profiluri amuzante RO 22

DeletedUser

Am si eu o intrebare, ce ai vrut sa demonstrezi prin deschiderea acestui topic? Ca traiesti in Anglia sau ce? :)
 

DeletedUser

EU nu cred :D Pacat ca n-avem voie sa vorbim si in engleza, ca imi dadeam eu seama daca stie sau nu :D :))
 

DeletedUser4920

xxxex.gif



Las topicu deschis poate face vreunu prostia sa se certe pe aici de acum incolo :)

Postati daca vreti oameni jucatori ce au gafe de genu la profil , dar nu o duceti in spam
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

gabriele :))

dute bre si invata triburi si apoi zi de alti ca nu stiu engleza
 

DeletedUser

Are dreptate gabi, pe undeva... De ce trebuie sa schingiui alte limbi, cand o poti trage pe roata pe a ta?
 
Scor reacție
0
I tell you one think: Don"t mess with this guy:
D4alicios

Nu vad nici o problema : Am un gând şi ti-l spun şi ţie : I tell you one think :D

Setz, mai degraba merge la subiectul "profiluri amuzante" dar nu mi se pare relevanta sau amuzanta observatia cu privire la aceasta eroare.
 

DeletedUser4920

Parerea mea sincer , is destui care stalcesc in cel mai urat mod limba romana , nu am ce zice fiecare o invata cand crede sau cum crede , problema este cand incerci sa iti arati "valoarea" , dar deh e trendy in ultima vreme sa fii perspicac .



@Adex chiar asta ma gandeam sa fac sa redenumesc topicul si sa il pun ca sticky .
 

DeletedUser

Parerea mea sincer , is destui care stalcesc in cel mai urat mod limba romana , nu am ce zice fiecare o invata cand crede sau cum crede , problema este cand incerci sa iti arati "valoarea" , dar deh e trendy in ultima vreme sa fii perspicac .



@Adex chiar asta ma gandeam sa fac sa redenumesc topicul si sa il pun ca sticky .

nu cred ca e obligatoriu sa nu gresesi :))
e un joc , si jocu asta nu cred ca iti impune sa scri corect..
 

DeletedUser4920

@winfast?

Cand imi scrie cineva cu ck sau cu sh tz si alte prostioare , incerc sa inteleg , nu stau sa il judec chiar daca nu imi place , dar daca imi vine unu si incearca sa se dea mare ca stie ceva si se gafeaza e taxat si aici nu ma refer doar la a scrie un profil intr-o limba straina .
 

DeletedUser

Sunt multi care sau invatat cu Y!M iar daca nu vrea sa scrie corect sau nu stie asta e alta problema , am vazut multi care se straduiesc sa scrie corect cu ( ăîşţ ) sau alte prosti :) , sau mai ales cand ii vad ca uni ca se baga in seama corectandui pe alti , scri cum vrei nu esti obligat sa scri corect..nu iti da nimeni in cap..sunt si persoanea care repede daca nu scri calumea incearca sa te corecteze or fi ei mari iubitori de DEX sa fim seriosi
 

DeletedUser

Atata timp cat intelegi ce vrea sa zica , intelegi continutul mesajului , nu e nici o problema.. Cand mesajul este indescifrabil , atunci apar motive de critica.
 

DeletedUser

I-am spus, gandindu-ma la tine, ca suntem cu totii niste fraieri.

Am scris rapid, winfast, fara sa gandesc prea mult.
 

DeletedUser

Iar ascunsul in spatele tastei e cea mai veche scuza a analfabetului. Ai timp, nu te alearga nimeni.
 

DeletedUser

Nu discutam despre gabriel, discutam despre analfabetismul de pe triburi. Ca e in romana sau engleza, egal.
 
Sus