Probleme Lumea 5

  • Autor subiect DeletedUser184
  • Data de început

DeletedUser7996

am rezolvat problema
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8293

cont incuiat

"Cont încuiat

Nu deschide un Thread de reclamaţie în forum!

Motivul pentru excluderea ta: Am observat ca folositi mai multe conturi pe acelaşi computer, fara a respecta regulile jocului. Aveţi voie să jucaţi numai cu un cont!

Die Sperre gilt permanent."
asta imi apare cand vreau sa intru in l5.chiar nu am folosit un alt cont:confused::confused::confused::confused::confused:
 

DeletedUser

"Cont încuiat

Nu deschide un Thread de reclamaţie în forum!

Motivul pentru excluderea ta: Am observat ca folositi mai multe conturi pe acelaşi computer, fara a respecta regulile jocului. Aveţi voie să jucaţi numai cu un cont!

Die Sperre gilt permanent."
asta imi apare cand vreau sa intru in l5.chiar nu am folosit un alt cont:confused::confused::confused::confused::confused:

Depune ticket la suport, nu mai posta pe forum...

Eu nu fumez, nu beau, nu vorbesc urat... :rolleyes:
 

DeletedUser

mi-am faqt cont pe lumea 5 si astept de 5 ore codul de activare sa pot trimite msg si tot nu imi vine mail-ul.ce sa fac???ca m-am saturat sa tot astept.:mad::mad::mad::(

mailul tie tzia venit pe adresa ta de yahoo.com de ex dar u tr sa intrii pe mail de pe id de mess si dai akolo spam k akolo e sigur asa mi sa intamplat si mei sigur akolo il gasesti
 

DeletedUser8418

o problema

salut am si eu o problema in lumea 5... dupa ce ma loghez imi arata satele si nu pot sa dau nici o comanda.. daca dau pe mesaje imi arata primul sat, daca dau pe rapoarte tot primul sat imi arata, pe orice as da clic ma da pe primul sat (imaginea) mai are cineva aceasta problema? mai rau e ca nu imi arata nici daca am mesaje noi sau rapoarte... deci daca sunt atacat nici n-am cum sa aflu :mad:
 

DeletedUser

probleme logare lumea 5 -e vreo problema cu serverul ca pe celelalte lumi ma pot loga?
 

DeletedUser

problema mare

dupa ce m-o atacat unu cu catapulte shi mi-o distrus complect grajdu nu pot sa il construiesc dinnou shi nici atelierul
va rog ajutati-ma
 

DeletedUser

Proabil ca ti-a mai distrus si alte cladiri.

Pentru grajd ai nevoie de:
Cazarmă (Nivelul 5)
Fierărie (Nivelul 5)
Clădirea principală (Nivelul 10)

Pentru atelier ai nevoie de:
Clădirea principală (Nivelul 10)
Fierărie (Nivelul 10)

Verifica daca indeplinesti aceste conditi.
 

DeletedUser

Constructii

Am dat sa fac fierarie de 13, si dupa am dat "intrerupere", k imi trebuia resurse
Fieraria s-a intrerupt si nu am primit nici o resursa inapoi....si chiar am nevoie de resurse.....
 

DeletedUser

salut am si eu o problema in lumea 5... dupa ce ma loghez imi arata satele si nu pot sa dau nici o comanda.. daca dau pe mesaje imi arata primul sat, daca dau pe rapoarte tot primul sat imi arata, pe orice as da clic ma da pe primul sat (imaginea) mai are cineva aceasta problema? mai rau e ca nu imi arata nici daca am mesaje noi sau rapoarte... deci daca sunt atacat nici n-am cum sa aflu :mad:

aceeasi problema am si eu in momentul acesta :((
 

DeletedUser

L5 e blocată :(

"Acţiunea nu poate fi executată."
Asta e prea de tot :icon_pathetic:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Help here !

Imi spune si mie careva de ce nu pot instala cont premium :( PLZ
 

DeletedUser

probleme mari

ma conectez pe lumea 5 si cind intru ma da la privire generala dupa ca dau sa vad satul mil arata problema e cind dau pe cladirea principala ma trimite inapoi la privire generala de ce :mad:
 

DeletedUser

salut am si eu o problema in lumea 5... dupa ce ma loghez imi arata satele si nu pot sa dau nici o comanda.. daca dau pe mesaje imi arata primul sat, daca dau pe rapoarte tot primul sat imi arata, pe orice as da clic ma da pe primul sat (imaginea) mai are cineva aceasta problema? mai rau e ca nu imi arata nici daca am mesaje noi sau rapoarte... deci daca sunt atacat nici n-am cum sa aflu :mad:

si eu am aceasta problema va rog rezolvati problema
 

DeletedUser

Ca sa scapati de problema asta trebuie sa dezinstalati addons'ul de la Skype.
 

DeletedUser

prooblema :(

pe lumea 5 , am cont premium si cand dau sa vad optiuni-popup nu imi arata acea bara care imi indica cat fac cu nobilu , lancieri , dar am bifat acolo toate , moralul ...toate astea...
 
Sus