Probleme Lumea 3

DeletedUser1630

Internal Server Error imi apare cand ma conectez pe l3...este o explicatie

ps. nu sunt singurul caruia ii apare asta
 

DeletedUser1630

bataie de joc...am avut peste 900 atacuri azi si tocmai cand sa intre nobilii o picat serverul si am pierdut un sat
eu imi bag picioarele...pff
 

DeletedUser6837

De ce pacea a fost instaurata de la 17:00...si-au batut joc de munca mea si a colegilor mei...tocmai atunci intrau nobilii si ei au bagat pacea repede desi s-a postat pe forum ca incepe la 18:00...
in plus cei din ls-ax stiau deja ca pacea va fi bagata mai devreme deoarece pe satele pe care nobilii erau dupa 17:00 nici nu s-au aparat in timp pe celelalte am primit numai rapoarte rosii...
 

DeletedUser18944

este ink o problema pe forum....aia in care la comenzi nu iti mai scade timpul in care iti spune q termina un upgrade si scrie scadent.....si la cladire principala si la targ la fel in spune...la toate...comenziile si transporturile trebuiau le faca de pe la 9....nu mi se pare normal sa pierd atarea ore aiurea pt o problema....eu stau si ma uit la ele cum stau si nu fac nik...mai ** inchideti serverul pt cateva ore si rezolvati totul decat sa fac asa.....*** ma ataca unu eu c fac?...nu mai am resurse:(
 

DeletedUser1630

ce naiba mah...de fiecare data candsunt atacat se muta serverul??...exact atunci cand tre sa dau eu aparare...sa mor de inteleg
 

DeletedUser

Mi se pare putina bataie de joc ca administratorii jocului sa anunte mutari la servere intr-un interval stabilit, si apoi sa nu se tina de cuvant. S-a anuntat ca mutarea serverelor va tine 3 ore, pana la ora 14, dar abia acum s-a inchis lumea 3 si nu se stie cat va ramane asa. Sunt o parte din noi care aveau niste planuri si le-am modificat astfel incat atacurile sa ajunga dupa ora 14, dar ne-am cam luat teapa. Ar fi buna putin mai multa seriozitate in cazurile astea, nu credeti?
 

DeletedUser13067

Se mai intampla.
Incercati si voi sa intelegeti. Sunt oameni si ei. Fac chestia asta benevol, cum le permite timpul.
Si ei au un timp, nu numai noi.
 

DeletedUser1630

pai normal ar fi sa se blocheze tot serverul,sa nu ami intre atacuri,sa ramana exact xum era cand a picat serverul
 

DeletedUser1630

s-a bushit lumea 3,pe harta arata doar sate de 116 puncte
Rang Porecla Trib Puncte Sate Medie de puncte sat
1 pusly inving 0 1 0
2 christian.the1 =***= 0 1 0
3 eric07 ]+_+[~ 0 1 0
4 dionutzg3 ~CNA~ 0 1 0
5 razboinicu33 MdA 0 2 0
6 dutzurel Die. 0 110 0
7 Lorry1 ]+_+[~ 0 1 0
8 BUTOAIE L.V. 0 2 0
9 avian.g.silviu LS-AX 0 33 0
10 tonitzar AZTECA 0 82 0
11 LordLover Scitii 0 852 0
12 YooMA T.B.S 0 1 0
13 maruss Scitii 0 2 0
14 cristimax14 NO 0 79 0
15 anduxxx AXAN 0 27 0
16 DAFF Die. 0 850 0
 

DeletedUser1630

se poate ataca orice jucator,indiferent cate puncte are,se poate recruta in ferma mai mult de 24k...a luato razna lumea asta
 

DeletedUser

NU vad punctajul

Wai eu nu stiu exact ce mi sa intamplat dar numai pe lumea 3 am problema asta nu vad punctajul nici la satele mele nici la cele din jur si in plu spe toate le vad cu 0 puncte ca si cum ar fii abe ala inceput!

Ce pot sa fac
 

DeletedUser

Wai eu nu stiu exact ce mi sa intamplat dar numai pe lumea 3 am problema asta nu vad punctajul nici la satele mele nici la cele din jur si in plu spe toate le vad cu 0 puncte ca si cum ar fii abe ala inceput!

Ce pot sa fac

astepti cum fac si restul:rolleyes:
 

DeletedUser

satele si-au revenit nu mai sunt de 116 de puncte dar problema cu punctajele persista,
 
Sus