Probleme Lumea 3

DeletedUser

@Cium3gu: Incearca sa construiesti "Piata centrala" daca vrei bara respectiva. :)
 

DeletedUser

@Cium3gu: Incearca sa construiesti "Piata centrala" daca vrei bara respectiva. :)

ms... am fost but la faza asta nu am stiut sa ma uit sa o construiesc ca erau altele in constructie... acu o pot construii :)

acu am patit prima data si m-am speriat :))) :eek::D
 

DeletedUser

Ce aiurea

Deci vreau sa trimit ajutoare la un coleg din trib. Ma duc la trimitere de trupe si imi apare satul mic . M-am loga direct si de pe cel mare da cand apas pe trimitere imi apare trupele din satul mic de trupe. Ideea este ca cand apas pe jucatorul respectiv mi se deschide un tab nou. Asta sa fie problema da si cand ma loghez direct pe satul cel mare . Cand se deschide tabul nou apare automat satul mic indiferent ce sat am selectat.Ce sa fac tre sa scriu manual coordonatele :((
 

DeletedUser

Privire generala > Click pe satul de pe care vrei sa trimiti sprijin > Centreaza harta pe satul care vrei sa-l sprijini, sau introduci manual coordonatele, sau selectezi jucatorul ce vrei sa-l sprijini din lista de mesaje, prieteni, rank.. iar de-acolo ii selectezi satul > Trimitere de trupe etc.
Ar trebui sa mearga. Succes.
 

DeletedUser

Logare Lumea 3

Mari probleme cu logarea pe lumea 3, in special intre orele 20:00 si 23:30!!!
Astazi este a patra zi consecutiva cand se intampla. La ora cand scriu acest mesaj incerc deja de 20 minute si nu pot intra!
Nu e vorba de internet sau alte setari, pe Lumea Clasica merge bine merci !!!
 

DeletedUser2890

Deci vreau sa trimit ajutoare la un coleg din trib. Ma duc la trimitere de trupe si imi apare satul mic . M-am loga direct si de pe cel mare da cand apas pe trimitere imi apare trupele din satul mic de trupe. Ideea este ca cand apas pe jucatorul respectiv mi se deschide un tab nou. Asta sa fie problema da si cand ma loghez direct pe satul cel mare . Cand se deschide tabul nou apare automat satul mic indiferent ce sat am selectat.Ce sa fac tre sa scriu manual coordonatele :((

asta ti se intampla atunci cand selectezi player-ul din forumul interior al tribului tau. E bug acela... daca il selectezi din alta loc (mesaje, trib membri, rapoarte...) merge perfect
 

DeletedUser37

Pe lumea 3 cand dai la stergere cont:
Va fi ºtres numai contul de pe lumea aceasta
 

DeletedUser

daca te uitai acolo cand iti scri parola vedeai ca scrie

ªterge contul

În momentul în care ai fãcut cererea de stergere nu te mai poþi înscrie pe acest cont. Dupã 5 zile contul va fi ºters.

Va fi ºtres numai contul de pe lumea aceasta. Contul pentru forum ºi conturile de pe alte severe îþi rãmân.
 

DeletedUser

Help

Nu pot sa ma conectez de cateva zile........... spune cica sa selectez cercul intrerupt dar nu este nici un cerc nici macar neintrerupt.....!!!! mi se sterge contul/////////////////////// ce pot face
 

DeletedUser

Nu pot sa ma conectez de cateva zile........... spune cica sa selectez cercul intrerupt dar nu este nici un cerc nici macar neintrerupt.....!!!! mi se sterge contul/////////////////////// ce pot face

:)) daca nu este niciun cerc intrerupt inseamna ca folosesti boti....invata sa joci corect !
 

DeletedUser

lol

lol man ... joc de 3 luni si mereu imi aparea cercurile... eu am 2 forme de internet... Internet explorer SI mozilaFireFox.... eu mai mult folosesc Mozila... si nu merge triburile din cauza cercurilor... dar pe Internet Explorer merge:|:| vad cercuri vad tot :|:|:|:((( app... ma jucam mai demult cu harta k so copii... si am apasat din greseala : Block All Images Form triburile Ro3" si credk de la asta se trage:(:(:(:(:(:(
 

DeletedUser

Nu pot sa fac nobil Heeeeelp

Problema mea e ca nu pot sa mai fac nobili.
Am taleri batuti pentru 3 nobili, am resurse suficiente, am loc in ferma si totusi nu pot sa fac nobil in nici un sat "Condiþiile clãdirii nu sunt îndeplinite".
 

DeletedUser

Problema mea e ca nu pot sa mai fac nobili.
Am taleri batuti pentru 3 nobili, am resurse suficiente, am loc in ferma si totusi nu pot sa fac nobil in nici un sat "Condiþiile clãdirii nu sunt îndeplinite".

Ai demolat cladirea principala sub lvl 20? sau targul sub 10? sau fieraria sub 20??
 

DeletedUser

L3 se misca ingrozitor, ai au inceput sa apara si scadente, de cate 30-40 secunde. :(
 

DeletedUser3568

stay linistyt eu am avur scadenta de 2.13 scd...pe l3...dupa un atac...numai aparea raportul:(
 

DeletedUser

in ultima vreme lumea 4 merge bine, iar lumea 3 merge foarte de incet...
ceva nu e in regula... ce se intampla?!?
 

DeletedUser

Momentan, serverul nu este disponibil

Pagina Triburile nu este disponibilã deocamdatã, vã rugãm încercaþi din nou peste câteva minute.

Vã rog nu trimiteþi intrebãri cãtre suport, ne dãm silinþa sã rezolvãm problema cât mai repede posibil.
» înapoi
:eek::confused::eek:
 

DeletedUser

Momentan, serverul nu este disponibil

Pagina Triburile nu este disponibilã deocamdatã, vã rugãm încercaþi din nou peste câteva minute.

Vã rog nu trimiteþi intrebãri cãtre suport, ne dãm silinþa sã rezolvãm problema cât mai repede posibil.


si imi vin atacuri ...rezolvati :|
 
Sus