Profiluri Amuzante

  • Autor subiect DeletedUser22674
  • Data de început

DeletedUser22674

au uitat sa puna by =nbz=
majoritatea profilului e a lui =nbz=

:))))
 

DeletedUser

Uitati aici culmea analfabetismului pe Triburile....

Numele tribului: Jigoku Tsushin
Prescurtare: ~JT~
Număr de membri: 26
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 14.567
Punctaj total: 14.567
Punctaj mediu: 560
Rang: 312
Homepage:
Membri
Descriere
SANTEM CEL MAI UNIT TRIB DUPA ACEASTA LUME ! , NE IUBIM VIATA , DUSMANI SI PE TOTI !

BUNUL MEU COLEG IARTAL PE DUSMANT DAR STII TINEI NUMELE IN MINTE
_ _
| |
> _ <

Yami ni madoishi awarena kage **
(Umbra nefericita scufundata-n intuneric)

Hito wo kizutsuke otoshimete
(Ranesti si dispretuiesi oamenii)

Tsumi ni oboreshi gou no tama
(Suflet pierdut si patat de pacat)

Ippen...shindemiru?
(Nu vrei sa mori si tu?)


ALIATI

SE STIU SINGURI


PNA

SE STIU SINGURI


DUSMANI


ORI CINE NE INCARCA TERITORIU


Aceptam fuziunile


Iubim viata o pretuim dar la nevoie apelam si la cele mai dastrice metode!





_ _
0 0
> _ <


IUBESTETI DUSMANU , URASTETI APROAPELE ! :_:


<> <>
> _ <



(\_/)
(^.^)
-= (>.<) =-
/_|_\
 

DeletedUser

Asa ceva n/am creyut ca se poate concepe.
Daca doream sa iasa ceva mai nasol, cu siguranta n/as fi reusit!!!!!
Culmea analfabetismului la ea acasa!
 

DeletedUser

pai e logic ma:)))) aproapele il innobilezi iar cu dusmanu o dai la pace ca ti-e frica de el :)))
 

DeletedUser

Text personal
Numele meu spune totul,sunt prea valoros,nu am nevoie de prezentarii,cine a jucat cu adevarat jocul asta nu are cum sa nu ma cunoasca,am inceput lumea 13 asa ca pregatitva,nu de alta insa mie imi place sa atac cu nobil,iar cand o fac mereu aduc adeziunea satelor sub 0!

Va ures multa bafta!!

Cel mai bun sa castige,adica eu!

Si inca ceva:
florinel the lord of war a scris:
Pentru toate exista un inceput
Iar pentru voi exista inceput nou!


florinel the lord of war a scris:
Mai bine mor cu unoare,
Decat sa traiesc fara ea!


florinel the lord of war a scris:
Nu este nici o ruşine să ajungi la margine,ruşine este să fugi la duşman,pentru a-ţi păstra satele.


Copyright © 2oo9. All Rights Reserved To florinel

Profilu marelui jucator FLORINEL THE LORd OF WAR
 

DeletedUser7708

A se observa că ultima de la florinel a scris e cu diacritice, restul profilului nu :))
 

DeletedUser

ce te poti astepta de la un copil de 15 ani cu 995 de pct?:)el e marea vedeta a triburilor deci pregatitiva :))
 

DeletedUser

ia uite am ajuns si eu la profiluri amuzante?:)...totusi eu nu inteleg ce e amuzant?..poate imi spuenti si mie..

si da dfa am scris florin cu "f" mic deoarece asa incepe numele meu cu "f" mic:)

ce te poti astepta de la un copil de 15 ani cu 995 de pct?:)el e marea vedeta a triburilor deci pregatitiva :))

Pustiu esti tare de tot...daca un jucator nu are multe puncte inseamna ca nu stisa joace?:)...teai gandit ca alti mai joaca si ep alte lumi si au si viata reala?...

Un mic sfat cautama pe l9....is curios daca se apuca rain21 acum de le 13 si o sa aiva 116 puncte aprca vad ca il faci n00b...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7708

ia uite am ajuns si eu la profiluri amuzante?:)...totusi eu nu inteleg ce e amuzant?..poate imi spuenti si mie..

si da dfa am scris florin cu "f" mic deoarece asa incepe numele meu cu "f" mic:)



Pustiu esti tare de tot...daca un jucator nu are multe puncte inseamna ca nu stisa joace?:)...teai gandit ca alti mai joaca si ep alte lumi si au si viata reala?...

Un mic sfat cautama pe l9....is curios daca se apuca rain21 acum de le 13 si o sa aiva 116 puncte aprca vad ca il faci n00b...

Nu m-am referit la f-ul ăla, ci la faptul că ai copiat porţiunea, fiind cu diacritice, nefăcând concordanţă cu restul profilului.

Ce e amuzant? Că ai jucat în anumite triburi şi ai apucături de n00b. Când apare şi săbiuţa pe profil? :D
 

DeletedUser

Nu m-am referit la f-ul ăla, ci la faptul că ai copiat porţiunea, fiind cu diacritice, nefăcând concordanţă cu restul profilului.

Ce e amuzant? Că ai jucat în anumite triburi şi ai apucături de n00b. Când apare şi săbiuţa pe profil? :D

Sabiute si prosti de genu nu o sa pun..dar torusi imi explici si mie de unde reiese ca am apucaturi de n00b?:)
 

DeletedUser

Un jucator bun e cel care e laudat de altii nu cel care se lauda singur :)

cand a zis diacritice se referea la : ă î â ş ţ :)
 

DeletedUser

ia uite am ajuns si eu la profiluri amuzante?:)...totusi eu nu inteleg ce e amuzant?..poate imi spuenti si mie..

si da dfa am scris florin cu "f" mic deoarece asa incepe numele meu cu "f" mic:)



Pustiu esti tare de tot...daca un jucator nu are multe puncte inseamna ca nu stisa joace?:)...teai gandit ca alti mai joaca si ep alte lumi si au si viata reala?...

Un mic sfat cautama pe l9....is curios daca se apuca rain21 acum de le 13 si o sa aiva 116 puncte aprca vad ca il faci n00b...
wow...esti cumva o zeitate si nu stiam?nu am zis ca nu stii sa joci am zis ca te crezi cea mai mare vedeta.cum a spus si emil lasa-i pe altii sa te laude.eu nu vad pe nimeni sa o faca.:)).
 

DeletedUser7708

Zeităţi sunt doar Mesagerii Morţii de pe 7. Florinel nu e zeitate...aproape că ajunge la statutul de începător :))
 

DeletedUser2821

Eu am mai zis ca e un noob cu pretenti seamana cu danimaxxx la inceput ca acuma si tipul asta joaca mai bine .
 

DeletedUser

Tribul~SAM~a fost intemeiat de catre virsux
Academia noastra SAM.Ac daca v-ati loat de ei v-ati loat de noi
****************************************
In onoarea primului samurai
virsux

****************************************
...Conducatori...
yoyocristi
bossul23
***************************************
...Diplomat...
Moody...HD
***************************************

***************************************
Tribul este format din jucatori cu experienta care au facut legenda si pe alte lumi.
***************************************
Aliante/ NU
P.N.A / NU
Recrutari/ DA
Fuziuni/DA(voi la noi)
Razboi/ DA
***************************************
PENTRU INVITATII ADRESATIVA ORICARUI JUCATOR AL TRIBULUI~SAM~

**************************************
daca ai intrebari adreseazate medicului sau farmacistului

virsux

virsux
Puncte: 12.802
Rang: 1689
Inamici învinşi: 5.980 (7477.)
Trib: Die!

Ma intreb cum este sa conduci un trib din... alt trib.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8607

este greu. Cu flotant si cu minini, umblat pe la primarie...
 
Sus