Probleme Lumea 3

DeletedUser

O sa va rog sa postati aici daca aveti probleme in Lumea 3.

Toate posturile de aici trebuie sa se refere strict la componenta tehnica a jocului - bug-uri, merge greu site-ul, nu va puteti conecta, etc.

Orice post offtopic va fi sters.
Multumesc.
 

DeletedUser

ping mareeeeee

rog pe cei de la suportu cu jocu triburile sa rezolve pingurile mari de pe lumea 3 ...e groaznic ping peste 1000ms am avut azi d nush cate ori fratilor so umplut dlume da e lag pe lumea 3:(
 

DeletedUser

faza cu fieraria... downgradata...??? Am vazut ca si helpul este downgradat...
 

DeletedUser

resetati firewall-ul la server si schimbati criptarea la baza de date in blowfish sa nu aveti probleme....am observat pe server porturi deschise unde se pot loga unii care stiu meserie ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2237

help lumea a 3-a

deci eu am fost loctiitor pt un tovaras... cand a venit omu inapoi si i-am dat sa numai fiu loctiitor .... cand a incercat sa se logheze pe cont numai mergea..... a incercat si adresa de mail pt recuperare parola si tot nu a mers.... pls help dau toate informatiile plus printscreen la mesajul cu confirmarea pe ce mail sa schimbat ultima oara...... help....
 

DeletedUser

ai sistem de suport pt asta :)
acum vine un moderator sa'ti zica sa folosesti sistemul de suport :D
 

DeletedUser2237

mda

am dat la suport si au trecut mai mult de 12 ore si nu am primit un raspuns :|
 

DeletedUser

raspunsul de la suport vine in maxim 3-4 zile..cel putin asa se spune :D
 

DeletedUser

nu stiu cum e la voi , dar eu am adresat 4 tikete si mi s-a raspuns in mai putzin de 6 ore , deci din punctul meu de vedere isi fac treaba bine :) am ramas chiar surprins fiindca citisem pe forum ca nu prea se face treaba..
 

DeletedUser

Vã rog reveniți la subiect.

Cu cît tichetele dumneavoastrã sunt mai concise și mai pertinente cu atît suportul oferit de noi este mai rapid și mai bun... Personal încerc tot timpul sã împac și capra și varza și sã rãspund cît pot de repede și cît pot de bine la tichete. Dar cînd vin cîte 40-50 de tichete pe zi cu întrebãri care își gãsesc rãspunsul la „Întrebãri adresate frecvent”... Trebuie sã tratãm fiecare tichet cu aceeași seriozitate și aceeași atenție. Dacã uneori așteptați prea mult un rãspuns sau rãspunsul primit nu vã satisface în totalitate, vã rog sã înțelegeți cã suntem și noi oameni și ne facem datoria cît putem de bine.

Vã rog din nou sã reveniți la subiect. Se discutã (sau cel puțin ar trebui sã se discute) despre problemele apãrute pe Lumea 3.
 

DeletedUser

nu se conecteaza

pur si simplu nu pot intra in joc de 2 zile probabil ca totul este pierdut. stul meu cine stie in ce stare o mai fii?
 

DeletedUser1978

se pare ca multi au problema asta cand la adresa scriu doar triburile.ro, fara sa adauge si www
la unii asta a fost de ajuns
incearca si tu cine stie ;)
 

DeletedUser

Circulara!

Am avut un membru in trib care a trimis circulara fara a avea acees la ea, ce se intampla?
 

DeletedUser1978

pai cred ca oricine poate da circulara daca stie cum sa o faca :)
 

DeletedUser

poti da circulara .....la 3 jucatori ....si daca ai premium la mai multi,numai stiu exact cati
 

DeletedUser612

asa.. am si eu o mica mare problema pe L3 :)

nu merge sa trimit circulara la tot tribul.. mentionez ca am drepturi de conducere asa ca nu aici e problema..

intrebarea: de ce nu merge sa dau la tot tribul??
 

DeletedUser

In cazul in care unul din jucatori te blocheaza, vei primi un mesaj de eroare si va trebui sa-l indepartezi din lista de adrese.
 

DeletedUser612

nu imi da nici un fel de mesaj :)

pur si simplu apas pe trib - trib complet si nu se intampla nimic. celelalte merg (conducere, diplomatie, intemeietor).. exista vreo limita la cati membri / caractere intra in acel camp de "catre" ???

si nu sunt singurul din conducerea tribului care pateste asa ceva :) (ca am incercat toti :eek: )

tribul in acest moment e un mamut (nu ca imi place dar asta e situatia acum) si numara cam 700 de membri :p
 

DeletedUser

Incearca sa folosesti alt browser decit IE6. Nu ca fac reclama, dar cred ca nu intra mai mult de 4096 de caractere intr-un cimp, iar la 700 de membrii cred ca ai mai mult de 4096 de caractere la destinatarul circularei...
 
Sus