Probleme Lumea Clasica

DeletedUser

O sa va rog sa postati aici daca aveti probleme in Lumea Clasica.

Toate posturile de aici trebuie sa se refere strict la componenta tehnica a jocului - bug-uri, merge greu site-ul, nu va puteti conecta, etc.

Orice post offtopic va fi sters.
Multumesc.
 

DeletedUser2566

Probleme cu punctele

Aveam 61 de puncte am construit cazarma si nu am primit nici un punct....dc??:( :confused:
 

DeletedUser

Dupa cum ti-am spus si in pm, uneori exista un delay intre terminarea unei constructii si cresterea in puncte. Maxim cateva minute.
 

DeletedUser

exista un decalaj de consistenta intre partea de NV si cea de NE a hartii se poate remedia cumva?

multumesc anticipat,
 

DeletedUser

Aceeasi problema se poate observa si pe L3. Nu cred ca se mai poate rezolva. Zonele mai dense sunt in functie de optiunile jucatorilor la inceputul lumii...
 

DeletedUser

o mica intrebare spionii nu imi aduc nici o informatie despre cladirile sau resursele din satul respectiv inteleg ca ar trebui sa ii upgradez la fierarie aici e jmecheria spionii nu imi apar ca unitati ce pot fi upgradate deci e bug sau asa e setat serveru :D multumesc anticipat
 

DeletedUser1563

o mica intrebare spionii nu imi aduc nici o informatie despre cladirile sau resursele din satul respectiv inteleg ca ar trebui sa ii upgradez la fierarie aici e jmecheria spionii nu imi apar ca unitati ce pot fi upgradate deci e bug sau asa e setat serveru :D multumesc anticipat

carmi a spus:
În data de 16 octombrie între orele 10:00 ºi 13:00 vom deschide o Lume clasicã!

Datele lumii (bazate pe lumile 1 ºi 2 de pe serverul Die Staemme):

- viteza serverului: 2
- viteza unitãþilor: 1
- vom avea harta veche, fãrã pãduri si lacuri (satele vor fi mai apropiate unele de altele)
- nu vom avea paldin si nici arcaºi
- unitãþile vor putea fi cercetate pânã la nivelul 10
- spionii nu vor putea vedea decât trupele aflate in sat
- preþul Generaþiilor nobile va rãmâne constant, deci nu se vor scumpi pe parcursul jocului
- perioada de apãrare pentru începãtori va fi de 4 zile
- nu va exista bonus de noapte

Vã dorim distracþie plãcutã!

Raspunsul il gasesti mai sus.
 

DeletedUser

imi cer scuze , am citit detaliile la inceputul lumii dar am inteles altceva :eek:

rog un moderator sa imi stearga posturile multumesc
 

DeletedUser

Lumea Clasica nu merge

Stie cineva ce se intimpla?de vreo 3 ore nu merge Lumea Clasica?
 

DeletedUser

Poate fi orice: firewall, filtre pe browser, conexiune proasta a internet, etc.
 

DeletedUser

cand dau click pe nsite linkuri postate pe forum ma trimite pe www.triburile.ro nu pe linkul accesat sau pe gateway
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

de ce te-ar trimite pe gateway???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pacea de Craciun

se pare ca nu functioneaza pe lumea clasica. eu am fost atacat si nu a fost doar o 'vizita' cum ati spus , deja am pierdut din adeziune si trupe si tot . chiar ma bazam pe pacea asta ca sa ma refac .
 
Sus