Probleme lumea 4

DeletedUser

Ai fi frumos ca dupa ce rezolva problema admini sa dea 2 zile de CP si o mica scuza pentru ce s-a intamplat ... :)
 

DeletedUser

Ai fi frumos ca dupa ce rezolva problema admini sa dea 2 zile de CP si o mica scuza pentru ce s-a intamplat ... :)


Nu am nevoie de mita lor.. Vreau doar sa mearga serverul bine. Cei de aici nu sunt de vina ptr ca serverul merge ca naiba, dar ar putea sa dea mai multe detalii, informatii sa stim mai multe.
 

DeletedUser

A mai avut cineva probleme cu numarul de soldati? pe lumea 4, azi mi s-a intamplat niste lucruri ciudate: aveam 5300 topoare pe care le-am trimis la atac, dar peste 10 minute vad ca in sat tot mai sunt 5300 topoare...si atacul continea 5300 topoare; asa ca am trimis si ceilalti la atac, i-am dat cancel, si ca urmare mi-au murit si cai si topoare si berbeci...
 

DeletedUser

cum se poate asa ceva ?
Atac asupra Sat de barbari (xxx|xxx) Kxx AXY km xx (xxx|xxx) Kxx astăzi la ora 19:12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Unde mi-a disparut armata baaaii !!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

cum se poate asa ceva ?
Atac asupra Sat de barbari (xxx|xxx) Kxx AXY km xx (xxx|xxx) Kxx astăzi la ora 19:12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Unde mi-a disparut armata baaaii !!!!!!!!!!!!

In Triunghiul Bermudelor al triburilor =))

Fa un ticket la admini si spune-le de problema ta. Ei o vor rezolva...cred :confused:
 

DeletedUser

in acel interval de intrerupere a lumii 4, mi-au fost anulate toate atacurile
 

DeletedUser

nihilius, aceeasi curiozitate o avem si noi. Pe scurt: nu e de la noi, si din pacate rezolvarea nu depinde de noi. Veti afla si voi probabil imediat dupa ce aflam si noi ce s-a intamplat.
 

DeletedUser

Eu am avut atacuri date exact cu câteva minute înainte de a cădea serverul! Nu a fost nici o problemă şi am luat satul... mi-e milă de la cel căruia i-am luat satul că săracu' nici nu s-a putut apăra :)
 

DeletedUser

nihilius, aceeasi curiozitate o avem si noi. Pe scurt: nu e de la noi, si din pacate rezolvarea nu depinde de noi. Veti afla si voi probabil imediat dupa ce aflam si noi ce s-a intamplat.

Mi-am dat seama ca nu e de la voi, ca e de la Inno Games. Dar in mod sigur carmi se putea informa in legatura cu problemele avute si dupa ce se informa ea putea anunta si restul userilor..

Pana una alta ne rugam sa nu pice jocul cand primim atacuri. Ca in rest ...

PS: Forta CFR :D
 

DeletedUser

exista posibilitatea ca trupele trimise in sprijin sa dispara? sau eram eu prea obosita?
 

DeletedUser

exista posibilitatea ca trupele trimise in sprijin sa dispara? sau eram eu prea obosita?
Exista posbilitatea, dar mai verifica daca sprijinul a existat, daca nu satul de pe care aveai suport a fost cucerit,poate l-a retras, adica cauze care nu tin de un bug.
Eu cred ca nu am avut nicio problema de genul asta, dar sincer nu am fost nici foarte atent :eek:
 

DeletedUser

e vina mea, nu am fost explicita... era vorba de trupe pe care ziceam ca le-am trimis eu in sprijin
 

DeletedUser

Va rugam raportati...rapoartele ciudate primite in joc. De genul atacuri cu armata 0 sau trupe care dispar in mod misterios. Cei avizati din team se vor ocupa de aceste bug-uri.

@nihilius - cand aflam si noi, veti afla si voi. Ok, poate dupa cateva minute, dar veti afla.
 

DeletedUser

probleme

Buna,

din pacate si eu am avut ceva probleme. Un coleg de trib mi-a trimis sprijin si a disparut complet...suntem toti buimaciti de acest fapt...va rog sa ne explicati ce s-a intamplat.
multumimi.

a3riana în data de 17.10. la ora 17:52
Titlu mocanica mm sprijină Cetatea Theos modificarea numelui
Expediat 17.10.08 13:59
De la: mocanica mm
Sat: Cetatea lui Marius (84|410) K40
La: a3riana
Sat: Cetatea Theos (86|369) K30

Trupe:

0 0 0 400 0 0 0 0 0 0 0 0

AU DISPARUT!!!! RAPORTUL L-AM PRIMIT DAR ARMATA...NU :(((

citez de pe forum:


a3riana în data de 17.10. la ora 17:56 Citat Prelucrare Şterge
Cum poate disparea in ceata un sprijin?????? o armata de 400 arcasi?????????
Prelucrarea a3riana în data de 17.10. la ora 17:57
Dexter81 în data de 17.10. la ora 18:00 Citat Prelucrare Şterge
intreaba un administrator, au avut ceva probleme cu serverul cred... si eu am impresia ca am pierdut cativa...
mocanica mm în data de 17.10. la ora 20:27 Citat Prelucrare Şterge
dar nu e corect ! si daca avea nevoie de arcasii aceia ? si munca mea sa stau sa ii fac, resursele...timpul
 

DeletedUser

Salut.Stiu ca sunt off topic dar nu vad nicaieri probleme lumea 6.De ieri mi s-a blocat userul pe nedrept si fara nici un motiv.Am adresat mai multe intrebari conduceriii am depus mai multe contestatii dar nu imi raspunde nimeni.As vrea sa pun cateva intrebari si eu...sper sa imi raspunda cineva ,sa nu fiu ignorat sau sa mi se stearga postul in bataie de joc.
De ce mi s-a blocat useruL?
De ce nu imi raspunde nimeni?
De ce faceti abuz de puterile care le aveti?
Sunt trei intrebari destul de simple si nu cred ca dureaza mai mult de 30 de secunde ca sa verifici si sa raspunzi.Nu sunt un noob si nu pot zice ca ma deranjeaza asa de mult ca mi s-a blocat contul pe nedrept,ce ma deranjeaza cel mai mult e faptul ca nu imi raspunde nimeni,daca asta inseamna team triburile,o echipa de noobi socati care fac ce vor ei ,blocheaza lumea in stanga si in dreapta,atunci chiar ma bucur de cele intamplate.
Multumesc,sper ca aveti bunul simt sa reveniti printre oameni si sa imi raspundeti si mie.
 
Sus