Probleme lumea 4

DeletedUser9568

Momentan, serverul nu este disponibil

Din cauza unor probleme de server, pagina Triburile nu este disponibilă deocamdată. Vă rugăm încercaţi din nou peste câteva minute.

Vă rog nu trimiteţi intrebări către suport, ne dăm silinţa să rezolvăm problema cât mai repede posibil.
» înapoi:confused:
 

DeletedUser13799

Din cauza unor probleme technice, unele lumi nu sunt accesibile. Tehnicienii sunt informati şi lucrează deja la remedierea situaţiei. Ne scuzăm pentru neplăcerile produse.
 

DeletedUser

Mai cu spor bajetzii

Pai reparati-va mai repede belelele pe L4 ca aici avem cont Premium si banul meu e bun la voi adormitilor...
 

DeletedUser

Din cauza unor probleme technice, unele lumi nu sunt accesibile. Tehnicienii sunt informati şi lucrează deja la remedierea situaţiei. Ne scuzăm pentru neplăcerile produse.

Acum dorm mai linistit...
Credeam ca de 3 zile de cand nu merg serverele nu a observat nimeni. sunt sigur ca veti da minim o saptamana de cont premium tuturor jucatorilor care v-au suportat greselile intr-un week-end in care se puteau cuceri sate in loc sa stam numai cu degetul pe tasta F5
 

DeletedUser24882

astazi ce se mai intampla cu serverele?
"generată în 137ms Ora Server: 19:31:42 01/06/2009"
tinand cont ca sunt destule atacuri, cam cum se mai pot evita in conditiile astea?
 

DeletedUser16139

Am 290 de atacuri pe rol...stau namancat, nedormit de 53 de ore ca sa notez atacuri!!!!! si acum imi spune serverul ca evenimentele nu mai pot fi calculate???????? ca mai apoi sa nu mai pot intra de nici o culoare pe triburi??????? Am avut doua valuri de atacuri, in ambele s-a intamplat acelasi lucru!! Deja este prea mare coincidenta...

3606922222_e2f150982e.jpg


Am print screen cu numarul de atacuri pe care le au avut atacatorii mei cu cateva secunde inainte de blocarea serverului..un singur atac in plus, venit dupa acel moment, va denota ca serverului nu i-a convenit de fata mea ca si datile trecute....iar daca din aceasta cauza, si de data asta pierd sate...voi cere despagubiri, nu ma intereseaza cum...altfel ma voi adresa reprezentantilor trustului inno-games
 

DeletedUser

iar se face " update " ..........da chiar asa de dimineata, interesant........probabil se mai aranjeaza niste trupe ceva, apare cate o bisericuta, o valiza....
 

DeletedUser

Ne poate raspunde si noua cineva din cadrul TT de ce apar aceste probleme tehnice zi de zi ? Eventual cu un raspuns de la tehnicienii de la Innogames care sa explice care sunt problemele cu care se confrunta ? Sa stim si noi ... e flood, e update, s-au suparat serverele si nu vor sa mai mearga, sunt prost dimensionate, etc. E incredibil cat de prost se misca acestea in ultimele zile ...
 

DeletedUser

De la 5 dimineata tot incerc sa ma loghez pe lumea 4. E imposibil!
Voi, TT, sunteti penibili!
 

DeletedUser

e o conspiratie a tt-ului contra ta , vor sa iti strice ziua :( e inadmisibil una ca asta
 
Sus