probleme sitter

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

as avea sie u o intreabare daca se poate....
am primit invitatie pt sitter si am activat ca si sitter dar iuvitatia a fost in rapoarte
am fost plecata in acest week-end (de sambata pana duminica) si cand am intrat aseara am vazut ca nu mai am invitatia si nu mai pot sa tin locul colegului meu
ce fac?
 

DeletedUser

nu a retras cererea pt ca imi scria ca sunt concediata :)
ca am mai fost sitter pentru el
pur si simplu nu mai am nimic in rapoarte!
nu stiu ce sa fac!
ca o sa i se umple magazia si o sa raman blocat ca si punctaj si tot...
 

DeletedUser

nu stiu cum sa va explic pentru ca vad ca nu ma intelegeti
cel pentru care sunt sitter nu vine decat saptamana viitoare in tara ca e plecat de sarbatori
mie mi s-a golit folderul cu rapoarte, unde aveam invitatia pentru sitter si unde acum nu mai am nici macar un raport
ca daca as fi concediata, pentru ca nu mi-am facut treaba ar scrie, ar exista un raport
dar eu nu am nici unul de nici un fel!
ajutor!
 

DeletedUser

am si eu o intrebare am fost inchis pt ca am atacat de pe un cont de siter dar nu am stiut de regula asta cu cine as putea **??
 

DeletedUser

nu poti ** cu nimeni, dar totusi ai sanse sa scapi :)
cere o pedeapsa la support :), aceea pedeapsa va consta in cateva sate retrase ;)
 

DeletedUser

:d:d:d

am si eu o intrebare am fost inchis pt ca am atacat de pe un cont de siter dar nu am stiut de regula asta cu cine as putea **??

Asa am patit si eu ...
Am atacat si de pe al meu si de pe sitter acelasi jucator ...
Am zis ca nu am stiut ... am mai mintit eu pacolo ...
Si mi-a luat doar un sat ... dar era full de lanci si spade :)) am atacat de pe 4 sate sal iau inapoi ...
 

DeletedUser

satele luate de admini sunt "indesate" (scuzati expr) cu lancieri si spade fiecare in nr egal cu nr de puncte al satului... asa a fost pana acum, **** daca au schimbat procedura.

Presupun ca cele 3 intrebari din thread au primit raspuns, subiect inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus