Profiluri amuzante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Kaburaghi
Însuşiri
Numele tribului: Kaburaghi
Prescurtare: Ka
Număr de membri: 2
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 256
Punctaj total: 256
Punctaj mediu: 128
Rang: 579
Homepage:
Membri

Descriere
Membri tribului au drept la invitaţii,diplomaţie,circulară,moderator in forumul intern şi forumuri ascunse




(¯`*·.¸,¤°´'`°¤,¸.·*´¯)
¸,¤°´'`°·.¸O¸.·°´'`°¤,¸
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯·.·¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
"Cel slab se ascunde in spatele unui nume.
Cel puternic si-l creeaza."
|___________.·.___________|
*´'`°¤¸¸.·'´O`'·.¸¸¤°´'`*
(_¸.·*´'`°¤¸'¸¤°´'`*·.¸_)
 

DeletedUser16062

nu stiu fata de cine mai e ascuns forumul ala daca toti au drept la el
 

DeletedUser17746

Sunt 2 (doi) membri. Cine face un forum ascuns vorbeste singur daca nu au amandoi dreptul sa vada forumurile ascunse. Deci era firesc sa fie amandoi moderatori.
Dar parca e mai simplu sa dai circulara decat sa postezi pe forum, cand sunt doar 2 membri.
 

DeletedUser

Lamborghini09
Puncte: 313
Rang: 23817
Trib: R.H.N
» Scrie un mesaj

Sate Coordonate Puncte
ROHAN 678|753 313
Profil
Vârsta: 102
Genul: masculin
Localitate: ROHAN

Text personal
CIND VINE OASPETI EU LE PRIMESC SI PE URMA EI PLEACA JUM-JUM...OCHII STRALUCESC DUPA CE MORI SI SE TRANSFORMA IN STICLA...Noaptea eu dorm iar ziua te atac!!!
ACUM IMPREUNA CU PRIETENI...
ALIATII MEI PERSONALI:
stif1111



aaa ... am incercat sa inteleg ...ce sa comentez, ... jum-jum cum spune amicul...
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Eu mi-aş dori la vârsta de 102 să pot scrie ca el ... dacă nu jum-jum până atunci ... asta arată că este un joc deschis, până la urmă, oricine are acces la el :)
 

DeletedUser

=)) a vrut sa scrie ca ataca noaptea si ziua doarme, da a nimerit fix invers
 

DeletedUser

Profilul lui Dwyde.Poate ca jucator e bun,insa de semne de punctuatie nu a auzit

am resurse full in magazie de cateva zile mia cazut netul acum am intrat de la laptopul sefului meu e plecat... in viata reala sunt aproape un sclav lucrez 13 ore pe zi de luni pana duminica si sunt si paznic de noaptea de cand eveam 6 ani am fost dat la casa de copii acum am 20 de ani de pe la 18 ani miam cautat servicu cu cazare am deabea am reusit sa imi fac rost de net ca sa joc triburile jocul acesta imi circula prin sange fara el nimic nu are sens dar o sa ma las de joc trebuie sa demisionez eu sunt foarte destept dar nu am studi din clasa a 5 a am inceput sa chiulesc la greu eram cel mai destept din scoala am luat locul 1 la concunsur cangurul de mate pe scoala multe alte locuri unu dar de cand a am pus mana pe un calculator nimic nu mia mai placut am chiulit intruna de la scoala cu anul deabea am terminat 8 clase acum sunt la un centru de echitatie sunt cel mai bun calaret dar este multa munca si plus ca pe mine ma fute seful cel mai mult 13 ore pe zi... de luni pana duminica...plus paznic noaptea...am atins locul 1 cum miam dorit acum o sa ma las de joc demisionand de la serviciu si probabil ca nu stiu ce voi ajunge pentru mine e important ca am fost cel mai bun de pe lumea 12 pentru o mare perioada asta ma face cel mai fericit si nimic nu mai conteaza... termin acum ca sar putea sa apara seful...si o sai zic de demisia mea.
Oricum nimeni nu poate tine pasul cu mine sunt prea bun in toate pentru nu stiu ce o sa se aleaga de mine dar o sa ma descurc eu....a venit seful
 

DeletedUser

am mai gasit un profil simpatic

RESPECTAMA>Te VOI respecta
Atacama si vei disparea de pe harta.....

Multi se dau mari si sunt mici
Eu am venit sa fac ordine aici

IMNUL m3U

Tot ce e cu rosu sa dispara
Aliantele sa moara
Albastru peste tot sa fie
PNA dispar pe vecie...

Incearca sa stai in banca ta
Tribul e familia mea........
Nu te lua de ea
Ca scot cavaleria grea

/\
/||\
/ || \
| || |
| || |
##########| || |##########
#..............#_/_/| || |_/_/#..............#
#..............#_/_/| || |_/_/#..............#
#..............#_/_/| || |_/_/#..............#
#..............#_/_/| || |_/_/#..............#
#..............#_/_/| || |_/_/#..............#
#..............#_/_/| || |_/_/#..............#
#_/_/_/_/_/_/_/| || |_/_/_/_/_/_/_/#
#_/_/_/_/_/_/_/| || |_/_/_/_/_/_/_/#
#_/_/_/_/_/_/_/| || |_/_/_/_/_/_/_/#
#_/_/_/_/_/_/_/| || |_/_/_/_/_/_/_/#
#######_/_/| || |_/_/#######
#............#_/_/| || |_/_/#............#
#...........#_/_/| || |_/_/#...........#
#.........#_/_/| || |_/_/#.........#
#......#_/_/| || |_/_/#......#
#...#_/_/| || |_/_/#...#
#.#_/_/| || |_/_/#.#
#_/_/| || |_/_/#
#_/| || |_/#
#| || |#
/|___| || |___|\
\____________/
( // )
( // )
( // )
( // )
`O´
Nu te deranja sa ma deranjezi.....
In trei minute vei fi mort.......


(¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)
My FrEnDs ArE
¸,¤°´'`°•.¸O¸.•°´'`°¤,¸
۩۞۩ ۩۞۩
Fii om cu mine si voi fi om cu tine!!

_____
/ ___ \
) __ (
) __ (
) __ (
) __ (
) __ (
) __ (
) __ (
\\`°¤,/.•°•.¸O¸.•°•.\,¤°`//
\\`*•.¸,¤°´|'`°¤,¸.•*´//
)**-::] [::-**(
|-] [-|
|------|
|-||-|
##########||\/||##########
#..............#_/_/||\/||_/_/#..............#
#..............#_/_/||\/||_/_/#..............#
#..............#_/_/||\/||_/_/#..............#
#..............#_/_/||\/||_/_/#..............#
#..............#_/_/||\/||_/_/#..............#
#_/_/_/_/_/_/||\/||_/_/_/_/_/_/#
#_/_/_/_/_/_/||\/||_/_/_/_/_/_/#
#_/_/_/_/_/_/||\/||_/_/_/_/_/_/#
#######_/_/||\/||_/_/#######
#............#_/_/||\/||_/_/#............#
#...........#_/_/||\/||_/_/#...........#
#.........#_/_/||\/||_/_/#.........#
#......#_/_/||\/||_/_/#......#
#...#_/_/||\/||_/_/#...#
#.#_/_/||\/||_/_/#.#
#_/_/||\/||_/_/#
#_/||\/||_/#
#||\/||#
||\/||
/##############\
/################\
/##################\
/####################\
==========================
\\ V //
\\ ֿVֿ //
↖ ↖ \\ V // ↗ ↗
↖ \\V// ↗
↖\\//↗
_..••°°**””V””**°°••.._
__________|¯¯˜˜˜***•••...•••***˜˜˜¯¯|__________
Roaga-te la Dumnezeu ,
Ca sa ai talentu meu
Sa fi tare si voinic,
Si sa ai purice la plic

e mult mai lung dar ma limitez sa va arat atat
 

DeletedUser

ce vrei sa ii corectezi greselile de ortografie ?... sau sa-i schimbi linia melodica?
 

DeletedUser

~F.F~ a fost infiinţat de către tavi95.

Aici
1. Esti propriul tau sef!
2. Nu primesti ordine pe care trebuie sa le executi orbeste!
3.Nu intri 3 zile pe joc, nu este nici o nenorocire, nu te innobileaza nimeni, problema va fi rezolvata in termeni colegiali! Noi suntem prieteni nu frustrati, intelegem ca, poate chiar nu poti intra 5 zile, asta e, si daca te faci rosu, ce ? tot in trib ramai, noi nu ne concediem prietenii, cei care o fac, au probleme in viatza reala, sunt oameni de 2 lei, paraziti, isi fac si ei un trib si incep sa se creada persoane importante.
Mor cand vad la majoritatea triburilor ca la inactivitate de 2 zile esti concediat sau mai rau inobilat, ai nabii raiosi, de parca au muncit ei la satele tale !
 

DeletedUser

~F.F~ a fost infiinţat de către tavi95.

Aici
1. Esti propriul tau sef!
2. Nu primesti ordine pe care trebuie sa le executi orbeste!
3.Nu intri 3 zile pe joc, nu este nici o nenorocire, nu te innobileaza nimeni, problema va fi rezolvata in termeni colegiali! Noi suntem prieteni nu frustrati, intelegem ca, poate chiar nu poti intra 5 zile, asta e, si daca te faci rosu, ce ? tot in trib ramai, noi nu ne concediem prietenii, cei care o fac, au probleme in viatza reala, sunt oameni de 2 lei, paraziti, isi fac si ei un trib si incep sa se creada persoane importante.
Mor cand vad la majoritatea triburilor ca la inactivitate de 2 zile esti concediat sau mai rau inobilat, ai nabii raiosi, de parca au muncit ei la satele tale !

ce dragutzzzzzzz :p vreau si eu in tribul ala :)
dupa ce dau inceput nou...
 

DeletedUser17342

: ))

fara a da mai multe detalii pt ca nu vreau sa critic pe nimeni, tocmai am vazut cel mai amuzant lucru de pana acuma la un profil

SUNTEM ACADEMIA TRIBULUI [C.C]


Academia noastra este 4ONE-A


: )))

dupa ce ca nici macar academiile nu sunt de fapt academii in adevaratu sens al cuvantului, ci doar triburi de pe care se profita, mai au si ele academii LA RANDUL LOR =))
 

DeletedUser

mancky... cui ii inchizi tu gura ca ne atacati de peste 2-3 luni si degeaba....asta este, lumea doar **:))
 

DeletedUser

baiatu' mai uitate si tu la statistica aia acum,sau poti sa tio arati numai in timpu in care vrei tu :p,cred ca asa faci ma rog tie pot sa tio inchid oricand :),cred ca ori esti chior ori iti place sa faci of topic.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus