Probleme lumea 4

DeletedUser

Salut.Stiu ca sunt off topic dar nu vad nicaieri probleme lumea 6.De ieri mi s-a blocat userul pe nedrept si fara nici un motiv.Am adresat mai multe intrebari conduceriii am depus mai multe contestatii dar nu imi raspunde nimeni.As vrea sa pun cateva intrebari si eu...sper sa imi raspunda cineva ,sa nu fiu ignorat sau sa mi se stearga postul in bataie de joc.
De ce mi s-a blocat useruL?
De ce nu imi raspunde nimeni?
De ce faceti abuz de puterile care le aveti?

Nu vei gasi aici raspuns. Tot prin tickete vei rezolva problema. Adminul te baneaza si apoi iti raspunde cum ii permite timpul liber...

Probleme astea pot dura cateva zile.. Daca e doar de ieri stai bine.. ;)

daca asta inseamna team triburile,o echipa de noobi socati care fac ce vor ei ,blocheaza lumea in stanga si in dreapta,atunci chiar ma bucur de cele intamplate....

=)))
 

DeletedUser

Atunci apelez la sensibilitatea ,la latura lui umana sa nu imi dea ban si sa nu imi stearga posturile.Cu totii cred ca ne-am saturat de chestii de genul.Daca e sa pierd vreau sa pierd din cauza mea nu din cauza ca se trezeste unul sa imi blocheze contul.Ce fel de oameni alcatuiesc aceste echipe,daca e cum spui tu si se intampla destul de des e destul de grav.
 

DeletedUser

serverul se misca in reluare. Sper ca dupa ora 5am odata cu restartul respectiv sa isi revna.
 

DeletedUser17984

Disparitia sprijinului e una dar sa-ti fie cucerit satul in cele 10 min de nefunctionare a serverului si cel care a luat satul sa retraga apoi trupele pe care le avusesei sprijin in alte sate, cum e. Odata cu schimbarea de versiune se schimba si regulile? Eu stiam ca toate trupele care sunt dintr-un sat cucerit se pierd...
In plus nici rapoartele n-au venit in perioada respectiva?
 

DeletedUser15820

Am trimis 3 atacuri cu nobili din satul (298|96) spre satul (297|97) si un atac cu niste cavalerie grea care aungea inaintea nobililor. Cavaleria grea s-a intors si si-a facut treaba dar atacurile cu nobil nu numai ca nu s-au produs, dar au disparut si nobilii si trupele care erau cu ei...

in urmatoarele imagini aveti printurile:

1.Curtea nobila in care arata ca am 3 nobili dar nici unul in sat:
http://img510.imageshack.us/img510/5742/curtenobilaia8.jpg

2.Imaginea de ansamblu a satului in care se vede ca vine inapoi atacul cu cavalerie grea, dar cele cu nobilii nu http://img510.imageshack.us/img510/38/satvl7.jpg

3.Piata centrala in care se vede ca nobilii nu sunt trimisi ca sprijin in alte sate:
http://img510.imageshack.us/img510/8324/piatabx6.jpg

sper sa se faca ceva cat mai repede:confused::(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15820

s-a rezolvat.

nu am apasat pe sprijin ca imi aparea trupele ori in miscare ori in alt sat, dar nu apar nicaieri;)
 

DeletedUser15820

mi s-au redat cei 3 nobili si trupele care erau trimise cu ei...atacurile tre sa le dau iar:(
 

DeletedUser

Login imposibil. Lumea nu este accesibilă deocamdată.

Primesc foarte des acest mesaj... nu pot sa intru sa ma joc treaba asta dureaza de vre-o 2 zile chiar nu se poate rezolva nimic? Atunci cabd reusesc sa intru dupa cateva minute nu mai merge si cand incerc sa intru din nou primesc acest mesaj
 

DeletedUser

Lumea 4 merge foarte greu de cand s-a trecut la noua versiune, iar acest lucru afecteaza sincronizarea actiunilor.
Este vreo actiune pentru solutionarea acestor probleme? Pe cand ne putem astepta sa functioneze ok?
 

DeletedUser7708

Lumea 4 merge foarte greu de cand s-a trecut la noua versiune, iar acest lucru afecteaza sincronizarea actiunilor.
Este vreo actiune pentru solutionarea acestor probleme? Pe cand ne putem astepta sa functioneze ok?

Recomand să îţi pui graphic pack-ul de 4.5.
 

DeletedUser7708

nu e numai faza asta dfa1...ci mai si cade serverul de vreo 3 ori pe zi...
am revenit la vechiul pachet si imi merge mult mai greu...imi apar satele gen reluare

Ia-l de undeva şi salvează-l în computer. O să vezi că-ţi merge de parcă ai avea triburile instalat pe HDD.
 

DeletedUser

De ce tot timpul la ora fixa serverul cade? m-am cam saturat de aceste probleme care se pare ca nu se mai rezolva... Cand este fix adio joc daca ies si incerc sa intru din noi primesc urmatorul mesaj de eroare: Login imposibil. Lumea nu este accesibilă deocamdată. Si problema dureaza cateva minute dupa care totul revine la normal pana la urmatoarea ora fixa
 

DeletedUser

acum mi-au disparut 2 nobili si trupe din 2 atacuri pe lumea 4
sunt foarte dezamagit de servere in ultimul timp (si pe lumea 6 am patit la fel saptamana trecuta) [dar acolo nu mi-a mai aparut nobilul si trupele , implicit raport lipsa]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mi-au aparut nobilii fara restul de trupe si fara Raport de la atacuri
 
Sus