Probleme Lumea 3

DeletedUser4058

nu are cine, tot timpul folosesc alte parole pentru fiecare cont in parte. cine imi sparge mie parola, inseamna ca are prea mult timp liber si ff multe cunostinte de crack-uire :D
 

DeletedUser

nu are cine, tot timpul folosesc alte parole pentru fiecare cont in parte. cine imi sparge mie parola, inseamna ca are prea mult timp liber si ff multe cunostinte de crack-uire :D

oau...esti primul\a care a facut vreodata diferenta intre crack si hack pe acet forum:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser5182

Mrrrr.. ..

Nush ... puneti serverul odata la pct ca e full de lume si da la greu rateuri ... si tocmai cind ma avintasem si io la atacuri :)) Pls solve it!
 

DeletedUser

Momentan, serverul nu este disponibil

Pagina Triburile nu este disponibilã deocamdatã, vã rugãm încercaþi din nou peste câteva minute.

Vã rog nu trimiteþi intrebãri cãtre suport, ne dãm silinþa sã rezolvãm problema cât mai repede posibil.
» înapoi
:mad:
 

DeletedUser5487

poate sa-mi explice careva?
am fost banat aseara,dar nu ban-ul e problema...eu incercam sa ma lamuresc in privinta geselilor care le-am facut...si am dat un restart,cand am intrat pedeapsa era acceptata deja.Poate sa accepte altu pedeapsa in locul meu?nici macar nu stiu ce pedeapsa am,ca nici acum nu mi sa dat drumu la joc
 

DeletedUser8102

Nu primesc destule puncte!

Mi se intampla ceva ciudat...nu primesc suficiente puncte...ieri, aveam 2565 puncte, si imi construiam Fieraria pt. nivelele 17 si 18...ma asteptam ca azi sa am 3338 puncte, pentru ca 2565(pct. care le aveam) + 351(pct. pt. nivel 17 Fierarie) + 422(pct. pt. nivel 18 Fierarie) = 3338...dar azi, can colo, vad ca am doar 2694 puncte...ce se intampla?:(:confused::eek::mad:
 

DeletedUser431

Puncte obţii pentru contrucţia de clădiri. În momentul în care o clădire este gata, îţi vor fi adăugate punctele şi locul în lista de rang nou calculat ( câteodată calculele acestea vor fi încete, pentru a uşura funcţionarea serverului). Pentru cercetare sau unităţi nu se acorda puncte.

Se arată suma de puncte pentru nivelul de extindere.

Arată diferenţa de puncte

du-te la Ajutor si apasa pe ce am ingrosat eu, si te vei lamuri :D
 

DeletedUser

salutare lume,

acum chiteva zile am trimis 3 mesaje ptr. 9 pct. premium in total ... insa nu am primit nici un mesaj de confirmare inapoi .... ce se intampla ? mai pot recupera acele pct ?
 

marakesh

member
Scor reacție
0
Actualizare trupe

am cont premium si am o problema cu actualizarea numarului de trupe: cand dau la privire generala-->trupe nu imi arata numarul de trupe din sat. se actualizeaza doar dupa ce ma duc pe satul respectiv si vad ce trupe am.
 

DeletedUser

Uita-ti si voi cat mi-a luat pana mi s-a incarcat pagina "generată în 1755ms"...vi se pare normal?
 

DeletedUser

Chiar crezi si de ce altadata(de ex acu) generată în 22ms...daca tu zici ...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Sus