Probleme Lumea 5

  • Autor subiect DeletedUser184
  • Data de început

DeletedUser9806

CEVA CRITICI PENTRU CEI CARE TREBUIESC SA ASIGURE FUNCTIONAREA tw stats .....

Incepand cu data de 23/apr/2010 cam de dimineata nu se mai fac inregistrari !!!!

Daca noi jucatorii trebuie sa va atentionam de fiecare data cand ceva nu functioneaza cum trebuie, inseamna ca acele pareri ale noastre ca avem de-a face cu o echipa de ................ FANTASTICI , referindu-ma aici la toata echipa TEAM TRIBURILE este pe deplin justificata.

Macar un mesaj in limba de lemn clasica - "stimati jucatori din motive tehnice urmatoarele tools ....... nu sunt functionale " - nu sunteti in stare sa dati.
Semnat : Aceasi echipa de ............ fantastici TEAM TRIBURILE.

Daca vreunul din acesti distinsi domni/doamne observa acest post poate se autosesizeaza asupra nefunctionarii iar noi amaratii astia v-am fi foarte recunoscatori.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Sa inteleg ca nu ai intrat aici, eu va inteleg nemultumirea dar de la asta pana a va exprima asa e cale lunga.
 

DeletedUser

nici macar acolo nu pot sa intru si recitind postul nu vad unde este inconvenientul afara de faptul ca am dreptate. Ce prevede regulamentul in cazul defectiunilor? SCUZE si atat? nu crezi ca e discriminator, eu sunt pe banii mei din cate imi aduc aminte iar scuzele voastre nu produc decat si mai mult haos
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
nici macar acolo nu pot sa intru si recitind postul nu vad unde este inconvenientul afara de faptul ca am dreptate. Ce prevede regulamentul in cazul defectiunilor? SCUZE si atat? nu crezi ca e discriminator, eu sunt pe banii mei din cate imi aduc aminte iar scuzele voastre nu produc decat si mai mult haos

Cred ca esti singurul care nu poate sa intre pe pagina principala, dar ma rog....

19.08.11 18:38

Ne scuzăm pentru problemele de logare pe lumile 5 si 14, tehnicienii sunt anunţaţi şi lucrează la remedierea cât mai rapidă a acestora.


Inainte sa te lansezi in anumite teorii, ar fi bine sa sti ca in afara de scuze nu avem ce sa facem mai mult, am anuntat tehnicul, s-a comunicat ca se va remedia cat de curand posibil, nu suntem noi departamentul tehnic si punct.
Si in plus, desi veti sari pe mine ca sunt "al dracu"....uite ce scrie aici, mai ales partea asta :

Cu toate acestea, InnoGames garantează o accesibilitate medie anuală a jocului de 97%. De la aceasta fac excepţie întreţinerea obişnuită a jocului, care, este posibilă doar în modul offline al jocului, precum şi forţa majoră sau inaccesibilitatea datorată unei manipulări externe.

Cred ca o oprire de 2-3 ore din totalul de 8760 cat are un an nu reprezinta mai mult de 3%.....
 

DeletedUser

eu nu lansez nuici o teorie, spun ceea ce vad si la fel de bine ca mine sti ca nici un jucator nu noteaza sau inregistreaza timpii de defectiune sa vada ca intr-adevar este asa. Si mai mult decat asta la partea de vicii nu este trecut niciunde ce se intapla in cazul in care defectiunea pe un an depaseste mai mult de 3% DE CE? pentru ca va fi incadrata la "intreţinerea obişnuită a jocului" si atunci nu mai avem ce sa spunem. Acestea fiin zise sti si tu la fel de bine ca mine ca am dreptate si da unora le e frica sa iasa pe forum si sa ceara explicatii.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
NU ai deloc dreptate, Team Triburile nu are acces la partea tehnica ( servere ), eu mi-am facut datoria si am anuntat dupa ce am constatat defectiunea asa cum prevad procedurile, mai departe se ocupa cei de la tehnic.
 

DeletedUser22814

din nou sunt probleme?! puteti macar sa ne spuneti daca mai are rost sa continuam? a devenit obisnuinta din cate se pare.
 

DeletedUser21711

Lumea 5 a murit.... la propriu...
The connection has timed out

The server at ro5.triburile.ro is taking too long to respond.
 
Sus