desi am raportat de aproximativ 24 ore). Poate cineva sa il ajute?:(
 

DeletedUser

Prietenul meu smeq3rit nu poate intra de vreo 2 zile pe cont pentru ca nu ii recunoaste parola. A raportat la admini, dar se pare ca nu a primit raspuns (nici eu nu am primit un raspuns pe tema asta de la administratori desi am raportat de aproximativ 24 ore). Poate cineva sa il ajute?:(

Ai uitat de butonashul numit: "Parola uitata" ?:mad:
 

DeletedUser5168

MAH, dai clic pe parola uitata, introduci numele si emailul lui, si ii trimite pe email imediat parola! :)
Esti noob nu intelegi?!? :mad:

tu chiar esti incredibil.....te bagi cu aman2 conturi si spammezi la greu....tu ar trebui sa fii sters de pe triburile.ro.....tu ar trebui sa nu mai existi nicaieri.......asa faci si pe travian.ro?
 

DeletedUser8312

Stie cineva de ce pe L2 nu se mai afiseaza corect listele cu inamici invinsi triburi?

Inainte Circ avea in jur de 70 de milioane ,acum are doar 13..:|
 

DeletedUser

rapoarte lipsa

de doua zile in urma anumitor atacuri nu am primit rapoarte trupele se duc daca inobileaza nu stiu cit daca ataca nu stiu ce ramane in urma lor ,se intorc acasa partial etc

se poate rezolva ceva in situatia asta ?
 

DeletedUser

de la trecerea la noua forma grafica, nu mai functioneaza cartea de adrese, desi ea continua sa existe; cum se poate remedia?
 

DeletedUser

Disparitie de trupe: am trimis sprijin niste trupe pe satul unui coleg vecin toate trupele de pe sat apoi am retras cele de aparare fiind atacat.am primit raportul cum ca trupele respective au fost retrase de la coleg dar nu vad nici o comanda de intoarcere,ba s-au eliberat locurile in ferma si paladinul e mort fara sa am un raport cum ca ar fi fost atacate...
 

DeletedUser10925

Aceasta situatie trebuie s-o reclami prin Sistemul de tickete. Dar recomand sa ai grija la modul in care te exprimi. Nimeni nu a intentionat sa-ti faca tie un rau, problemele tehnice nu depind de activitatea adminilor.
 

DeletedUser

da am facut acum aprox 3 ore,mi s-a raspuns cu o intrebare,am facut situatia si mai clara iar acum intrebarea se afla tot in lucru iar trupele nicaieri:(
 

DeletedUser

salut.. am lansat si eu un atac si mi-a disparut pur si simplu armata, respectiv trupele care le-am trimis in acest atac. sper ca este o problema de server si nu am ramas fara armata.
 

DeletedUser13737

Voi v-ati scos doar cu paguba atacurilor dar eu am mai trimis si 5 sate sprijin care acum sunt GOALE...unde au disparut? de ce trebuie sa le refac?
 

DeletedUser

?

am crezut ca eu sint timpit :confused:, s a jucat fiimiu si mi a belit trupele. acu observ ca si altii se afla in aceeasi situatie. o iau de la inceput cu cresterea gorobetilor? am lucrat degeaba :(
 

DeletedUser

va rog spuneti-mi ce sa fac mi-am pierdut toata armata:((dati-mi un raspuns va rog
 

DeletedUser13737

Faceti ticket la admini... e singura sansa de a recupera ceva desi ma indoiesc..si eu astept verdictul de cateva ore
 
Sus