Profiluri amuzante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

e lesinati toti....dar ii revergoram noi

e berea calde, sucuri calde...inghetati calde....ca la noi aicisa
 

DeletedUser

NU UITAŢI! La intrarea în trib primiţi gratis dreptul la invitaţii, adică puteţi invita pe oricine.
Dar staţi!
Dacă ne cereţi invitaţie în mai puţin de 24 de ore şi intraţi primiţi gratuit şi dreptul la circulară, adică puteţi trimite un mesaj la toţi legionarii simultan!
SENZAŢIONAL,nu-i aşa?
Iar acestea nu sunt singurele avantaje! Aici vă puteţi juca la jocurile de pe forum, puteţi comunica cu ceilalţi legionari şi aliaţi , iar în curând se vor organiza concursuri la care se pot câştiga materii prime.
Deci nu mai staţi! Trimiteţi-ne o cerere de invitaţie şi deveniţi legionar!


moama ce oferte au astia:O:O
ne bagam?
 

DeletedUser

NU UITAŢI! La intrarea în trib primiţi gratis dreptul la invitaţii, adică puteţi invita pe oricine.
Dar staţi!
Dacă ne cereţi invitaţie în mai puţin de 24 de ore şi intraţi primiţi gratuit şi dreptul la circulară, adică puteţi trimite un mesaj la toţi legionarii simultan!
SENZAŢIONAL,nu-i aşa?
Iar acestea nu sunt singurele avantaje! Aici vă puteţi juca la jocurile de pe forum, puteţi comunica cu ceilalţi legionari şi aliaţi , iar în curând se vor organiza concursuri la care se pot câştiga materii prime.
Deci nu mai staţi! Trimiteţi-ne o cerere de invitaţie şi deveniţi legionar!


moama ce oferte au astia:O:O
ne bagam?

lol
Vreau si eu legionar!
:D
 

DeletedUser

o fi profilul meu amuzant,dar daca adminii erau "pilele" mele nu-mi dadeau "mustrare"
ahahha

lol ce traducere,nu stiam ca warn = mustrare
:D
 

DeletedUser

Faza interesanta la tribul IMMO, pe langa miraculosul conducator e ca ...
daca accesezi profilul lor vei vedea :
1. Academie - .ImmO.
2. Frati mai mici - ~D.K.~
3. Legiuni .... (WTF?!)

╔════════════╗
★ M-goth
╚════════════╝
╔════════════╗
★ DIABLO
╚════════════╝
╔════════════╗
★ ~AoT~
╚════════════╝
╔════════════╗
★ C-N
╚════════════╝
╔════════════╗
★ [DK]
╚════════════╝

....bun pana aici. Dar dacă intrați pe profilul fraților lor mai mici (~D.K.~) SURPRIZA !! Inca cineva în familie !! E vorba de ..... tribul Magic. Eeeee bun pana aici, dar dacă intru pe profilul tribului Magic .... (ce ? ) SURPRIZA !!! Inca un frate, și mai mic !!! E vorba de (cum toți va așteptați) ... De cine ?? De Magic2 bineînțeles !!! Jur ca dacă și Magic2 mai avea vreun frate sau sora mai mica dădeam ștergere cont. E ... ceva ... mirific. Din trib în trib, fac familii ăștia pe banda rulanta.

Later Edit :

PEOPLE !!!!
Bineînțeles !!! Doamne cum am uitat ???!! Fiecare legiune are si ea, FAMILIA EI !! Păstaia, te-ai prins ? =)))))
Astfel :

~AoT~&=AoT=
Alaturi de
[DK]
IMMO
M-goth (are academie Mg-A)

DIABLO - Academii DIA-AC DIA-B DIA-A WTF ?!?!?
C-N
Triburi infratite:
C-N-A
C-N-B
C-N-C
C-N-D

Oare pana unde poate ajunge aceasta LEGATURA SUFLETEASCA, DUMNEZEIASCA SI DUHOVNICEASCA ??? =)))
(cum zicea unu`...astia fac sex cu sufletele =)))) )

Eu sper ca nu am omis nimic .... =))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

la academia .ImmO. imi place foarte tare emblema lor cu 300 de spartani:p:p:p:D:D:D
 

DeletedUser

Am gasit si eu ceva ce mi-a starnit rasul :)) Nu stiu voua cat o sa vi se para de amuzant, dar pe mine m-a amuzat enorm.

Text personal
Aliati personali !

• wind15 - zis cavaleria grea
• k11llarmy-zis cavaleria usoara

Ma intreb unde o fi ala "zis berbecu" =))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus