Probleme lumea 4

DeletedUser6118

Am o problema majora, nu imi apare lumea 4 la logare. Ce s-a intamplat?
 

DeletedUser

EU NU POT EXTINDE FIERARIA LA NIVELUL 20 :IMI ZICE: cladire complet construita!
 

DeletedUser

sate puzzle

:( nu stiu ce sa intamplat dar cand am intrat astazi pe sate, totul era aiurea. vederea din interiorul satelor sunt postate tip puzzle peste informatiile despre trupe si cladiri( CLADIREA PRINCIPALA ESTE MAI SUS, GRAJDURILE MAI JOS...TOATE AIUREA NU AU NICI O LEGATURA INTRE ELE) NU MAI ESTE O VEDERE ASUPRA SATULUI SUNT O GRAMADA DE BUCATELE.......nu pot sa vad nimic, nu inteleg nimic, contoarele de pe comenzi nu mai functioneaza...au ramas intepenite de nu stiu cand ajung trupele sau cand se termina o comanda. iar pe harta daca dau cursorul peste alte sate nu imi mai da detalii despre ele...ale cui sunt, cate puncte au...etc...ce sa intamplat? revolva-ti va rog problema sa ma pot juca si eu linistita...:(
 

DeletedUser

:mad: azi de la ora 05.00AM pina la 07.13AM nu am reusit sa ma logez deloc in lumea 4 imi apare ca serverul nu este disponibil
 

DeletedUser

Momentan, serverul nu este disponibil:mad:

Pagina Triburile nu este disponibilă deocamdată, vă rugăm încercaţi din nou peste câteva minute.
:p
Vă rog nu trimiteţi intrebări către suport, ne dăm silinţa să rezolvăm problema cât mai repede posibil.
Ȕnapoi :mad:
nu pricep ora aici e 5:17 iar in realitate e cu 2 ore mai tarziu ?????
 

DeletedUser

de la ora 3:30 azinoapte am incercat sa ma loghez pe lumea 4 si tot la fel zice:Momentan serverul nu este disponibil:confused:
 

DeletedUser

haideti mai ce faceti ? :(
din cauza voastra pierd 5 nobili si armata!! rusine!!
 

DeletedUser

intrebare

am urmatoarea problema ... in jurul orei 15:44 i-am dat sa-mi faca un nobil ... si in acest moment timer-ul este la 3:08h ... sa ma ingrijorez? aveam mare nevoie de el ...multumesc
 

DeletedUser

una si mai si

ieri satul de barbari de langa mine era de 7000 si un pic...l-am golit de trupe ...i-am scazut adeziunea la 16 ieri ...cate va ore dupa, azi dimineata era de 9000 si un pic puncte si full de trupe .... adeziune 100 ...:eek:
 

DeletedUser

Treaba cu trupele pot fi explicate. Un alt jucator a trimis sprijin acolo pentru a nu cuceri tu satul. Adeziunea 100 zici? Pai daca era iar full de trupe cum ai aflat tu ca are adeziunea 100? Oricum treaba cu punctele e umpic ciudata asa ca depune un tiket si spune ce s-a intamplat
 

DeletedUser

alta dilema

sa fie browserele?
de ceva vreme nu mai primesc decat aleator rapoartele defensive. Stau si privesc atacul cum vine la secunda 03, 02 01,... si cand ajunge... e ca si disparut.
Am schimbat pana acum 3 browsere( explorer opera si firefox). Uneori in urma atacurilor de spionaj am constatat ca murisera cativa spioni... dar asta numai pt k stiam eu cate trupe aveam innainte; alteori e ca si cum nici nu a existat atacul.
A.. si nu am filtru la rapoarte dooh!
icon8.gif

Angry
 

DeletedUser

Daca esti sigur ca nu ai filtru la rapoarte probabil ca ai un bug (am avut si eu ceva in genu asta) depune un tiket si spune de bugul pe care il ai.
 

DeletedUser

ok

l-am spionat iar l-am curatat iar si am luat-o cu adeziune de la capat ...asta mi-sa parut ciudat. asta si punctele
 

DeletedUser

o problema

eu am o problema,consider eu grava, pe orice link apas...imi face un refresh...si nu pot constru nimic sau sa fac ceva...pt ca nu imi incarca pagina.
 
Sus