Profiluri amuzante

DeletedUser

Însuşiri
Numele tribului: -=Gs=-
Prescurtare: GodSen
Număr de membri: 96
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 3.363
Punctaj total: 7.049
Punctaj mediu: 73
Rang: 18

GodSen a fost infiinţat de către drum. Dacă ai întrebări adresează-te drum
laurentiu75
littlestitch
denisZzZ.
><><><><><><><><><><><><><><><><
Aliati: ON
U.D.L.
=RpG=
AQUA
L-O-R
~TDD~
~WF~
~Mafia
CIRC
SOF
YAKUZA
~TDD~
~pho~
TRIB
~WF~
~Mafia
~PK~
Trac1a
~UL~
=TEG=
S~H
~L.C~
LOF
N-E A

--------------------------------
Dusmani: ON
--------------------------------
PNA:ON

~TFR~
~RVG~
~D.L~
D-Day
PDT
V~I~D
--------------------------------
Vulnerabilitatile lumii cresc in progresie cu dezvoltarea lumii... Viziunea pesimista nu este insa dominanta in omenire. Desi adeseori se tem de viata, oamenii isi traiesc viata. Tocmai de aceea, oamenii trebuie sa se aplece din nou asupra propriei lor conditii individuale, sociale si universale, sa-si gandeasca gandul si sa-si traiasca viata, apeland la singura lor insusire de exceptie: capacitatea de a racorda, cu forta gandului, a meditatiei si reflectiei, trecutul la prezent si prezentul la viitor...

Viata oamenilor este un miracol, in timp ce conditia umana este un fascinant spectacol, care imbraca tot spectrul de valori si non-valori, de la sublim la tragic, de la eroism la lasitate.


~~

Suntem impreuna, la bine si la rau

Incredibil:D
 

DeletedUser19193

au mai sters din aliantze:))

><><><><><><><><><><><><><><><><
Aliati: ON
CIRC
SOF
YAKUZA
--------------------------------
Dusmani: ON
--------------------------------
PNA:ON
 

DeletedUser

Tribul NOI este unul dintre cel mai iubit trib din lumea 10. Purtam respect pentru cei ce au luptat alaturi de NOI.
"este unul dintre cel mai iubit"!?!? doamne fereste ce analfabeti=)))
 

DeletedUser

Deci te rog frumos noi unul dintre putinul iubit trib care este la aceasta lume, noi stiem foarte bine pt ca este in iminimile mele noastre.. NOI :))=))

CE vrei ma o mica eroare si u akm ii faci analfabeti ...
 

DeletedUser

Însuşiri
Numele tribului: -=Gs=-
Prescurtare: GodSen
Număr de membri: 96
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 3.363
Punctaj total: 7.049
Punctaj mediu: 73
Rang: 18

GodSen a fost infiinţat de către drum. Dacă ai întrebări adresează-te drum
laurentiu75
littlestitch
denisZzZ.
><><><><><><><><><><><><><><><><
Aliati: ON
U.D.L.
=RpG=
AQUA
L-O-R
~TDD~
~WF~
~Mafia
CIRC
SOF
YAKUZA
~TDD~
~pho~
TRIB
~WF~
~Mafia
~PK~
Trac1a
~UL~
=TEG=
S~H
~L.C~
LOF
N-E A

--------------------------------
Dusmani: ON
--------------------------------
PNA:ON

~TFR~
~RVG~
~D.L~
D-Day
PDT
V~I~D
--------------------------------
Vulnerabilitatile lumii cresc in progresie cu dezvoltarea lumii... Viziunea pesimista nu este insa dominanta in omenire. Desi adeseori se tem de viata, oamenii isi traiesc viata. Tocmai de aceea, oamenii trebuie sa se aplece din nou asupra propriei lor conditii individuale, sociale si universale, sa-si gandeasca gandul si sa-si traiasca viata, apeland la singura lor insusire de exceptie: capacitatea de a racorda, cu forta gandului, a meditatiei si reflectiei, trecutul la prezent si prezentul la viitor...

Viata oamenilor este un miracol, in timp ce conditia umana este un fascinant spectacol, care imbraca tot spectrul de valori si non-valori, de la sublim la tragic, de la eroism la lasitate.


~~

Suntem impreuna, la bine si la rau

Incredibil:D

Ce rau! Sunt concentrati in k54, oricum in doua minute ei scad de 1 loc in clasament
 

DeletedUser

bai, dar de unde a revenit moda de a puna la profil ce aliante si pan-uri ai? :)))) ce usor e sa joci cateodata :D
 

DeletedUser

Profilul astora m-a bulversat total. :confused:. Mai ales partea cu Regina Haitei Tracilor. Nu stiam ca tracii au fost organizati in HAITE. :D:D:D

Descriere
HAITA a fost infiinţat de TOT TRIBUL

Noi SunTeM Cea Mai Rea HAITA DE PE ACEASTA LUME

ACADEMIA NOASTRA HAITA1

HAITA , TRACIA si QIN formeaza Familia Regina Haitei Tracilor

Diplomatul tribului:m@v3rick
AlianTe/PNA ON/OFF
FUZIUNI ON/OFF - Numa Voi La Noi
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dacă ai întrebări adresează-le D3nger
Dacă ai întrebări adresează-le lui D3nger
Intemeietor:
D3nger
Conducatori:
ionutz-cristian&
Livimario
Diplomati:
D3nger
M@v3rick

Recrutori:
Restul membrilor
 

DeletedUser

Intemeietorul tribului:WWE-ROW

Statutul Diplomatic

Momentan numai facem alianta sau pacturi de neeatacare, totusi daca ne intereseaza va vom contacta NOI. Daca sunteti in top si vreti o alianta il puteti contacta pe alien014.

Organizarea Recrutariilor

Momentan numai invitam membrii doar peste 170 puncte. Daca ai mai putin nu cere invitatie, daca ai peste punctajul mentionat te rugam cere o invitatie lui dummy23.
cel care a scris profilul e analfabet : ))
 

DeletedUser

Ciudat acelasi profil de mai sus apare si la tribul NOI. ah nu este nevoie sa ma chinui mi-am amintit. Jucatorul alien014 face in felul urmator se da drept bun prieten cu diversi conducatori de la alte triburi dupa care face fuziunea in mod original. Asteapta pana ce conducatorul tribului respectiv face greseala sa ii dea drepturi in trib de preferabil intemeietor. Va dati seama ce urmeaza mai departe nu? Vreau sa il felicit este foarte abil. Un singur lucru nu pot sa iert daca tot ne aflam la profiluri amuzante. Acest trib NOI a avut odata un profil foarte amuzant poate cel mai amuzant cel in care eram eu injurat de numa in partea de jos, nu pot sa reproduc ca imi iau vacanta de pe forum dupa aia si mai sus scria " pentru recrutari adresati-va lui xblaandy". Intradevar a fost amuzant. Inca si acuma rad . Deci sa va ganditi bine dragi intemeietori de triburi cui dati drepturi in tribul dumneavoastra caci altfel o sa va gasiti mesajul tribului in aceasta pagina si poate doar numele se va schimba se va numi tribul NOI cel mai iubit.....
 

DeletedUser

DHBM:

Descriere
Datorita faptului ca nu avem voie cu descriere in alta limba, am tradus mesajul din engleza in romana:

Ui uill continiu tughiedar antil da last puoint, iend ried uon da meap uill disapir and ui bicam da dintai. Fait fuor aur frensip, da spirit ov haur tiem. Da nat iever giv ap in fruont uor uatevar da ienemi'z strengt iend curaje to giv ievidens, becaz da spirit DHBM iz abav aaaaaal.
 

DeletedUser

Bestial! Cel care a scris profilul sigur se numeste Iliescu ION sau poate Basescu Traian.
 

DeletedUser7708

L-am citit şi eu de dimineaţă şi am râs bine :D Chiar au haz tipii spre deosebire de restul triburilor :D
 

DeletedUser

Titlu tri
Partener de discuţie WWE-ROW
Răspunde Trimite mai departe Şterge Exportă

» Foarte mic
» Mic
» Normal
» Mare
» Foarte mare



» Mărirea câmpului
» Micşorarea câmpului
Sayan power astăzi la ora 21:37gresit. Am zis doi nobili nu primii 2 nobili. si apropo eu joc pe 20 de lumi.
WWE-ROW astăzi la ora 20:48ma eu joc pe 6 lumi si tu ma iei cu kakturi??
WWE-ROW astăzi la ora 20:482 ma .......
Sayan power astăzi la ora 19:42Ma,mai bine ai desfiinta tribul, incredibil cat de putina imaginatie ai.In plus nici macar nu stii sa scrii in limba romana.Daca stii ceva de triburile zimi cate talere iti trebuiesc ca sa faci 2 nobili?
Răspunde Trimite mai departe Şterge Exportă

Blochează expeditorul Anunţă jignirea
 

DeletedUser19613

Vreti sa vedeti un alt fel de trib? Vrei sa aveti drepturi dar si obligatii in acelasi timp? Sunteti dispusi sa ajutati colegii la nevoie? Atunci intrati in GT
Un trib micut dar cochet

Academia noastra: GT~A
Însuşiri
Numele tribului: Galaxia triburile
Prescurtare: GT
Număr de membri: 194
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 12.902
Punctaj total: 43.457
Punctaj mediu: 224
Rang: 22
Şi cu asta am zis totul.
 
Sus