Probleme speed

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3866

crisyome89: te trezest i si tu devreme atunci :)) ca sa nu te atace cineva, yo noaptea trecuta ma trezeam din ora in ora ca sa lucrez la sat :)) si dimineatza cand facusem o gramada de resurse... buuf serveru

eu noaptea trecuta am stat cu ochii pe monitor. nu am dormit deloc. si am mai si platit.... ce sa mai spun.
bv baietzi ! Asha se fac banii, nu muncind pe shantier sau mai stiu eu ce. Ceri banii inainte si apoi inchizi serverul.

:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

=================

6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

probleme probleme...dar sa stim si noi....ce fel de probleme....cat o sa dureze....o sa ii mai dea drumul....o sa ne dea cp inapoi....sa stim ce sa facem....nu sa nu dormim deloc....
 

DeletedUser

probleme probleme...dar sa stim si noi....ce fel de probleme....cat o sa dureze....o sa ii mai dea drumul....o sa ne dea cp inapoi....sa stim ce sa facem....nu sa nu dormim deloc....

daca nu il mai deschide sa dea banii celor care au platit cp ca sa joace:mad:
 

DeletedUser4452

Ma bag si yo in seama! .........
Am avut noroc ca nu a trebuit sa dau CP :)) ...
Daca nu prindeam gratis bagam CP ...dar de acum stiu 100 % ca nu o sa fac greseala asta niciodata :))
.................................
Dar de ce nu ne anunta si pe noi ? :| Sa zica si ei ceva :
Serverul SPEED nu va mai fi disponibil din cauza unor probleme technice.
Multumim pentru bani ºi ne cerem scuze pentru neplãceri.


( acesta e un "fake" dar :))) asta se intelege daca ei nu zic nimik :D )
 

DeletedUser

Gata SPEED-ul....? Bine ca m-am culcat astanoapte...am fost inspirat, dupa ce a picat serverul m-am si bagat in pat...nici pana acuma nu s-a rez problema.
 

DeletedUser4452

Nu cred k se mai rezolva :D
Nu vezi ca ei nu zic nimica :p ....
Daca au Scos butonul de speed ... de ce nu a lasat nici un mesaj... macar cu
Noapte buna ...! :cool:
 

DeletedUser4452

mie , alt lucru imi pare rau :D ....
Ca nam fost in orash ,ca sa ma joc :rolleyes:
Nu prea am dormit! :mad: etc
Offf.... Sa zica ma si ei , CEVAAA :)

Ei: CEVAAA :p
 

DeletedUser4452

a trecut deja o ora :D
Astãzi, 08:23:37 si acum e 9:36
Vã rugãm sã ne scuzati!!! Ne vom ocupa imediat de problema serverului speed!
 

DeletedUser

Vom încerca sã remediem în cursul zilei de astãzi problemele serverului speed. Ne cerem scuze pentru neplãceri!
27.01.08 09:31

si asta scrie pe pagina de start :)
 

DeletedUser4452

am vazut....
Au facut si ei :eek: ochii ! :) si alti playeri nici nu au dormit :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus