Probleme Lumea 3

DeletedUser1630

25182/24000 asa arata o ferma a mea,ca dimineata am dat recrutare:))
 

DeletedUser

si acum fix acelasi mesaj il da!

"Login imposibil. Lumea nu este accesibilă deocamdată."
 

DeletedUser1383

se mai deschide lumea asta ? Parca suntem la italieni unde se intrerupe la 2 zile ...:mad:
 

DeletedUser

La multi ani

nimeni?
nimic?

un raspuns,o lamurire ,ceva sa prindem curaj sa asteptam
 

DeletedUser

nici eu nu mai pot intra :rolleyes: sa fie oare de la revolutia Moldoveneasca:confused:
 

DeletedUser

Presupun ca aceasta intrerupere de 14 ore pana acum , bineinteles ca nu va prelungi contul premium...nu?
 

DeletedUser

Pai probabil ca nu :) si aceasta cadere a serverului face parte din joc, sa sporeasca sentimentul de real time :)
 

DeletedUser3251

Sa speram ca se ia o decizie corecta, unii jucatori care au ramas logati au avut acces la joc altii nu. Unii au pierdut sate sau nu si-au putut nota atacurile altii au profitat de aceasta problema. Asteptam si noi sa vedem ce decizie se ia.
 

DeletedUser1630

Sa speram ca se ia o decizie corecta, unii jucatori care au ramas logati au avut acces la joc altii nu. Unii au pierdut sate sau nu si-au putut nota atacurile altii au profitat de aceasta problema. Asteptam si noi sa vedem ce decizie se ia.
eu aseara eram logat si imi mergea,mi-a mers ceva timp,dar cand am iesit s-a dus totu:))
 

DeletedUser

ieri, azi, maine...pana cand?

se pare ca problemele continua, pe L3 nu pot intra deloc iar pe L4 si L11 merge infernal de greu :(
sunt pe mess cu o prietena care este intrata pe joc si culmea e ca-i merge foarte bine :confused:
 

DeletedUser

nici mie nu-mi merge lumea 3 .. am avut probleme astea si pe l11 si pe l13 .. vreo 10 minute am stat degeaba.. nu mergea lumea.. dupaia si-o revenit o mers putin mai greu..iar dupa 1 ora aprox. o revenit totul la normal
 
Sus