Probleme lumea 4

DeletedUser3127

lumea 4 d kkt

de aseara am aceleasi puncte cu toate ca am fakut si alte cladiri..vecini mei cresc in puncte,iar eu stagnez k nu merge serveru!
 

DeletedUser3510

Alta problema pe care am vazut-o : imi fac statuie,dau sa faca paladinul (care ia 6 ore),ies de pe cont, mai intru dupa 3 ore k sa vad cat mai are pana iese paladinul...surpriza.... imi arata ca trebuie sa instruiesc paladinul din nou... deci niste ore pierdute aiurea... Ce faceti fratilor? Cam multe bug-uri pe serverul asta...

Paladin 5:41:09 astãzi la ora 22:29 întrerupe sa speram ca nu mai dau inca o data la instruire ca altfel ma axez pe lumea 3 si cu asta basta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Imi da si mie cineva un raspuns?Sau este cineva interesat?

trupele se deplaseaza cu viteza celei mai lente unitati trimise . totusi, trebuie sa ajunga toate trupele deodata, nu? :p aia mai rapizi ii asteapta si p`aia mai lenti :D

singurul caz in care trupele merg mai rapid decat viteza celei mai lente unitati, este cand trupele sunt trimise ca sprijin impreuna cu paladinul. ;)


@xalmoxes: se mai intampla sa dai intrerupere din greseala sau de obosit, se intampla odata, de doua ori...asta e:) nu e un capat de lume :p cred ca esti singurul care a sesizat asa vreo problema si poate nu e problema pe server:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

o intrebare???

pe lumea 2 cand ai cont premium si esti pe harta cu mouse-ul deasupra unui sat arata automat distanta(durata de timp) pe care o parcurge fiecare trupe pana la respectivul sat.Observ ca pe lumea 4 acest lucru nu se intampla.de ce?
 

DeletedUser

Pentru a avea acces la astfel de informatii, trebuie sa umbli la setari. La harta, la optiuni pop-up, trebuie sa bifezi "arata timpul".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pentru ca uni au intrat exact cand sa deschis lumea apoi e logica ca cei care inta mai tarziu sa le dea mine mai mari k asa nu ar mai ajuge pe nimeni din uram la fel si la mn cand am intrat minele la lvl0 cand a intrat prientnul meu seara avea minele la 4 dar si eu de la 12 de cand am intrat pana seara tot cam peacolo ajunsesem:D
 

DeletedUser1754

@UnuSec: ia-o si tu un pic mai calm...:)

"viteza" 10 la paladin, inseamna de fapt ca face un camp in 10 min, pe cand un lancier face un camp in 18 min. formularea mai corecta pentru acest parametru ar fi fost "minute per camp", dar asta numai dpdv al fizicii teoretice. si pe cine mai intereseaza asa ceva intr-un joc !? :D

Magazii pline!
 

DeletedUser

O sa va rog sa postati aici daca aveti probleme in Lumea 4.

Toate posturile de aici trebuie sa se refere strict la componenta tehnica a jocului - bug-uri, merge greu site-ul, nu va puteti conecta, etc.

Orice post offtopic va fi sters.
Multumesc.

Daca se continua cu offtopic-ul o sa incepem sa dam avertismente.

ciuly
 

DeletedUser

http://forum.triburile.ro/images/smilies/frown.gif

Agresorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-24.5% Ghinion
Noroc
Moral: 100%
Agresor: kkmuku
Sat: mortashunyile dye kutzu (387|465) K43
Numãr: 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
Apãrãtor: necunoscut
Sat: Sat de barbari (385|465) K43
Numãr: 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
Pradã: 0/0

sunt absolut sigur ca aceasta a fost singura batalie in care am intalnit adversari. lasand la o parte ciudatenia faptului ca era in ac sat parasit un paladin (am m auzit si pe altcineva cu o problema similara), de ce in clasamentul inamicilor invinsi am trecuti 40 de oameni - stiu ca paladinul ocupa doar 10 locuri in ferma, iar 1 sulitas 1 loc
mie mi se pare un bug.. chiar daca pt moment nu m-a afectat prea mult:confused::(
 

DeletedUser3568

Help,un admin sa ma ajute,orice..plz...am intrat in trib pe lumea 4 si mia zis sesiune depasita fa un nou login pe pagina principala...cand am facut mia zis ceva ca nu gaseste serveru si cand am intrat iar pe triburile.ro arata cum ca numai perticipam pe l4 cand am intrat ma intrebat daca vreau sa particip pe l4?iam dat participare si iar nu gasea serveru...ce are??:confused::confused::mad:
 

DeletedUser3568

exact si cand vreau sa ma logez zice asa:Login bitte noch einmal durchführen.
 

DeletedUser

macar sa ne zica cineva care e ideea ... nu m-as supara sa intre in sleep mode toata L4 :D
 

DeletedUser

Nu are cum sa te inobileze.Scorul maxim este hmm...400 de puncte.

Problema este ca imi apare ca nu mai sunt pe L4 si imi apare acest mesaj:Login bitte noch einmal durchführen.
 

DeletedUser

"Login bitte noch einmal durchführen."


iar mai nou :
9898eda6.jpg


multumesc si astept raspuns..

voi depune si ticket :)
 

DeletedUser1526

Login bitte noch einmal durchführen.Login bitte noch einmal durchführen.Login bitte noch einmal durchführen.Login bitte noch einmal durchführen.Login bitte noch einmal durchführen.Login bitte noch einmal durchführen.
 

DeletedUser3568

styu ce are...aty vazut ca sa activat stilul de iarna p l3...cred k il face si p l4
 
Sus