Probleme Lumea 5

  • Autor subiect DeletedUser184
  • Data de început

DeletedUser

VJ safira..tii minte ca ti`ai luat ban ca i`ai bagat undeva pe admini la problemele trecute?(care au durat 1 zi si ceva)
E aiurea sa faci mare caz pe extern pentru 5-6 ore fara triburile..i meen..suna`ti prietenii si mergi la o bere/suc..mergi cu prietena in parc..dute pe stadionul municipal si alearga..fa o miscare..o maslina o scobitoare..o atentie acolo..:))
 

DeletedUser

da.toata lumea are probleme
dar pe lumea 5 te miri cand merge serverul..probleme au intrat deja in normalitate (din pacate)
 

DeletedUser

Eu nu mai inteleg nimic, acum nici forumul nu mai merge cum trebuie, si nu e din cauza calculatorului, jocul a devenit practic inutilizabil, ce ar trebui sa intelegem din asta?
 

DeletedUser15488

ca ar trebuii sa ne mutam pe un joc care merge.....aici cum e putina miscare cum se blocheaza 286-le......
 

DeletedUser

HELOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO admini nu mai merg servarele pe L5. faceti ceva
 

DeletedUser

iar nu merge lumea 5. faceti ceva.. acum cand vedem la televizor cod galben de inundatii trebuie sa stim ca nu o sa mearga cateva ore serverul? asta ca sa ne mai decretim fruntile(pt aia nervosi din fire :D)
 

DeletedUser

sunt probleme tehnice ca de obicei ... dc va enervati asa :D ? nu merge nici o lume ... nu e doar l5 ...
 

DeletedUser

merg cam toate lumile in afara de l5...
sper sa se faca pana la azi la ora 01:00:00 fiindca am atacuri de dat...
 

DeletedUser

Cel putin adormi mai linistit, stii daca primesti atacuri sau nu :D

Dar asa, am dat si eu niste amarate de atacuri si cand sa vad rezultatele, hop, cade serverul :(
 

DeletedUser

mda nici acum nu merge lumea 5...
am o intrebare se va repara astazi...?
sa stiu daca mai stau in fata calculatorului incercand sa intru sau ma duc si fac altceva...?
 
Sus