Probleme Lumea 5

  • Autor subiect DeletedUser184
  • Data de început

DeletedUser13737

Eu sa ce mai zic? Am pierdut sau pierd 3 sate pt ca "mesterii lui peste" se scobesc in nas...sa va mai zic iarasi de premium? aiurea..inutil...tot ma impulsionez hai sa mai joc ca poate poate dar tot imi oferiti decizia corecta...sa va las in lumea voastra!
 

DeletedUser13737

macar tineti defectiunea 48 de ore...se refac trupele creste zidul premium merge in gol
 

DeletedUser3919

macar tineti defectiunea 48 de ore...se refac trupele creste zidul premium merge in gol
ar trebui sa se dea rollback caci deja sunt cateva ore bune de cand nu functioneaza sau nu functioneaza cum trebuie. Eu pe la ora 10 am sesizat ca merge in hopuri.
 

DeletedUser

ar trebui sa se dea rollback caci deja sunt cateva ore bune de cand nu functioneaza sau nu functioneaza cum trebuie. Eu pe la ora 10 am sesizat ca merge in hopuri.

vise ... ultima data stiu ca nu a mers vreo saptamana triburile ,adica seara de abia intrai pe cont si nu s-a dat roll back si tu vrei acum ... vise:)
 

DeletedUser

Eu nu stiu, problemele astea se fac intentionat sau ce dracu? Si trebuie sa dureze o zi? Daca sunteti incompetenti lasati-va de meserie!
Acum, jucatori, sariti pe mine cu injuraturile, iar moderatori, dati-mi un ban, pentru ca am indraznit sa ranesc profesionalismul incompetentilor! ...puii mei...
 

DeletedUser24302

Eu nu stiu, problemele astea se fac intentionat sau ce dracu? Si trebuie sa dureze o zi? Daca sunteti incompetenti lasati-va de meserie!
Acum, jucatori, sariti pe mine cu injuraturile, iar moderatori, dati-mi un ban, pentru ca am indraznit sa ranesc profesionalismul incompetentilor! ...puii mei...

da ce crezi tu ca ei il tin intentionat inchis?=))
 

DeletedUser13737

Oameni buni daca vreti carne deschideti frigiderul...bat pariu ca in 30 de sec va fi plin...e chiar asa de greu sa scrieti: prostilor astazi luati-va liber ca suntem incompetenti sa rezolvam problema...si toata lumea e fericita
 

DeletedUser

oamenilor, nu are rost sa ne enervat si sa aruncam cu acuze daca nu stim sigur cauza problemei noastre.
nu toate lucrurile se pot repara in 2 pasi si 3 miscari.
V-ati gandit ca poate cei care se ocupa de svr au si eu problemele lor asa cum avem si noi unele probleme cand lasam sitter....uite ca acestia in caz ca au probleme nu au pe cine lasa sa se ocupe.
Si pe mine ma deranjeaza aceasta problema, dar nu ai ce face, daca va credeti asa tari rezolvati-o voi.
 

DeletedUser

Sau sa se stie: ``In data de 20 a lunii, se inchide serverul, vine echipa, sa reconditionam echipamentul! Beti si voi o bere, traiti-va viata macar o zi! Va multumim!!!``
Pai ei in echipa nu sunt 2-3, ca sunt mai multi! Iar daca te-ai oferit voluntar, fa-ti treaba! Daca ai intrat in hora, joaca! Eu unul, nu as dori sa fiu ditamai administrator de lume! Stau eu sa fac toata treaba murdara? Si pentru ce? Ca sa fiu si eu un admin? Hai, mai lasa-ma! :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Iar probleme cu L5 daca chiar nu se poate face nimic ? si de ce nu poriti lumea 5 pt o perioada si sa faceti servarele alea odata :|, ca nu e vorba doar de CP dar daca cineva apuca sa dea atacuri noi nu putem sa ne aparam :| si acum va intreb ne dati voi satele inapoi ? dupa ce multa "lume" au "ajutoare" si toate astea ca nu sunt instare prin joc ne mai dati o palma si prin asta :|. CHAIR NU MAI EXISTA BUN SIMT IN ROMANIA :|
 

DeletedUser13737

am pierdut o gasca de sate..premium curge fara folos..ma doare in 14 de problemele voastre...bagati la cap sa faceti verificari la retea noaptea intre orele 3-5 ca la EON...dezgust total iar scuzele voastre sunt inutile atata timp cat pagubele provocate raman
 

DeletedUser

acum iar nu merge l5 este incredibil....deja ne-am saturat cu toti cred...mereu l5 are probleme...si ne intrebam de ce:confused:
 

DeletedUser

acum iar nu merge l5 este incredibil....deja ne-am saturat cu toti cred...mereu l5 are probleme...si ne intrebam de ce:confused:

Si culmea. Restul lumilor mergeau fara nicio problema. Doar l5 nu a mers timp de cateva ore. Aveti si voi invarteli, faceti un ban sa puneti o paine la gura ?

controleaza-ti vocabularul! este stiut de toti ca adminii nu iau nici un ban.
plus ca aceasta "teorie a conspiratiei" este demult depasita. daca consideri ca ai nevoie de posturi ca sa ajungi senior member sa stii ca urmezi calea gresita
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sexy-sadik scuze ca te intrerup dar cred ca se referea cand cumparam cp banii ajung la admini:rolleyes: iar cp nu poate fi folosit daca serveru merge din 2 in 2 ore
 

DeletedUser

Hai sa fim seriosi, toata lumea are probleme, nici macar calculatoarele nu sunt perfecte asa ca nu cereti perfectiune...se intampla sa fie defectiuni la svr sau la hosturi, nu mai dati vina pe admini, nu crezi ca iau destui bani de pe punctele premium?
 
Sus