Profiluri Amuzante

  • Autor subiect DeletedUser22674
  • Data de început

DeletedUser

nu cred ca se baga alin in seama..tu te bagi...LASA SpAMUL si treci pe harta...EROULE...SI DACA NU VREI SA MAI FII BAGAT IN SEAmA...te rog eu..UITA DE BB....nu l mai aminti..si nu te mai baga nimeni in seama...;)
 

DeletedUser

I s-au terminat textele şi şi-a chemat pokemonii în ajutor =))) ?

Juniorule, lasă-mă vere cu Caps Lock-u' tău că mă intoxici.

V-aţi ajuns mă :).

Şi unde am amintit eu de AA, pardon BB ?
 

DeletedUser

I s-au terminat textele şi şi-a chemat pokemonii în ajutor =))) ?

Juniorule, lasă-mă vere cu Caps Lock-u' tău că mă intoxici.

V-aţi ajuns mă :).

Şi unde am amintit eu de AA, pardon BB ?


Esti cea mai de treaba fata din lume, mai ales cand faci spume.:D

Daca nu aveam moral de 30% pe tine, muscai din padurea dupa harta:D
 

DeletedUser

vai...SA SUNT JUNIOR...nu fac SPAM K ALTII si nu ma fac vazut aici...pe harta ZEULE...aici...nu faci nimic...sau vrei sa ajungi SENIOR???degeaba...tot acel ZMEU esti.:cool:
 

DeletedUser

Juniorul de muhamad ali se joaca triburile de cand credeai tu ca play-stationul ca e caruta;)
 

DeletedUser

wow.... ce zmeu trebuie sa fii daca joci triburile de atata timp....nebunieeeee!!!
 

DeletedUser

copile mai iesi si tu...fa-ti prieteni...e vara e frumos....nu sta toata ziua la pc....si nu scrie la toate topicurile, aici nu e oracol sa completezi peste tot. vezi ca am postat o adresa la topicul celor din PCA. sa intri sa asculti un pic

special pt tine il mai postez odata dependenta de joc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mai dar voi chiar aveti 10 ani? terminati cu prostiile, vedetiva de jocul vostru .Ma bucur ca va credeti Imba Pro player`s (chiar daca nu sunteti).Incercati sa va atacati mai putin la persoana si mai mult in joc, nu lasati ca inobilarile interne sa-si spuna cuvantul (ca pana acum)

Am uitat sa mentionez pentru cine e umilul meu post (Alin09 si Muhamad)
 

DeletedUser

Mesajul asta se potriveste pentru her0yna, parca pe l13 esti farmat de tribul ala , am uitat cum se numeste parca Bad Boys, nu stiu de ce se numeste asa ca suntem baieti cuminti sau poate nu:D

=NBZ= + curcile comuniste= love ?;)=))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

gabytza17...sa fiu in locul tau nu asi deschide GURA...AVOCATI..nu am nev...cat despre GADJO...vezi poate te superi si aici k pe 8 si te lasi de joc...:eek:
 

DeletedUser

gabriela, la inceput mi se pare ca ai fost ferma pe 13 , nu-i asa sau ma insel eu ? cred ca si stiu a cui ai fost.;)
 

DeletedUser

Cred ca te cam inseli dumneata.Nicaieri unde am jucat eu nu am fost ferma mate :))) Faptul ca m-am lasat la inceputul lumii si am cedat satele lui sebi e altceva ;)
Nu vorbi tu in necunostinta de cauza, s-ar putea sa te arzi putin.Nu te da imba pro player cu mine ca nu tine baietica
 

DeletedUser

nu am zis ca ai fost ferma mea, ai fost ferma unui prieten de al lui ......... numele e cenzurat din probleme federale:))
 
Ultima editare de un moderator:
Sus