Probleme Lumea 3

DeletedUser3568

fawkes..u stay bine...marti am pierdut un sat de 4000 de pts k nu am putut intra pe l3...si mai nou sunt la marginea hartii(bineinteles pe contu de jok,nu pe ala de forum):p
 

DeletedUser

M-am logat, tocmai pentru a verifica acest lucru, pentru ca au venit sesizari la sistemul de suport, si imi merge perfect lumea 3.
Incercati alte browsere sau sa va goliti cookie-urile, altceva nu-mi vine-n minte.
Am incercat cateva loghinuri, sa ma asigur ca se pot realiza de fiecare data.
 

DeletedUser

Momentan, serverul nu este disponibil

Pagina Triburile nu este disponibilã deocamdatã, vã rugãm încercaþi din nou peste câteva minute.

Vã rog nu trimiteþi intrebãri cãtre suport, ne dãm silinþa sã rezolvãm problema cât mai repede posibil.
» înapoi
 

DeletedUser

Cu IE :

Momentan, serverul nu este disponibil
Pagina Triburile nu este disponibilă deocamdată, vă rugăm încercaţi din nou peste câteva minute.

Vă rog nu trimiteţi intrebări către suport, ne dăm silinţa să rezolvăm problema cât mai repede posibil.

» înapoi


Cu Mozilla dupa ce am sters cookies :

Momentan, serverul nu este disponibil

Pagina Triburile nu este disponibilã deocamdatã, vã rugãm încercaþi din nou peste câteva minute.

Vã rog nu trimiteþi intrebãri cãtre suport, ne dãm silinþa sã rezolvãm problema cât mai repede posibil.
» înapoi


Incercasem de inainte si eu sa sterg cookies dar sa folosesc IE nu mi'a trecut prin cap dar tot nu merge.:(
 

DeletedUser523

Momentan, serverul nu este disponibil

Pagina Triburile nu este disponibilã deocamdatã, vã rugãm încercaþi din nou peste câteva minute.

Vã rog nu trimiteþi intrebãri cãtre suport, ne dãm silinþa sã rezolvãm problema cât mai repede posibil.
» înapoi
eu folosesc mozilla!am sa incerc acum si cu IE; sa vad daca asa merge
 

DeletedUser

Daca sunt mai multi jucatori care intampina aceasta problema, probabil ca este intr-adevar ceva. Voi anunta mai departe, dar mi se pare curios, mie-mi merge chiar perfect.
 

DeletedUser523

eu nu inteleg cum de la unii merge si la altii nu...care e explicatia:confused:
 

DeletedUser

fawkes..u stay bine...marti am pierdut un sat de 4000 de pts k nu am putut intra pe l3...si mai nou sunt la marginea hartii(bineinteles pe contu de jok,nu pe ala de forum):p

h3h3h3 ...sa inventat proxyuri ..asa mam logat si mam salvat ..pan a inceput sa mearga :)
 

DeletedUser3568

Momentan, serverul nu este disponibil

Pagina Triburile nu este disponibilã deocamdatã, vã rugãm încercaþi din nou peste câteva minute.

Vã rog nu trimiteþi intrebãri cãtre suport, ne dãm silinþa sã rezolvãm problema cât mai repede posibil.
» înapoi

nu si aici...
 

DeletedUser2889

fratilor si lumea 3 incepe sa aibe probleme.. pagina incarcata in 600-1200 ms... m-i se pare cam mult pentru atatea click-uri necesare zilnic... vreau sa stiu macar daca se poate face cu ele:|
 

DeletedUser

Inca o data, aceste discutii sunt STRICT pentru postarea problemelor, fara alte consideratii sau presupuneri.
Aveti o problema, limitati-va la a o posta insotita de detalii tehnice si atat.


Derapajele la consideratii inutile vor fi sanctionate.
 

DeletedUser

ce e cu lm 4????

de ce nu mai merge???
am vazut ca nici la login nu mai e????ce se antampla???:confused:

Poate faci un efort si citesti cu atentie forumul inainte de a posta pe unde apuci.
 

DeletedUser

vezi ca ai postat gresit :D
si acum merge L4 :)

@vyctor, daca vrei sa-i raspunzi si nu vrei sa incalci regulile specifice acestei sectiuni, o faci pe PM. Citeste putin mai sus.

Da da scuze :( poti sa il stergi daca ai citit :D
 
Ultima editare de un moderator:
Sus