Probleme Lumea 5

  • Autor subiect DeletedUser184
  • Data de început

DeletedUser

mai bagati si voi carbuni la server... ca e delay serios fratilor... adica dau un click si astept 30 de secunde pana se intampla ceva...???
 

DeletedUser

mda si cel mai des se intimpla cam asta:
Momentan, serverul nu este disponibil

Pagina Triburile nu este disponibilă deocamdată, vă rugăm încercaţi din nou peste câteva minute.

Vă rog nu trimiteţi intrebări către suport, ne dăm silinţa să rezolvăm problema cât mai repede posibil.
Ȕnapoi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5981

Rog sa se rezolve asta maine...MI-a disparut paladinu din coltul ecranului.:confused:
 

DeletedUser

bogdyone
Puncte: 88.875
Rang: 0
Trib: O.S.

nr. 1 din l5 a devenit nr. 0 si nr. 2 a devenit nr. 1 ^^ wtf?!
 

DeletedUser

completare:

- bogdyone nu mai apare in clasamentul jucatorilor
- pct lui nu sunt calculate la pct primilor 40

am pus si un ticket
 

DeletedUser1686

am observat de duminica, ca atunci cand intru in satucul meu amarat, din L5, imi apare la imaginea grafica a satului sigla de la triburile.ro (corbul)...
la forum si la harta la fel si tot asa...:confused:confused:
vad ca am mesaj necitit, dau click pe mesaj si atunci imi apare o pagina blank, iar intr-un colt aceeasi sigla de la triburile...
se poate rezolva???
ii prea stresant:), imi obosesc ochisorii:)
 

DeletedUser

Incredibil... :mad:
A dispărut L5.
Nici măcar noaptea nu funcţionează normal serverul.
 

DeletedUser

un vecin, prieten, dar care este din alt trib, m-a rugat sa il inlocuiesc pentru 2-3 zile
..am citit la reguli de joc ca e interzisa logarea la alt cont de pe acelasi calculator...
cum pot sa il ajut?..
mersi
 

DeletedUser4610

un vecin, prieten, dar care este din alt trib, m-a rugat sa il inlocuiesc pentru 2-3 zile
..am citit la reguli de joc ca e interzisa logarea la alt cont de pe acelasi calculator...
cum pot sa il ajut?..
mersi





Setari>Mod de vacanta si iti scrie numele acolo , iar tu te vei putea loga pe contul lui din acelasi loc ( Setari>Mod de vacanta ) fara sa trebuiasca sa iti dea parola .:)
 

DeletedUser

Probleme la ferma

Am upgradat ferma 2 nivele, si dupa ce a terminat cele 2 actiuni, ferma a ramas la acelasi nivel(8).:confused: desi in continuare imi arata ca pot extinde catre niveul 11, dar parametrii pt ferma sunt pt nivelul 8 inca!
 

DeletedUser

#38

salut,m-am logat,imi arata satele dar nu pot sa le accesez.
 

DeletedUser

up

mi-am facut singur un trib si vreau sa scap de el si nu stiu incerc dar imi spune ca sunt intemeietorul lui.cum ies din el?
 
Sus